Klindovit

 Klindovit gēls ir parakstītas ārstētu pinnes
 Klindovit - zāles, lai ārstētu pinnes izmanto.

Farmakoloģiskās iedarbības Klindovita

Aktīvā viela Klindovit gel - klindamicīns, antibiotikas linkozamīdus grupa, kas darbojas pret visiem celmiem Propionbacterium pinnēm un nomāc olbaltumvielu sintēzi mikrobu šūnas.

Produkta veids

Saskaņā ar instrukcijām Klindovit ražots veidā 1% gēlu lokālas lietošanas 30 mg alumīnija caurules kartona iepakojumos. 100g Klindovit želeja satur (pamatojoties uz klindamicīnu) 1 g Klindamicīnu fosfātu, karbomērs kopolimēru, nātrija hidroksīds, metilparahidroksibenzoātu, propilēnglikolu, alantoīnu, makrogols 400, lauriminodipropionata tokoferols dinātrija fosfātu un attīrīts ūdens.

Analogus Klindovita

Analogi Klindovit gēla aktīvā viela ir Dalatsin un Zerkalin.

Ar analogu Klindovita darbības mehānismu un piederības grupai farmakoloģisko narkotiku ietver:

  • Zener;
  • Eritromicīns;
  • Eritromicīns-Verein;
  • Eritromicīns-ICCO;
  • Indoxyl.

Indikācijas Klindovita

Klindovit gels ir paredzēts, lai ārstētu pinnes.

Dozēšanas Klindovita

Saskaņā ar instrukciju Klindovit gēla kārtiņu piemēro iepriekš iztīrītā un izžāvētā skartajā zonā ādas divas vai trīs reizes dienā sešas līdz astoņas nedēļas.

Kontrindikācijas

 Klindovit - zāles, ko lieto, lai ārstētu pinnes
 Saskaņā ar instrukcijām Klindovit kontrindicēta ja konstatēta pastiprināta jutība pret klindamicīnu vēsturi vai linkomicīnu, Krona slimība, čūlainais kolīts un pseidomembranozais.

Piesardzības pasākumi Klindovit gēls ir parakstītas vienlaicīgai uzņemšanai ar muskuļu relaksanti, laktācijas un bērniem, kas jaunāki par 12 gadiem, un pacientiem ar dažāda veida alerģijām.

Blakusparādības Klindovita

Pieteikums atsauksmi Klindovita ja lokāli kairināt vietā pieteikumu, nieze, dedzināšana un kontakta dermatītu. Arī Klindovit atsauksmi izraisa palielinātu sekrēciju sebum, pīlings, sausums un apsārtums.

Zāļu mijiedarbība

Saskaņā ar instrukcijām Klindovita pieteikumā nedrīkst būt tajā pašā laikā apvienojumā ar lietošanas eritromicīna, jo abas narkotikas ir antagonisti.

Klindovit želeja var, laužot neiromuskulārās transmisijas organisma, palielināt ietekmi muskuļu relaksanti. Tāpat saskaņā ar instrukcijām, pastāv iespēja savstarpējās letes pieteikumā Klindovita ar linkomicīnu.

Uzglabāšanas nosacījumi Klindovita

Saskaņā ar instrukcijām Klindovit jāuzglabā nepieejamā bērniem un jāaizsargā no gaismas, sausā vietā istabas temperatūrā 15-25 ° C. Derīguma termiņš narkotiku, ievērojot ieteikumus 2 gadiem.

Яндекс.Метрика