Gerbion

 Herbion, prīmula sīrups
 Herbion ceļmallapu sīrups - aptverošo, imunostimulators un antibakteriāls līdzeklis, ko izmanto, lai ārstētu sauss klepus.

Gerbion sīrups prīmulas - atkrēpošanas, ko izmanto produktīvās (mitrās) klepus.

Farmakoloģiskā darbība

Gerbion sīrups satur ūdens ekstraktiem zāles miltu, malva ziediem un askorbīnskābe, lieto sausas klepus un saaukstēšanās.

Daļa no augu komponentu Gerbion gļotu aptverošo pilda funkciju, lai veidotu uz gļotādas rīkles plānas pārklājuma slāņa, kā arī aizsargā pret kairinātājiem, kas izraisa klepu.

Grass ceļmallapa lanceolate satur saponīnus, kas ir iekļūstot, iekaisušas gļotādas receptorus gremošanas traktā, tādējādi stimulējot sekrēciju bronhu dziedzeru, kas samazina viskozitāti gļotas un palielinot tās apjomu.

Sastāvdaļas Gerbion bagāts aktīvās vielas, kas ir apveltīti ar antibakteriālām īpašībām. Narkotiku lietošana var palielināt izturību šūnu ar nepietiekamu skābekļa daudzumu, lai apspiestu klepus refleksu.

C vitamīna sastāvu Gerbion klātbūtne skaidro spēju narkotiku stiprināt asinsvadu sieniņas, samazina reibumu, palielināt nav specifisku imunitāti.

Gerbion, atsauksmes liecina, palīdz mazināt un mazināt neproduktīvs klepus.

Gerbion sīrups prīmulas tiek izmantoti, lai uzlabotu krēpas, pateicoties īpašībām tā aktīvās sastāvdaļas - ūdens ekstraktiem prīmulas saknes, garšaugus timiānu un mentolu.

Atrodams prīmulas ekstrakts saponīnus atvieglotu procesu krēpu bronhos pēc retināšanas biezs viskozs gļotas un atvieglo krēpas. Diurētisko, pretsāpju, spazmolītiskais, un antihelminthic rīcība Gerbion skaidroja īpašības garšaugu timiānu. Arī šis komponents sīrupa ietekmē aktivizēšanu ciliated bronhu epitēlija, uzlabojot un atvieglojot evakuāciju gļotām.

Atkrēpošanas un bronhodilatatoriem (paplašināšana un relaksācija gludās muskulatūras bronhos) rīcības Gerbion sīrupa timolu, kas ir daļa no timiānu. Mentols uzlabo darbību timolu un antiseptiskas (iznīcinot mikroorganismus) un pretiekaisuma īpašības.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām, sīrups Herbion ceļmallapa ieteicams iecelt:

 • sauss klepus, ko izraisa infekcija augšējo elpošanas ceļu;
 • saaukstēšanās, kopā ar klepu;
 • sauss klepus smēķētāji.

Gerbion sīrups prīmulas ekstrakts ir indicēts:

 • elpceļu slimības, kuras raksturo kairinājumu elpošanas trakta, elpas krēpas, obsesīvi sauss klepus, spazmatisks klepus (ar whistling komponents);
 • kairinošs klepus ar bronhītu un traheīts;
 • senils klepus;
 • Klepus izraisīja dažādi stimuli, tostarp tabakas dūmiem.

Pozitīvas atsauksmes par Gerbion apstipriniet savu efektivitāti ārstēšanā iepriekš slimībām.

Lietošanas instrukcijas Gerbion

 Herbion, ceļmallapa sīrups
 Gerbion balstīta klepus ir ieteicams veikt ceļteka šādi: Pieaugušie un bērni vecāki par 14 gadiem - 10 ml (2 tējkarotes) bērniem 7-14 gadu - 5-10 ml (1-2 tējkarotes) bērni - 2-7 gadu - 5 ml (1ch.l.). Veikt Gerbion klepus jābūt 3 reizes dienā, pieaugušajiem vairākas metodes, var palielināt līdz 5 reizes. Narkotiku lietošana ir neatkarīgs no ēdienreizēm.

Sīrups Gerbion balstīta prīmulas ekstraktu lieto pēc ēšanas 3 reizes dienā, atbilstoši dozēšanas shēmu: pieaugušajiem - 15 ml (3 TSP), bērniem virs 14 gadiem - 10 ml (2 tējkarotes), bērnu 5-14 gadu - 5 ml, bērniem 2-5 gadi - 2, 5 ml. Pieaugušie un bērni vecāki par 14 gadiem, ja nepieciešams, var pievienot citai (ceturto) Gerbion reģistratūrā. Parasti, apstrādes ilgums atbilst 5-7 dienas.

Abi klepus sīrupa Gerbion veidiem nepieciešams dzert vienlaikus ņemot pietiekamu daudzumu silta ūdens vai tējas.

Blakus efekti

Kaut Gerbion atsauksmes raksturot kā labi panes, retos gadījumos var rasties alerģiskas reakcijas, piemēram, nātrene un nieze.

Izmantojot lielu DOX Gerbion klepus var izraisīt caureju, slikta dūša, vemšana.

Kontrindikācijas

Izmantojiet sīrups Gerbion norādījums nav ieteicams:

 • paaugstināta jutība pret aktīvajām vielām narkotiku;
 • iedzimta fruktozes nepanesība;
 • iedzimtu deficīts saharozi / izomalta;
 • sindroms malabsorbciju glikozes un galaktozes;
 • diabēts;
 • iekaisuma slimības, kuņģa gļotādas;
 • čūlainais bojājumi gremošanas traktā.

Nav piešķirts Gerbion klepu bērniem līdz 2 gadu vecumam, grūtniecība (I trimestrī) un ar krūti barojošām sievietēm. II un III trimestrī šīs narkotikas lietošanu ir iespējama tikai pēc konsultēšanās ar ārstu.

Papildus Informācija

Instrukcija Gerbion iesaka uzglabāt zāles temperatūrā, kas atbilst 15-25 0 NO.

Noderīga sīrups Gerbion uzskatīts 2 gadus no izdošanas dienas, bet pēc pudeles atvēršanas, lai izmantotu šo narkotiku, var būt tikai uz mēnesi.

Яндекс.Метрика