Gemzar

 Pretvēža zāļu Gemzar
 Gemzar - pretaudzēju, citostatisks līdzeklis.

Atbrīvošana forma narkotiku un

Pieejams liofilizēts pulveris infūziju šķīduma pagatavošanai.

Tas ir balts vai gandrīz balts pulveris. Gatavo risinājums ir caurspīdīgs šķidrums, bez krāsas vai gaiši salmu krāsā.

Aktīvā sastāvdaļa narkotiku Gemzar - gemnitsitabina hidrohlorīds. Palīgmateriāli sastāvdaļas - nātrija hlorīds, mannīts.

Farmakoloģiskā darbība

Antimetabolīts, analogs pirimidīna pretaudzēju līdzeklis. Narkotiku iedarbojas uz šūnām posmos G1 / S un S, liecina tsiklospetsifichnost.

Reibumā nukleozīdu gemnitsitabin vielmaiņa šūnā, lai veidotu aktīvu trifosfāts un difosfāta nukleozīdu. Nukleozīdu difosfāts nomāc ribonukleotīdu reduktāzi, kas ir vienīgais katalizators reakciju, kas ražo dezoksinukleozīdu trifosfāti, bez kuras nav DNS sintēze.

Nukleozīdu trifosfāts aktīvi konkurēt ar dezoksitsitidintrifosfatom iegultā molekulas RNS un DNS. Pēc intracelulārā metabolīti Gemcitabīns ierindots DNS virzienu un to papildinošos nukleotīdu virzienos piebilda, kā rezultātā pilnīgā inhibīciju tālākas DNS sintēzē un šūnu iznīcināšanu sauc par apoptozi.

Indikācijas Gemzar

Gemzar tiek noteiktas saskaņā ar instrukcijas vēzi:

 • kakls;
 • aizkuņģa dziedzeris;
 • urīnpūslis;
 • olnīcu;
 • krūts;
 • bet sīkšūnu plaušu vēzi.

Atsauksmes par Gemzar liecina, ka tad, kad monoterapijā vai kombinētā terapijā ar citiem pretvēža līdzekļiem gemcitabīnu spēj būt aktīva un sīkšūnu plaušu vēzis, ir efektīva, lai žults trakta vēža, un sēklinieku vēzis.

Devas un lietošanas veids

 Gemzar - pulveris injekciju šķīduma
 Gemzar apstrāde tiek veikta intravenozi stundu.

In sīkšūnu plaušu vēzi kā monoterapija narkotiku devu ir 1 g uz m2 1., 8. un 15. dienu laikā no cikla 28 dienas. Par kombinēto terapiju deva ir 1 g uz 25 m2 gada 1. un 8. dienu ciklu, kas sastāv no 21 dienām vai 1 mg uz m2 1., 8. un 15. dienu cikla (28 dienas ). Pēc tam, kad ievads gemnitsitabina cisplatīna ievadāms devā no 0, 07 g uz m2 uz pirmās dienas cikla.

Urīnpūšļa vēzis kā monoterapiju ārstēšanā Gemzar deva ir 1 g uz 25 m2 1., 8. un 15. dienas cikla (28 dienas). Kombinācijā ar cisplatīnu ir ievadāms devā sastāvs 1 g uz m2 gada 1., 8. un 15. dienu katra cikla (28 dienas). Cisplatīnu tika ievadīts devā 0, 07 g uz m2 Gemzar uzreiz pēc ārstēšanas pirmajā dienā cikla.

Uzlabotas krūts vēža ārstēšanu Gemzar tiek veikta pēc pirmās līnijas terapijā, kas sastāv no antraciklīnu. Deva ir 1: 1, 2 g uz m2 ar 1., 8.-15 dienu laikā katra cikla (28 dienas). Ar kombinēto terapiju deva ir 1 g uz 25 m2 1., 8. un 15. dienas katra cikla (28 dienas) kombinācijā ar paklitakselu, kas tiek izmantots dozēšanas Gemzar pēc 0, 175 g uz vienu m2 pirmais diena katrā ciklā (21 dienas).

