Ģerāniju pļava

 Daudzgadīgs augs geraniums pļava
 Geranium pļava - daudzgadīgs augs, kas pieder ģimenei Geraniaceae.

Geranium pļava - apraksts locus

Iekārta ir īss bumbuļaugi. Grunts dzinumi zarošanos un spēcīga. Stublāji augšējā daļā labklājības kupls. Bazālo lapas ir nieru formas, apaļas plāksnes garums no 6 līdz 12 cm, semirazdelnye gandrīz uz bāzi, dlinnochereshkovye ir pinnatifid cilpas. Cilmes atstāj mazākas, ar īsāku kātiņu, quinquepartite. Augšējie Lapas ir sēdošs, trīspusējā.

Ziedi daudzi, zontichnoobraznye. Katrs smaile atrodas divas lielas puķu regulāras formas, plaši atvērtas. Ziedēšanas laikā režisors atvērto pusi uz augšu, un pirms un pēc ziedēšanas novīst.

Augu nodrošina korobochkoobraznye augļus, kad nogatavojušies sēklām sairst piecās daļās.

Ģerānija pļava dod zālāju platības, kalnu upju ielejām, lapu, dažreiz skujkoku meži un mitrs mežu izcirtumos.

Bieži Vidusāzijā, Rietumsibīrijā (izņemot Daur rajons), Baltkrieviju, Ukrainu (izņemot Krimā), ar Sibīrijas Arktikā (lejtecē no Jeņiseja), jo Krievijas Eiropas daļā Arktikā (Murmanskas piekrastē, Eiropas Arktikas).

Grass (ziedi, lapas un stublāji) un saknes ģerāniju pļavā izmanto medicīniskiem mērķiem.

Ķīmiskais sastāvs

In saknes augiem, kas satur cieti, ogļhidrāti, miecvielas, flavonoīdus, catechins, fenolu ogļskābes skābes, triterpene saponīni.

Lapas, stublāji un ziedi auga satur saharozi, fruktozi, glikozi, saponīni, rafinozi, alkaloīdus, karotīnu, askorbīnskābi, K vitamīnu, flavonoīdus un antociānu leucoanthocyanins miecvielas.

Geranium pļavu - lietošana un derīgās īpašības

 Botāniskais ilustrācija geraniums pļava
 Ar augu miecvielas ir antibakteriāla iedarbība. Izraksts no gaisa augu daļām, atkarībā no devas, spēj nodrošināt gan inhibitoru un satraucošs ietekmi uz nervu sistēmu, ir detoksikācijas efekts pret čūsku inžu.

Es konstatēts lietojumprogrammu pļavas ģerānijas tautas medicīnā kā pretiekaisuma, savelkoša un dezinfekcijas līdzekli, kaulu lūzumu, kā arī ar neoplastisku slimību ārstēšanā.

Infūzijas vai novārījumu garšvielas vai saknēm auga palīdz ar epilepsiju, drudzi, bezmiegs, saaukstēšanās un kuņģa slimībām, gastrītu, hemoroīdi asiņošana, enterīta.

Zāle tiek izmantota kā infūzijas, novārījums vai pulvera losjoni un pulveriem pie nonhealing brūces, abscesi, čūlas, podagras un reimatisma sāpes locītavās, kā arī skalot par iekaisis rīkles, gingivīts un stomatīts.

Infusion zāle uzņemt podagras un reimatisma, urolitiāzi, tahikardija, stenokardiju, daži sieviešu slimībām, kašķis, lai ārstētu elpošanas ceļu slimībām.

Skalošanas mati novārījums garšaugus ar plikpaurību.

Ar novārījums saknes ir efektīvs dispepsija un dizentērijas, un saspiesta saknes ir efektīvi kariesa.

Svaigas pounded lapas auga piemēro vietā BITE čūskas.

Kontrindikācijas

Mēs neiesakām izmantot ģerāniju pļavā paaugstinātā asins viskozitāti, tromboflebīts un tromboze, senils aizcietējums, zarnu atony, gastrītu un skābumu.

Яндекс.Метрика