Gino pevaril

 Svecītes Gino pevaril
 Gino pevaril - pretsēnīšu līdzeklis.

Farmakoloģiskā darbība

Gino pevaril kavē to augšanu pelējumu, raugu, dermatofīti: trihofītiju, Microsporum patogēni, noliedzot zvīņaina, liedzot krāsas, sēne Candida, Aspergillus, kladospory un Streptococcus, Staphylococcus, Corynebacterium.

Tas ir pamanījuši, ka medikaments ir efektīvs, ārstējot sēnīšu slimībām, kas nav ārstējamas ar citiem līdzekļiem ar līdzīgu iedarbību.

Ir atsauksmes par Gino pevaril norāda, ka instruments ātri noņem niezi, un patogēnu zudums notiek trešajā dienā ārstēšanas.

Form atbrīvot Gino pevarila

Izgatavošanas krējumu, risinājumu, svecītēm, aerosols.

Indikācijas

Gino pevaril instrukcijas var tikt piešķirts Kode, erythrasma, onihomikozes, herpes krāsains, sēnīšu balanīta, mikozes auss kanālā un vulvovagināls, ādas infekcijas, coleitis.

Instrukcijas Gino pevaril: kā izmantot

 Pretsēnīšu zāles Gino pevaril
 Cream vai aerosols piemērots ārēji, divi p / dienā izraisīt kārtiņu vai izsmidzina uz bojātās ādas sēnītes no attāluma 10cm. Ārstēšana parasti ilgst divas nedēļas, dažos gadījumos, piemēram, sēnīšu uzbrukuma kājām - sešas nedēļas.

Ārstēšanai onihomikozes laikā ieteicams krēmu zem pārsēju.

Maksts svecītes un maksts krēms ievietota makstī p / dienā, vēlams naktī. Sveces 50 mg kā krēmu lieto 2 nedēļas, 150 mg sveces - trīs dienas.

Ja normāls trīs dienu terapeitiskais kurss nebija pietiekami, lai apturētu izplatīšanu sēnītēm, pagarināt ārstēšanu vēl trīs dienas, veikt pārtraukumu uz 10 dienām, un tad atkal pārbaudīta terapiju.

Ārstēšanai strazdu, kas notiek grūtniecības laikā, Gino pevaril atļauts veikt izņēmuma gadījumos. Izrakstot zāles grūtniecēm ar akūtu kandidoze in deva: 50 mg vienu sveci, divi p / nakts uz nedēļu.

Menstruāciju laikā Jūs varat izmantot līdzekļus intravaginālai.

Lai ārstētu sēnīšu auss kanālā, risinājumu - 1-2 pilieni jāiepilina auss vai ievietota fragments marles samērcēta transportlīdzekli.

Blakusparādības Gino pevarila

Zāles var izraisīt apsārtumu, sausumu, kairinājumu, dedzināšana, nieze. Ir atsauksmes par Gino pevaril kas izraisīja atrofiju no ādas, ādas tumša.

Kontrindikācijas

Zāles nevajadzētu lietot, ja ir paaugstināta jutība pret to.

Gino pevaril grūtniecības gada 1. trimestrī, zīdīšanas periodā ir noteikts ar piesardzību. Tiek uzskatīts, ka tā ir drošāk ņemt līdzekļus tikai pēc 16 grūtniecības nedēļās.

Яндекс.Метрика