Gepatosan

 Gepatosan kapsulas
 Gepatosan - zāles, lai ārstētu aknu slimībām.

Farmakoloģiskās iedarbības Gepatosana

Zāles pieder farmakoloģiskās grupas, ko sauc aknas aģents. Saskaņā ar norādījumiem Gepatosanu, zāles ir sekojošas īpašības:

 • Aizstāj un atjauno aknu darbības traucējumi;
 • Tā ir detoksikācijas īpašības (tīrīšanu, izņemšanu no toksīniem un indēm);
 • Paātrina remonta procesus šūnās (to spēja dziedēt sevi);
 • Palielina metabolisms aknu šūnās;
 • Nosaka izmainīta homeostāze (normāls stāvoklis iekšējās vides organismā).

Ar visiem šiem narkotiku, veselību un vispārējo labklājību pacienta īpašības ir ievērojami uzlabojusies. To apliecina daudzie pārskati par Gepatosane no pacientiem un ārstiem.

Kompozīcija saskaņā ar instrukcijām Gepatosana, ietver šādus komponentus:

 • Aminoskābes;
 • Vitamīni;
 • Mikroelementiem;
 • Mezenhimālo fermenti;
 • Essential fosfolipīdus;
 • Citohromi.

Par mehānisma ietekmi uz ķermeni, saskaņā ar pārskatiem par Gepatosane ārstiem un zinātniekiem, ietekme narkotiku iet divi posmi:

 • Zarnu;
 • Metabolisma (tieši aknas funkcija).

Pirmajā posmā, efektu sorbcijas (absorbcija, absorbcijas) toksīnu no zarnām. Tādējādi pastāv deintoksikatsiya organismu.

Pēc tam, pastāv vielmaiņas funkcija no narkotikām, jo ​​kad Gepatosana bioloģiskie komponenti, ir atjaunot normālu aknu funkciju. Šajā nekustamā īpašuma Gepatosana atsauksmes pēc zinātnieku domām, augstu saderības pakāpe bioloģisko komponentu narkotiku uz šūnām cilvēka ķermenī.

Produkta veids

Sagatavošana saskaņā ar instrukciju Gepatosan kapsulas ir dzeltenas. Kapsula ir piepildīta ar pulvera smilškrāsas un brūnos toņos. Saturs kapsulas - aknu šūnas, kas iegūtas no donora dzīvnieku (cūku) un Saldējot žāvēti (vismodernākās tehnoloģijas žāvēšanas). Kapsulas apvalks sastāv no želatīna, titāna dioksīda pigmenta E171, tropeolin Ak napagina, napazola.

Gepatosan saskaņā ar instrukcijām, kas pieejami kapsulu ar 0, 2 g aktīvās vielas katrā. Kapsulas ir iepakotas plastmasas traukos. Saskaņā ar instrukcijām Gepatosanu konteineri var saturēt 10, 20, 30 kapsulas. Konteineri ir novietoti kastītēs. Katrā kastītē 1 sastāv plastmasas traukā.

Indikācijas

 Aknas narkotiku Gepatosan
 Piesakies Gepatosan ārstēšanu aknu slimību (akūtu un hronisku).

Pieteikums Gepatosana par ieteicamajiem par šādām slimībām instrukcijas:

 • Aknu ciroze dažādu etioloģiju;
 • Akūta un hroniska aknu mazspēja;
 • Hepatīts, hepatozes;
 • Narkotikas un alkohola aknu slimība;
 • Intoksikācija (saindēšanās) dažādas izcelsmes;
 • Pārkāpšana gremošanas procesu (kombinācijā adjuvantu terapiju ar).

Instrukcija Gepatosanu

Saskaņā ar instrukcijām Gepatosanu, medikamentu devas un ārstēšanas metode ir atkarīga no diagnozes. Narkotiku iecelšana tiek ražots tikai un vienīgi ārsts. Kā mēs zinām no atsauksmēm Gepatosane, piemēram pašārstēšanās var nest ne tikai labumu, cik daudz ļauna. Tāpēc ārstēšana ar šo narkotiku, ir stingri jāievēro ārsta iecelšanu un instrukcijas Gepatosanu.

Zemāk ir galvenās ārstēšanas metodes, atkarībā no konstatēto diagnozi:

1. Akūta aknu mazspēja:

Uzņemt 2 kapsulas (virkni aktīvo vielu, - ne vairāk par 0 4 g). Ņemot narkotiku pirms ēšanas, apmēram 15 - 30 minūtes. pirms ēšanas. Diena būtu 3 devas. Lai noskalotu zāles, saskaņā ar norādījumiem Gepatosanu vajag nelielu daudzumu ūdens (bez gāzes, bez cukura). Ārstēšanas, protams, pie kam slimība ir 10 dienas.

2. hroniska aknu mazspēja:

Uzņemt 2 kapsulas (virkni aktīvo vielu, - ne vairāk par 0 4 g). Dienas laikā pacientam ir jāveic četras kapsulas, proti, divos posmos. Ārstēšana saskaņā ar norādījumiem Gepatosanu ilgst 20 dienas. Ja nepieciešams, ārsts var ieteikt atkārtotu ārstēšanas kursu.

3. ciroze dekompensēta (traucējumus normālai darbībai organismā):

Uzņemt 2 kapsulas (virkni aktīvo vielu, - ne vairāk par 0 4 g). Skaits kārtās dienā vajadzētu būt ne vairāk kā 3 reizes. Ārstēšana notiek vairāk nekā 10 dienas. No 11. dienā sper pirmo kapsulu (0, 2 g aktīvās vielas), no rīta un vakarā. Šī sistēma tiek izmantota, lai turpmākās 14 dienas.

4. Lai novērstu vai mazinātu toksicitāti aknām:

Veikt narkotikas šajā gadījumā, 1 - 2 kapsulas. Aktīvās vielas ieplūst ķermeni dienā summa, saskaņā ar instrukcijām Gepatosanu šajā gadījumā vajadzētu būt no 0 2 0, 4, medicīnas atsauksmes par Gepatosane, šajā gadījumā, norāda uz vajadzību pēc šāda atbalsta organismā nepārtraukti, proti, ārstēšanas ilgums ir atšķirīgs.

Blakusparādības no izmantošanas Gepatosana

Dažos gadījumos, par kuru mēs zinām no atsauksmēm Gepatosane, rasties alerģiska reakcija uz medikamentiem. Tas ir saistīts ar augstu jutību pret narkotiku. Tāpēc, cilvēki ar alerģijām, būtu jāievēro īpaši uzmanīgiem, lietojot narkotikas. Ja Jums rodas neliela alerģija pēc zāļu lietošanas, Jums nekavējoties informējiet savu ārstu.

Kontrindikācijas Gepatosana

Absolūtais un vienīgais kontrindikācija lietošanu Gepetosana ir paaugstināta jutība pret narkotikām. Šī funkcija ir bieži krustojas ar alerģijām uz zālēm, un ir klāt cilvēkiem ar alerģijām. Šī iemesla dēļ, lietošana narkotiku jāsagatavo kompetentu ārstu, hepatologs. Saskaņā ar ārstu, kas ietverts pārskatīt Gepatosane, parakstītas zāles ir iespējams tikai pēc rūpīgas datu apkopošanu par pacienta stāvokli, ieskaitot uzvedības alerģijas testu.

Яндекс.Метрика