GEPON

 GEPON - pulveris injekciju šķīduma
 GEPON - ir Imūnstimulējoša un imunomodulatora narkotiku lieto, lai stiprinātu dabiskās aizsargspējas.

Farmakoloģiskās iedarbības Gepona

Galvenie veidi farmakoloģiskās iedarbības, saskaņā ar norādījumiem GEPON un viedokļus par tās piemērošanu, ir šādi:

 • Imūnstimulējoša;
 • Imūnomodulējoša;
 • Pretvīrusu.

Šāda ietekme ir sasniegti, pateicoties spēju narkotiku veikt šādus uzdevumus:

 • Ražots ķermeņa alfa- un beta-interferonu (dabīgs pretvīrusu aizsardzība);
 • Mobilizēt un aktivizēt makrofāgi (lieli limfocīti, kas nomāc svešzemju organismu (šūnas) infekcija);
 • Ierobežot ražošanu citokīni (molekulas izplatītājs infekciju un iekaisumu);
 • Lai stimulētu ražošanu antivielu, kas nepieciešami, lai cīnītos antigēnus no infekcijas rakstura;
 • Nomāc replikācijas (reproducēšana un izplatīšana) vīrusi;
 • Lai palielinātu organisma izturību pret infekcijām (vīrusiem, sēnītēm un baktērijām).

HIV inficētiem pacientiem, kuri ārstēti ar GEPON, kā uzskata ārsti, vērot procesu, samazināt koncentrāciju HIV asins šūnām un plazmu. Turklāt saskaņā ar instrukcijām un atbildes Gepona piemērojot to ātri aktivizēt imūnreakciju, kas ir specifisks HIV.

Klīniskais efekts būtu par Geponom norādījumu, ka tas ir iespējams, lai izvairītos no oportūnistiskām infekcijām un apmēram 3 atkārtošanos - 6 mēnešu laikā.

Aktuālā piemērošana īso kursu mācību ļauj Gepona izārstēt sēnīšu infekcijas ādas un gļotādu.

Svarīgi ir arī pretiekaisuma iedarbība Gepona. Atsauksmes GEPON pacientus ārstēja ar narkotiku ārstēšanai dažādu iekaisumu, norāda uz samērā strauju terapeitisko efektu. Tātad, tikai 1 - 2 dienu laikā pazūd visas kopīgus iekaisuma pazīmes (pietūkums, dedzināšana, sāpes, sausu ādu un gļotādu).

Produkta veids

Saskaņā GEPON norādījumus izdotas par stabilu (pulveris), kas paredzēti šķīdumā (tieši pirms devas). Šis pulveris bija balta. Packaging Zāles var būt dažādās devās. Tā, piemēram, viens flakons var saturēt 1 mg, 2 mg līdz 10 mg.

Indikācijas

 Imūnmodulējošas zāles GEPON
 Galvenās lietošanas indikācijas atbilstoši instrukcijām Gepona ir valstis imūndeficītu.

Saraksts sekām narkotikām, kā atspoguļots pārskatīt GEPON, izraisa viņa iecelšanu šādos gadījumos:

 • Novājināta imunitāte imūndeficīts valstīs;
 • HIV infekcija;
 • Samazināts imūnās aizstāvību starp vīrusiem un infekcijām;
 • Oportūnistiskas infekcijas, ko izraisa vīrusi, baktērijas vai sēnītes; profilakse no šīm infekcijām;
 • Ādas infekcijas un gļotādu, ko izraisa sēnītes Candida; profilakse kandidozes antibiotiku terapiju;
 • Vulvovaginītu, cervicīts, uretrīts sievietēm;
 • Uretrīts un balanopostīts vīriešiem;
 • Iekaisums gļotādu un ādu: nieze, dedzināšana, apsārtums, pietūkums, sāpes, gļotādu sausumu.

Instrukcija GEPON

Pirms lietošanas flakons ar sausu saturu Gepona piebilda fizioloģiskā šķīduma (NaCl - 0, 85%) vai destilētu ūdeni. Šķidruma tilpums vienā reizē ir 5 ml.

