Gepatrin

 Gepatrin - zāles, kas samazina toksiskumu aknām
 Gepatrin - bioloģiski aktīva pārtikas piedeva, ir aizsargājoša iedarbība uz aknām.

Terapeitisks

Gepatrin nav zāles, bet daudzi atsauksmes par Gepatrine, tas tiek uzskatīts par uzticamu līdzekļu, lai aizsargātu aknas no kaitīgām ietekmēm. Gepatrin attīra un samazina aknu toksicitāti, un aizsargā šūnas no aknām atjauno visu orgānu funkcijas kopumā.

Pieteikums Gepatrina atbilstoši pārskatus par ārstu, ir choleretic iedarbība uz aknām un nodrošina būtiskus fosfolipīdus.

Pieteikums Gepatrina ārstniecības vajadzībām tieši nav, jo tā pieder grupai uztura bagātinātājiem. Gepatrin atbrīvots no aptiekās bez receptes.

Ražošanā Gepatrina izmanto tikai dabas, dabiskās sastāvdaļas. Norādījumus, lai Gepatrinu sniedz informāciju par instrumenta sastāvā:

 • Piena dadzis ekstrakts;
 • Artišoks ekstrakts;
 • Esential lipīdi (lecitīns).

Atsauksmes Gepatrine pierādīt savas aknas īpašības, kas tai ir, iedarbojoties uz izrakstu no piena dadzis. Artišoks ir choleretic īpašības, un lecitīnu kā avotu ēterisko fosfolipīdu, kuras sastāvā Gepatrina nodrošināt to atjauno.

Turklāt avots Gepatrin silymarin ķermeņa vajadzībām būtisku vitamīnus (B1, B2, B6, E).

Saskaņā ar pārskatiem par pieteikuma Gepatrine nodrošina trīskāršu aizsardzību aknās:

1. Iztīriet aknas no toksīniem;

2. Aizsardzība aknu šūnas no iznīcināšanas;

3. restaurācija bojātu aknu šūnām.

Produkta veids

Gepatrin pieejama kapsulās līdz 0, '25 kapsulas iepakotas pudelītēs pa 30 tabletēm.

Indikācijas Gepatrina

 Gepatrin kapsulas
 Pieteikums Gepatrina, atsauksmes par šo rīku, ārsti ieteica kā uztura uztura bagātinātājiem. Gepatrina ieteicams lietot, lai novērstu aknu slimību un tās ārstēšanu.

Atsauksmes Gepatrine pacienti saņem ārstēšanu ar šo narkotiku, pierādījumi par tā pozitīvo ietekmi uz aknām. Šeit ir daži no faktoriem, kas ietekmē veselību aknām:

 • Dzīvnieku tauki;
 • Kūpināta;
 • Alkohola intoksikāciju;
 • Smēķēšana;
 • Narkotiku reibums;
 • Parazīti;
 • Nelabvēlīgā ekoloģiskā situācija;
 • Bīstami darba apstākļi (darba vietā);
 • Vīrusi un infekcijas.

Tādējādi reibumā iepriekš minēto faktoru ietekme uz aknām, lietojot Gepatrina atbilstošu.

Lietošanas instrukcijas Gepatrina

Saskaņā ar instrukcijām Gepatrinu atļauts izmantot šo piemaksu par pieaugušajiem un bērniem pēc 12 gadiem. Veikt Gepatrin 2 reizes dienā pirmo kapsulu. Zāles lieto kopā ar ēdienu, to var mazgāt leju ar nelielu ūdens daudzumu. Pieteikums Gepatrina atbilstoši instrukcijām atļauts ne vairāk kā 90 dienas. Tad veikt pārtraukumu no 1, 5 - 2 mēnešiem, tad protams, var atkārtot.

Dažreiz, ja nepieciešams, ārsts var iecelt Gepatrina izmantot ilgāku laiku.

Kontrindikācijas Gepatrina

Izpildiet norādījumus Gepatrinu, šīs narkotikas lietošana ir kontrindicēta, ja individuālā neiecietību (ieskaitot paaugstinātu jutību) pret narkotiku.

Norādījumus, lai Gepetrinu norādīja, ka dati par zāļu uz ķermeņa efektu grūtniecības un zīdīšanas laikā nav. Tomēr pārskati Gepatrine zinātnieku un praktizējošo dzemdību speciālistu satur informāciju, ka grūtniecības un zīdīšanas ir labāk atteikties izmantot Gepatrina.

Яндекс.Метрика