Gepabene

 Gepabene
 Gepabene - aknas augu narkotiku.

Farmakoloģiskā darbība

Gepabene - cholagogue, aktīvie savienojumi, kas darbojas Fumaria officinalis ekstrakts, piena dadzis.

Gepabene pazemina toni žults ceļu, sfinktera no Oddi, mazina spazmas par žultsvadu, žultspūšļa, kā rezultātā ar ātrumu skaitu un sastāvu žulti, uzlabo tās plūsmu uz zarnās, atjauno hepatocītus.

Pieteikums Gepabene veicina atbrīvot radikāļus un atjaunot aknu šūnas, tas stimulē proteīnu aknās hronisku un akūtu aknu slimībām.

Produkta veids

Gepabene darbības kapsulas.

Indikācijas Gepabene

Gepabene Apmācības parakstītas hronisku nieru slimību, žults diskinēzija, hepatīts toksisks daba postholetsistektomicheskom sindroms.

Lietošanas instrukcijas Gepabene

 Gepabene kapsulas
 Piešķirt Gepabene par 1. kapsula trīs p / dienā. Ja sāpes izpaužas aktīvo nakts stundās, pirms došanās gulēt, var pieņemt papildu vienu kapsulu.

Kapsulas Gepabene ne sakost, noskalotu ar ūdeni.

Pieļaujamo dienas devu - 6 gabali trīs vai četros posmos. Ārstēšana parasti ilgst trīs mēnešus.

Gados vecākiem pacientiem nav nepieciešams pārskatīt standarta devu narkotiku.

Blakus efekti

Ir atsauksmes par Gepabene, sakot, ka tas var izraisīt paaugstinātu urinācija, caureju veicinoša iedarbība, izsitumi, apgrūtināta elpošana, nieze. Arī no sirds un asinsvadu sistēmu, var rasties karstā mirgo.

Pārdozēšanas gadījumā var parādīties Gepabene sāpes vēderā, caureja. Ja tas notiek, ir jābūt simptomātiska ārstēšana un apturēt narkotiku.

Kontrindikācijas Gepabene

Saskaņā ar instrukcijām Gepabene nav parakstītas pacienta paaugstināta jutība pret tās sastāvdaļu, jo no žultsvadu no aknām akūtā stadijā slimībām. Neizmantojiet šo Gepabene bērnus līdz 18L.

Nav negatīvas atsauksmes Gepabene, tā lietošana zīdīšanas, grūtniecības laikā, bet neskatoties uz to, ka ir stingrs ieteikums lietot narkotikas tikai uzraudzībā un receptes.

Nav informācijas par sekām Gepabene mijiedarbību ar citām zālēm.

Ir zināms, ka Gepabene neietekmē atsaucību cilvēka un spēju pārvaldīt satiksmes, sarežģītus mehānismus.

Яндекс.Метрика