Kad intravezikālu deva Gemzar ir 2, instrukcijām par šķīduma iekārtām pulvera, tika izšķīdināti 50 ml vai 100 ml fizioloģiskā šķīduma ar koncentrāciju no 0, 02-0, 04 g / ml. Sagatavotas šķīdumu var lietot vienas stundas laikā. Lietota reizi nedēļā. Kursu ilgums - sešas nedēļas.

Aizkuņģa dziedzera vēzis deva monoterapijā Gemzar norādījumiem 1 g uz m2 reizi nedēļā. Kursa ilgums - septiņas nedēļas. Pēc tam, zāles tiek ievadītas 1., 8. un 15. dienu pēc katra cikla (28 dienas).

In epitēlija olnīcu vēzi, kā monoterapiju devas ir 0, 8 uz 1, 25 g uz m2 gada 1., 8. un 15. dienas cikla (28 dienas). Kombinācijā ar karboplatīna devas sagatavošanai ir 1 g uz m2 gada 1. un 8. dienu ciklā (21 dienas). Karboplatīna ievada devā AUC 0, 004 g / ml / min uzreiz pēc ārstēšanas pirmajā dienā Gemzar ciklā (21 dienas).

Kad dzemdes kakla vēža ārstēšanu Gemzar tiek veikta tikai kā daļa no kombinētās terapijas. Kombinācijā ar cisplatīnu devām Gemzar ir 1, 25 g uz vienu m2 1. un 8. dienu cikla (21 dienas). Cisplatīnu tika ievadīts tūlīt pēc infūzijas devā no 0, 07 mg uz m2 uz 1-dienu ciklā. In lokāli progresējošu vēzi ar vienlaicīgu ķīmijterapiju, staru terapijas devas gemnitsitabina ir 0, 125 g uz m2 vienu reizi nedēļā vienu stundu pirms sākuma staru terapiju, kam seko administrācijas cisplatīnu devā 0, 04 g uz m2.

Pirms katras no Gemzar izmantošanai nepieciešamās instrukcijas, lai kontrolētu skaitu leikocītu, trombocītu un granulocītu asinīs. Kur ir pierādījumi par apspiešanu kaulu smadzeņu funkcija ir nepieciešams pielāgot devu vai pārtraukt ārstēšanu.

Kontrindikācijas izmantošanas Gemzar

Atsauksmes par Gemzar atklāja šos kontrindikācijas:

 • Grūtniecība un zīdīšana (laktācijas);
 • Paaugstināta jutība pret zālēm.

Piesardzības pasākumi būtu noteikts narkotikas cilvēkiem pārkāpjot aknām vai nierēm.

Blakus efekti

 • Urīnceļu sistēma. Bija atsauksmes par Gemzar notikumu vieglas hematūrija un proteīnūriju, nieru mazspēja;
 • Asinsrades sistēmu. Atsauksmes par Gemzar norāda rašanos leikopēnijas, anēmija, trombocitopēnija, trombocitoze reizēm;
 • Elpošanas sistēma. Atsauksmes par Gemzar parādīja, ka ir elpas trūkums, klepus, reti - plaušas bronhu spazmas;
 • Atsauksmes par Gemzar parādīt šādas blakusparādības gremošanas sistēmas: slikta dūša, vemšana, aizcietējums vai caureja, stomatīts, paaugstināts bilirubīna;
 • Dermatoloģiskas reakcijas izpausties kā ādas izsitumi, alopēcija, nieze.
 • Sirds un asinsvadu sistēmu. Tur bija gadījuma atsauksmes par Gemzar samazināt asinsspiedienu, aritmijas, sirds mazspēja un miokarda infarktu;
 • Ciešanas un centrālo nervu sistēmu - iespējamie galvassāpes, bezmiegs vai miegainība.

Ir atsauksmes par Gemzar rašanās gripai līdzīgu sindromu un perifēro tūsku, drebuļi, sāpes mugurā, drudzis, muskuļu sāpes. Dažreiz ir sejas. Ļoti reti anafilaktisku reakciju, var notikt, ārstējot Gemzar.

Яндекс.Метрика