Gerovital

 Gerovital Elixir
 Gerovital ir kombinēts multivitamīnu preparāti ar mikroelementiem un augu ekstraktiem.

Farmakoloģiskā darbība

Gerovital kompozīcija ietver vitamīnu (A, D3, B1, B2, B6, B12, C, E, nikotīnamīds, deksapantenol), dzelzs (II) laktāts, ekstraktus vilkābeles ogas, vilkābele lapas ar ziediem un augiem Leonurus.

Gerovital ir atjaunojošas un nomierinošas īpašības. Narkotiku lietošana var uzglabāt veiktspēju un koncentrāciju, normalizē vielmaiņu un uzlabo vispārējo stāvokli.

Gerovital, pateicoties tās biedru iesaistīto olbaltumvielu, ogļhidrātu un lipīdu metabolismu vitamīniem un regulē apmaiņu minerālvielas.

Augu ekstrakti vilkābele veicināt stabilizāciju sirdsdarbību, samazinātu augstu asinsspiedienu, stiprinot stabilitāti sirds muskuļa skābekļa trūkuma.

Sedācija dēļ Gerovital īpašības mātere ekstrakts: mazina trauksmi un bailes, samazinātu nemieru un uzbudināmība.

Narkotiku lietošana Gerovital, atsauksmes apstiprina, lai stabilizētu šūnu vielmaiņu, uzlabo trofiku (šūnu uzturu) audus, normalizē transformāciju enerģijas šūnās un imūnsistēmu.

Indikācijas

Piesakies Gerovital rokasgrāmata iesaka:

  • profilakse un ārstēšana beri-beri;
  • smaga vai ilgstoša fiziska un nervu spriedzes;
  • atgūstas no smagas slimības vai ķirurģiskas iejaukšanās;
  • novēršana dzelzs deficīta anēmija un hypovitaminosis.

Izmantojot Gerovital ieteicama pacientiem pusaudžu vecumā. Īpaši efektīvs narkotiku Gerovital atsauksmes un pētījumi ziņots vecāka gadagājuma cilvēkiem, kas cieš no sirds un asinsvadu slimībām.

 Gerovital ampulas
 Lietošanas instrukcijas Gerovital

Saskaņā ar instrukcijām, Gerovital jāņem pirms ēšanas vai ēšanas laikā.

Ieteicamā deva (15 ml vai 1 ēdamkarote) jāveic 2 reizes dienā vismaz vienu mēnesi. Precīzāka Devas un ilgums, kas izveidota ar ārstējošā ārsta attieksmi.

Blakus efekti

Ar pārskatīšanu Gerovital informāciju par blakusparādībām narkotiku ir ļoti reti. Parasti, alerģiskas reakcijas uz zālēm rodas cilvēkiem ar nepanesamība vienu sastāvdaļu gerovital.

Kontrindikācijas

Noteikumi aizliedz izmantot narkotiku Gerovital bērni, grūtnieces, personas ar paaugstinātu jutību pret narkotiku sastāvdaļas vai augsts dzelzs saturs organismā.

Piesardzība ir nepieciešama iecelšanu Gerovital pacientiem ar smadzeņu bojājumiem, epilepsiju, aknu slimības.

Papildus Informācija

Uzglabāšana sagatavošana neprasa īpašus nosacījumus, pietiekami, lai gaisa temperatūra nepārsniedz 25 0 NO.

Uzglabāšanas laiks Gerovital - 3 gadi.

Яндекс.Метрика