Saskaņā ar instrukcijām GEPON un viedokļus par ārstu, zāles var lietot ārēji un iekšēji.

Uzņēmība: pieaugušajiem un bērniem pēc 12 gadu, ieteicamā deva ir 10 mg dienā. Uzņemšana tiek veikta vienu reizi dienā.

Vietējā: 1 - 2 mg nātrija 0, 02 - 0 04% tiek izmantots, lai virsmas apstrādei (gļotādu un ādas), tiek piemērota arī vienu reizi dienā.

Ārstējot imūndeficīta, oportūnistiskas infekcijas HIV inficētiem pacientiem: ieteicams lietot 10 mg iekšķīgi. Saņemšana katru dienu, pa 1 st - 3 mēnesī.

Ārstēšanai un profilaksei ādas un gļotādu kandidozes: ir vietējās apūdeņošanas skartās zonas ādas un gļotādas, kurss sastāv no trīs ex-apūdeņošanai, ar intervālu 1-3 dienas.

Ārstējot vulvovaginītu, cervicīts uretrīta sievietēm: Lietot apūdeņošanas gļotu maksts, vulvas, dzemdes kakla, 0, 02 - 0, 4% šķīdumu un losjoni blakus maksts skarto reģionu. Ādas apstrāde un gļotādas jāatkārto ik pēc 1-3 dienām.

Ārstējot uretrīts un balanopostīts vīriešiem: izmanto iepilināšanas (pilienu) uz urīnizvadkanāla šķīduma (0, 02 - 0, 4%), kā arī skarto ādas losjonu. Ādas apstrāde un gļotādas jāatkārto ik pēc 1-3 dienām.

Norādījumus, lai GEPON ieteicams novēršanai kandidozes gļotādu un ādas losjoni un veikt apūdeņošanas risinājumu Gepona 0, 02 - 0 4% no narkotiku. Tas jāņem vērā ārstēšanu ar antibiotikām, lai novērstu iespējamās komplikācijas no šādas terapijas laikā.

Lai noņemtu iekaisumu gļotādu, ieteicams skalot skarto vietu ar šķīdumu Gepona 0, 02 - 0, 04% no aktīvās vielas. Uz iekaisusi āda uzlikt salvetes marles iemērc šķīdumā Gepona.

Blakusparādības no izmantošanas GEPON

Saskaņā ar instrukcijām GEPON, blakusparādības, lietojot šīs zāles norādēm un ar ieteicamo devu, ir atrasts.

Bet gandrīz visas zāles var izraisīt blakusparādības, tas jo īpaši attiecas uz tādiem spēcīgiem medikamentiem, piemēram GEPON. Blakusparādības, piemēram, slikta dūša, caureja, reibonis un drudzis var rasties, lietojot maksimālo devu narkotiku, lietojot narkotikas uz ilgu laiku, ārstēšanu ar vairākām zālēm. Chance un idiosinkrāzija par sastāvdaļu šo medikamentu. Šādos brīžos var izraisīt nopietnas veselības sekas. Tieši tāpēc, ja pieteikumu Gepona izraisīt blakusparādības, Jums jāpārtrauc nekavējoties un konsultējieties ar ārstu.

Kontrindikācijas Gepona

Zāles nedrīkst lietot GEPON personas ar paaugstinātu jutību (paaugstināta jutība) pret iekļautas tās sastāvā komponentiem. Atsauksmes GEPON praktizējošs medicīnas zinātnieki uzsver, pacientiem, ka absolūta kontrindikācija uz šīs narkotikas lietošanu ir bērns līdz 12 gadu vecumam.

Izpildiet norādījumus GEPON, šīs narkotikas lietošanu grūtniecības un zīdīšanas laikā nav ieteicama. Izņēmums ir, ja sagaidāmo ieguvumu narkotiku mātei atsver iespējamo risku auglim. Atsauksmes GEPON raksturot šīs zāles kā spēcīgs instruments, jo tā piemērošana varētu negatīvi ietekmēt augli, vai pat izraisīt anomālijas par nedzimuša bērna.

Яндекс.Метрика