Ginepriston

Clínico farmakoloģiskajiem grupa

Ginepriston - zāles, kas pieder grupai ar progestogēnu, un ir viens no avārijas kontracepcijas līdzekļu.  Kontracepcijas tabletes Ginepriston

Release forma, struktūra un iepakošanas Ginepristona

Analizējamā viela tapa ir pieejams tabletēs (1 tablete satur 10 mg mifepristone), kura krāsa mainās no gaiši dzeltenas līdz zaļgani.

Palīgmateriāli sastāvdaļas Ginepristona ietver mikrokristāliskā celuloze, kalcija stearātu un nātrija karboksimetilcelulozes cieti.

Aptiekas publiskotie Valium planimetric iepakojumos vai kastītēs skaita 1-2 gabalos. Arī zāles tiek pārdotas plastmasas burkas, kas ir arī 1 vai 2 tabletes.

Farmakoloģiskās iedarbības Ginepristona

Norādījumus, lai Ginepristonu skaidri noteikts, ka zāles ir paredzēts ārkārtas gadījumu novēršanu grūtniecības. Galvenā aktīvā sastāvdaļa aģents ir mifepristons.

Mifepristone ir tik ķīmisko struktūru, ko var attiecināt uz Ginepriston sintētiskā steroīdiskus aģentu (jāatzīmē, ka, lai ražotu hormonu sterodnyh atrodas ķermenī, virsnieru dziedzeri ir atbildīgi).

Action Ginepristona bloķējot progesterona receptoriem (galveno sieviešu hormonu, kas ir atbildīgs par pareizu un veiksmīgu grūtniecību) .  Kā rezultātā šo procesu dzemdē nāk slikti vidi apaugļošanai, kā arī iespējams, lai to piestiprinātu pie sienas dzemdes .  Norādījumus, lai Ginepristonu atzīmēja, ka zāles arī palēnina nobriešanu olu (ovulācija) .  Lai saprastu farmakoloģiskās iedarbības Ginepristona, mums ir atcerēties to, kas veido procesu ovulācijas .  Pirmkārt, tas ir atbrīvot no olu no pilnībā gatavs, nobriedušu olnīcu folikulu, lai sagatavotu to pagājušo olvados (olvada) .  Tas notiek olvada un mēslošanai .  Ovulācija - konstante ikmēneša process, kas notiek ik pēc 19-45 dienām .  Ņemot Ginepriston, palēnina procesu ovulācijas .  Arī dzemdē rada nelabvēlīgus apstākļus apaugļošanu, kas parādās sabiezēšana gļotu uz dzemdes kakla, kā arī notikumu attīstību saistībā funkcionālo slāni dzemdes .  Tādējādi, Ginepriston Aborts ir ļoti efektīvs un uzticams instruments .

Indikācijas Ginepristona

Instrukcija Ginepristonu satur detalizētu informāciju, kas jums pateiks, ka šīs zāles ir jāņem kā līdzeklis avārijas kontracepciju. Ginepriston palīdz aizsargāt sievieti no neplānotas grūtniecības uzreiz pēc neaizsargāta dzimumakta.

Kā norādīts pārskatā, lai Ginepristonu lai sasniegtu maksimālu pozitīvus rezultātus, mums vajadzētu ņemt vienu tableti līdzekļu uzreiz pēc dzimumakta vai ne vēlāk kā 72 stundas pēc tā. Arī pārskatu par Ginepristonu tā atzīmēja, ka labākais veids, kā 2 stundas pirms ēšanas vai 2 stundas pēc tās.

Kontrindikācijas Ginepristonu

Norādījumus, lai Ginepristonu norādīja vairākas kontrindikācijas, kas ir nepieciešams, lai būtu pieejami pirms sākat lietot šo rīku.

1. Nelietojiet zāles, ja sieviete konstatēja, virsnieru mazspēja, nieru un aknu.

2. izskatīšanai Ginepristonu norādīts nevēlamu izmantošanu narkotiku tiem, kuri cieš no hroniskām slimībām vai uz ilgu laiku notika prednizona hidrokortizona vai deksametozon.

3. Ja rodas nopietnas saslimšanas arī veikt Ginepriston nav ieteicama.

4. Papildu konsultācija ar speciālistu ir nepieciešams gadījumos, kad sievietei ir problēmas ar sirds ritma, sirds mazspēja ir konstatēta vai asinsreces traucējumiem.

5. Ginepriston par abortu, nav nepieciešams ņemt vērā, ja sievietes izmantot iepriekš narkotikas, aktīvā viela, kas bija vērsta uz procesu, asins recēšanu.

6. Nelietojiet Ginepriston kopā ar nesteroīdajiem līdzekļiem, sekas ir novērst procesu iekaisumu (indometacīnu, Analgin, paracetamolu, aspirīnu, un citi.).

Pabeidzot ņemt Ginepriston process zīdīšanas drīkst turpināt tikai pēc 14 dienām.

Devas Ginepristona

Ginepriston jānorij mutiski 72 stundas pēc neaizsargāta dzimumakta.

Ginepriston par aborta strādās efektīvāk, ja 2 stundas pirms lietojat narkotikas ne ēst vai dzert, un atturēties no ēšanas 2 stundas pēc ēšanas.  Ginepristona zāļu forma - tablete

Atgriezenisko saiti ar Ginepristonu norādīja, ka zāles neietekmē menstruālo ciklu, lai jūs varētu veikt, kad vien vēlaties.

Blakusparādības Ginepristona

Visbiežāk novērotās sekas pēc ņemot Ginepristona ir slikta dūša, sāpes vēderā, reibonis, galvassāpes, vemšana, asiņošana, ādas izsitumus, drudzis, vājums, menstruāciju traucējumi.

Atsauksmes Ginepristone teikt, ka, ņemot zāles stipri izteiktākas blakusparādības ir gandrīz nekad nav noticis.

Pirms iegādāties Ginepriston aptiekas, būtu vēl vairāk konsultēties ar kvalificētu ginekologu.

Pārdozēšana Ginepristonom

Drošs cilvēka organismā tiek uzskatīts Ginepristona uzņemšana līdz 2 gadiem

Kā rezultātā pārdozēšanas reizēm virsnieru mazspēja. Ir ieteicams veikt atbilstošu ārstēšanas kursu.

Grūsnība ilgst

Laikā grūtniecība Ginepriston veikti stingri aizliegta.

Laktācijas var atjaunot tikai pēc tam, kad 2 nedēļas pēc narkotiku lietošanu.

Uzglabāšanas nosacījumi

Glabāšanas laiks ir ne vairāk kā 3 gadus. Uzglabāt to sausā, tumšā vietā pie temperatūras 30 grādi.

Brīdinājumi

Ginepriston par aborta nevar būt pastāvīga kontracepcijas.

Analizējamā viela nav aizsargāt sievietes pret AIDS un citām slimībām, seksuāli transmisīvām slimībām.

Яндекс.Метрика