Gepadif

 Gepadif pudeles

Gepadif - narkotiku ārstēšanai, kuņģa-zarnu trakta, kas ietekmē vielmaiņas procesus un gremošanas sistēmas slimību.

Farmakoloģiskā darbība

Gepadif - aknas aģents, kas ietver karnitīns, adenozīns, riboflavīns, piridoksīna, ciānkobalamīnu.

Sakarā ar īpašībām šo vielu Gepadif samazina toni gludo muskuļu šūnu asinsvada sienas, uzlabo skābekļa piegādi hepatocītu, pozitīvi ietekmē antitoksisks aknas un sintētiskās funkcionalitāte atvieglo uzsūkšanos ogļhidrātu tievajās zarnās, palielina sekrēciju kuņģī, žults ražošanu un uzlabo jutību aknu šūnas pret insulīnu, veicina atbrīvošanu pēdējais.

Ir labas atsauksmes par Gepadife, tās ietekmi uz zarnu mikrofloru.

Produkta veids

Gepadif atbrīvot kapsulas un pulveri, lai iegūtu infūzijas šķīdumu.

Indikācijas

Gepadif izmantošanai hroniska hepatīta, aknu ciroze, traucējumi, aknu un tā taukskābju deģenerāciju, eksogēnu saindēšanās.

Pozitīvas atsauksmes par Gepadife, tās darbība alkohola aknu slimību un pēc intoksikāciju izmantošanas dēļ anti-TB, pretvēža zāles.

Lietošanas instrukcijas Gepadif

Pieaugušie Gepadif paredzēts veikt divas vai trīs p / dienā divas kapsulas (viena deva). Bērniem no 7 gadi. iecelts uzņemties 1. kapsulas un divi vai trīs p / dienā.

 Gepadif kapsulas
 Pilienveida vada vienu p / dienā. Pieaugušie, bērni, vecāki par septiņiem gadiem, lai ieviestu iecelt 8, 625mg uz vienu kilogramu, kas ir vienāda ar vienas ampulas saturu Gepadifa izšķīdināts 400-500ml. 5% glikozes šķīdumu.

Kā norādīts lietošanas instrukcijā Gepadifa kapsulas neatkarīgi no ēdienreizēm.

Ja ir grūtības ar rīšanas kapsulas veselas, to var atvērt un saturu izšķīdina sulā, ūdeni. Kontrindicēta Gepadif izšķīdina pienā.

Blakus efekti

Atsauksmes Gepadife galvenokārt pozitīvi, bet ir pierādījumi, ka pēc tam, kad tās piemērošana var būt sāpes vēderā, alerģiska reakcija (nātrene, izsitumi), vemšana, caureja, slikta dūša un.

Pieteikums Gepadifa pārmērīgi devās var izraisīt sliktu dūšu, vemšanu, caureju. Lai noņemtu simptomi pārdozēšanas jānomazgā kuņģī, ņem sorbentu un caureju.

Kontrindikācijas

Gepadifa Instrukcijas norādīja, ka narkotiku lietošana ir kontrindicēta bērniem līdz 7 gv, kā arī pacientiem, kam diagnosticēta narkotiku neiecietību.

Esiet piesardzīgs iecelt Gepadif grūtniecību, laktāciju.

Zāles neietekmē spēju transportēt sarežģītus mehānismus.

Яндекс.Метрика