Ginkgo Biloba

Farmakoloģiskā darbība

 Ginkgo Biloba

Ginkgo biloba - dabas zāles, kas var ietekmēt asinsvadus smadzenēs, uzlabo garīgās spējas un uzlabo asinsriti.

Produkts ir antioksidantu iedarbība, uzlabo smadzeņu asinsriti, normalizē vielmaiņas procesus, uzlabo dzīves kvalitāti vecumdienās.

Preparāti, kas satur Ginkgo Biloba lapu ekstrakts koku ar tādu pašu nosaukumu, kas ir sena augu, kas ir unikāla Phytochemical sastāvu.

Ginkgo biloba ir vienīgais uzņēmums, kas satur ginkgolides, kas pazīstams ar savu spēju palielināt elastību asinsvadu sieniņās smadzeņu un asinsvadu paplašināt, kas savukārt uzlabo smadzeņu apgādi ar barības vielām un skābekli.

Izmantot Ginkgo Biloba palīdz samazināt varbūtību, sirdslēkmes un sirdslēkmes, holesterīna līmeņa pazemināšanai, stiprinātu garīgo aktivitāti.

Ginkgo biloba sastāvs, blakus aktīvajām vielām pieder makro un mikroelementi (magniju, kalciju, kāliju, dzelzi, fosforu, selēnu, mangānu, vara un titāna).

Antioksidantu efekts Ginkgo biloba, jo saturu tās sastāvu un proanthocyanidins flavoglikozidov aizsargā asinsvadu sieniņas pret brīvajiem radikāļiem.

Turklāt, Ginkgo biloba ir vazodilatatora, antiischemic, prettrombocītu (bloki adhēziju trombocītu uz otru un uz bojātās asinsvadu sieniņas), tūsku, neuroprotective (novērš kaitējumu neironiem smadzenēs), diurētiskie līdzekļi, nomierinošs un spazmolītiskais īpašības.

Atsauksmes par Ginkgo Biloba narkotikas raksturot kā efektīvu līdzekli, lai novērstu astmas lēkmes.

Izmantot Ginkgo Biloba uzlabo vecāka gadagājuma dzirdes traucējumiem, runas, redzes, motora funkcijas, atmiņas, novērst asinsrites traucējumus.

Indikācijas izmantošanas Ginkgo Biloba

Izmantojiet Ginkgo Biloba rokasgrāmata iesaka:

  • asinsvadu encefalopātija (kā rezultātā insulta, traumatisks smadzeņu traumas, veciem cilvēkiem);
  • pavājināta atmiņa, iracionālas bailes, samazināts mācīšanās spējas, ļaunprātīga miega un wakefulness, pievienojot dyscirculatory encefalopātija;
  • demence ar ļaužu un vecums, tostarp Alcheimera slimību;
  • neiro-psiholoģiskie trūkumi dažādu etioloģiju;
  • traucējumi perifērās asinsrites un mikrocirkulācijas;
  • neirosensors traucējumi (troksnis ausīs, diabētiskās retinopātijas, reibonis, senils makulas deģenerācija, izmainīta uztvere Sava balss).

No Ginkgo Biloba atsauksmēm efektivitāte apstiprināta, mēģinot visu vecumu pacientiem, lai uzlabotu viņu mācīšanās spējas un atmiņu.

Lietošanas instrukcija Ginkgo Biloba

 Ginkgo Biloba tabletes
 Ginkgo biloba ir pieejams tablešu formā, pulvera, šķidrumā, soft gel, bet biežāk zāles tiek izmantots kā kapsulas.

Lietošanas shēma un ārstēšanas ilgums ir atkarīgs no ārsta uz individuāli.

Ceļvedis Ginkgo Biloba lietot narkotikas vismaz 3 mēnešus, ņemot 1-2 kapsulas (60-120 mg) vienu vai divas reizes dienā. Pēc 2-3 mēnešiem, lai nodrošinātu rezultātu ārstēšana jāatkārto.

Ārstējot hronisko ilgstošas ​​valstis var izmantot 6 kapsulas dienā.

Ginkgo Biloba jānorij veselas, uzdzerot ūdeni pietiekamā daudzumā.

Blakus efekti

Neskatoties uz to, ka Ginkgo biloba vērtējumiem raksturo kā labi panes zāles, kas dažos gadījumos, kā likums, pacientiem ar individuālu nepanesamību iespējamiem traucējumiem, kuņģa-zarnu trakta vai alerģiskas reakcijas.

Kontrindikācijas ginkgo biloba

Ginkgo Biloba, kuru lietošana nav praktizēta pediatrijā nav ievadīts bērniem līdz 16 gadiem, jo ​​dati par efektivitāti un drošību narkotiku pacienti šajā vecuma grupā nav pieejami.

Ginkgo Biloba nav piešķirts personām ar individuālo nepanesamību no narkotiku sastāvdaļām.

Ar aprūpi, saskaņā ar instrukciju, Ginkgo Biloba piešķirts pacientiem ar epilepsiju, kā arī pirms plānotā operācijām. Grūtniecības un zīdīšanas laikā zāles tiek sniegta tikai saskaņā ar stingriem norādījumiem.

Papildus Informācija

Ginkgo biloba nav nepieciešami īpaši uzglabāšanas apstākļi - sausā vietā istabas temperatūrā. Noderīga zāles tiek uzskatīts par 3 gadiem, skaitot no ražošanas.

Яндекс.Метрика