Gemofer

 Antianemic narkotiku gemofer
 Gemofer - antanemic.

Struktūra un sastāvs narkotiku gemofer

Izdoti pilieni iekšķīgai lietošanai. Pilieni ir caurspīdīgs šķidrums dzelteni zaļā krāsā ar raksturīgu smaržu.

Aktīvā viela 1 ml zāļu ir 44 mg dzelzi.

Auxiliary sastāvdaļas: nātrija benzoāts, nātrija hidroksīds, garšas "Kakao", 70% sorbīta, citronskābes monohidrāts, dekstrozes monohidrāts, attīrīts ūdens.

Farmakoloģiskās īpašības

Dzelzs ir svarīga normālai darbībai organismā, kas ir daļa no mioglobīnā, hemoglobīnu, citohroma C dzelzs stimulē eritropoēzi: iesaistīts oksidēšanās-reducēšanās reakcijas un atgriezeniski saistās skābekli.

Indikācijas gemofer

Gemofer noteikts saskaņā ar norādījumiem:

 • Kad latents dzelzs deficīts;
 • Kad dzelzs deficīta anēmija;
 • Lai novērstu dzelzs deficīts;
 • Hroniskas post-hemorāģiskā anēmija;
 • Grūtniecības un zīdīšanas laikā;
 • Priekšlaicīgi dzimušajiem no vairākām grūtniecībām, bērniem, kuru mātes grūtniecības laikā bija dzelzs deficīta anēmija;
 • Bērni un pusaudži periodā intensīvās izaugsmi;
 • Pieaugušie (vecāka gadagājuma cilvēkiem un veģetārieši).

Kontrindikācijas gemofer

Gemofer kontrindicētas instrukcijas:

 • Ar pārsniedz dzelzs saturu organismā, tai skaitā hemochromatosis un gemosideroze;
 • Kad anēmija nav saistīta ar dzelzs deficītu (trūkst B12 vitamīna, megaloblastiska anēmija, hemolītiski un aplastisko anēmiju);
 • Kad anēmija, ko izraisa nepareizas darbības mehānismiem dzelzs izmantošanas (sideroahresticheskaya anēmiju, svina anēmija);
 • Ja ir paaugstināta jutība pret narkotiku.

Devas gemofer

 Gemofer tabletes
 Gemofer perroralno lietots atbilstoši norādījumiem. Dienas deva ir sadalīts vairākos posmos. Narkotiku lieto starp ēdienreizēm, noskalo ar sulu vai ūdeni.

Deva tiek noteikta individuāli ārsts.

To paredz gemofer instrukcijas terapeitiskos nolūkos:

 • Priekšlaikus dzimušiem bērniem - 1-2 pilieni (1, 5-3 mg) no narkotiku katru dienu 3-5 mēnešus;
 • Bērni, kas jaunāki par 1 gadu - 9-19 pilieni (15-30 mg) dienā;
 • Bērni vecumā no 1 gada līdz 12 gadiem un vecāki par 12 gadiem - 28 pilieniem (45 mg) dienā vienu līdz divas reizes dienā;
 • Pieaugušie noteikts dienas devu 55 pilienus narkotiku (2 ml) divas reizes dienā.

Bērnu medicīniskās gemofer deva nedrīkst pārsniegt 3 mg uz kg ķermeņa masas dienā, pieaugušo - ne vairāk kā 180-200 mg dienā.

Preventīvie devas ir puse terapeitiskā.

Minimālais ārstēšanas ilgums gemofer instrukcijas ir divi mēneši. Attiecībā uz klīniskās dzelzs deficīta hemoglobīna līmenis asinīs atgriežas normālā tikai pēc diviem vai trīs mēnešus pēc tam, sākat narkotikas. Pēc tam jums vajadzētu turpināt veikt profilaktiskas devas pat uz pāris mēnešiem.

Iespējamās blakusparādības

Atsauksmes gemofer pacientiem liecina šīs blakusparādības:

 • Par daļu no gremošanas trakta var atklāt nepanesības simptomus (vemšana, apetītes trūkums, smaguma sajūta vai pilnuma pakrūtē reģionā, aizcietējums vai caureja, vēdera uzpūšanās, slikta dūša).

Pieteikums gemofer grūtniecības un zīdīšanas laikā

Grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas atstāt atsauksmes par gemofer, ko var redzēt, ka narkotiku lietošana, viņiem ir absolūti drošs un stabils.

Pārdozēšana gemofer

Atsauksmes gemofer parādīja, ka par narkotiku lietošanu lielās devās var izraisīt caureju vai aizcietējumu ar izkārnījumos tumšāka, vemšana, slikta dūša. Akūta saindēšanās ar augstu devu dzelzs hlorīda, dzelzs (20-60 mg uz kilogramu ķermeņa svara) var izraisīt sāpes vēderā un asiņaina caureja parādās. Saindēšanās izraisa pastiprinātu zudumu elektrolītu un ūdens.

Pie lielās devās zāles kairina gļotādu zarnas un kuņģa un izraisīt asiņošanu un perforāciju.

Spriežot pēc pārskatiem gemofer, tās toksiskā iedarbība ir asinsspiediena paaugstināšanās, pēc kura attīsta hypovolemic šoks, jo īpaši šķidruma zudumu un smaga caureja.

Uz centrālo nervu sistēmu toksiskas ietekmes izpaužas kloniski-toniks krampji, koma, var notikt ar pieaugošo metabolisko acidozi.

Retos gadījumos var attīstīties aknu nekrozi.

Kad izpausme pirmajiem pārdozēšanas simptomiem vajadzētu pārtraukt lietot narkotikas un sākt lietot caurejas un vemšanu.

Brīdinājumi

Pacienti pārskatīt gemofer norādīja, ka narkotiku veicina brauniņš zobu emalju, tāpēc ņemot to būtu jāveic caur salmiņu. Uzreiz pēc ieteikto izskalot muti.

Ārstēšanas gemofer krēsla laikā var aptumšot izraisot paaugstinātu dzelzs saturu zarnās.

Klātbūtnē ar papildu komponentu sagatavošanai - glikozi, kas var izraisīt svārstībām glikozes līmeni asinīs pacientiem ar cukura diabētu, un pacientiem ar deficītu saharozes-izomaltāzes, fruktozes nepanesību, glikozes-galaktozovym ar sliktu absorbcijas sindromu.

Mijiedarbība ar narkotikām gemofer

Ietekme uz zāļu tiek neitralizēta: kalcija fosfāts, pankreatīns, tetraciklīnu, koloidālo bismuta citrāts, hloramfenikolu, holestipols, cinka sāļus, holestiramīns.

Uzsūkšanās dzelzs jonu palielina C vitamīna Bet E vitamīns kavē hematological ietekmi dzelzs joniem, it īpaši bērnībā.

Zāles mazina levodopu, hinolonu, metildofy, penicilīnu, levotiroksīna, tetraciklīns, cinka sāļiem, un sulfasalazīns.

Mēs neiesakām dzelzs sāļu kombināciju ar allopurinolu.

Olas, piens un samazina efektivitāti narkotiku.

Яндекс.Метрика