Ginofort

 Ginofort - zāles izmanto ginekoloģijā
 Ginofort - narkotiku ar pretsēnīšu iedarbību. Tā ir paredzēta vietējiem pieteikumu ginekoloģijā.

Farmakoloģiskās iedarbības Ginoforta

Zāles ir imidazola atvasinājums, piemīt izteikta pretsēnīšu īpašības. Ir Ginofort, viedokļi ekspertu apstiprināt šo faktu, fungicīda rīcību. Narkotiku aktivitāte pret sēnīšu trihofītiju, epidermofītiju, Candida, Microsporum, kā arī dažas Gram-pozitīvām baktērijām.

Vaginālās krējuma bloķē veidošanās lanosterola ergosterola kas notiek šūnu membrānas sēnītes. Ginofort un ļoti bioadhezīvs. Butoconazole inravaginalnom piesakoties vēl 4-5 dienas ir uz maksts gļotādas.

Atlaidiet forma un sastāvs

Soft Pieejams viendabīgs vaginālo krēmu Ginofort balts 5 gramu polipropilēna aplikators ka ir polisterolovyh skapji, lamināta somas un kartona iepakojumus.

Galvenā aktīvā viela ir butoconazole nitrāts, kas krēma apmēram 20 mg uz 1 g Palīgvielas: minerāleļļu, ūdens, sorbitola, glicerīna monostearāts, bišu vasks, poliglicerīna-3-oleāts, dinātrija edetāts, koloidāls silīcija dioksīds, propilēnglikols, propilparahidroksibenzoāts, metilparahidroksibenzoāts .

Analogi Ginoforta uz galvenās aktīvās vielas tiek uzskatītas šādas narkotikas: butoconazole butoconazole un nitrātu.

Indikācijas Ginoforta

 Maksts Cream Ginofort
 Galvenais norāde par šīs narkotikas lietošanu ir maksts kandidoze, ko izraisa Candida albicans (dzimtā raugus).

Kontrindikācijas

Tas ir stingri aizliegts veikt analogu un Ginofort grūtniecības un zīdīšanas (baro) laikā.

Saskaņā ar pārskatu Ginoforte, ir jutīgs pret vismaz viens komponents no narkotiku ir arī kontrindicēta.

Tas nav atļauts lietot zāles iekšā, bet situācijās nejauša Ginoforta ķermeņa, jums vajadzētu nekavējoties skalojiet kuņģi, un pēc tam tērēt simptomātiska ārstēšana.

Instrukcijas Ginofort: kā izmantot

Saskaņā ar instrukcijām, Ginofort iecelts reizi vagināli. Dziļi makstī jāievada saturu vienā aplikatoru (aptuveni 5 g krējuma). Uzklājiet krēmu jebkurā diennakts laikā.

Vēl nav saņemts neviens ziņojums par pārdozēšanu Ginofortom.

Nosacījumi un noteikumi

Saskaņā ar instrukcijām, Ginofort jāuzglabā sausā vietā, prom no bērniem un aizsargā no saules gaismas, pie temperatūras 15-30 par C. produkts ir derīguma termiņš ir 24 mēneši, pēc tam to nevar izmantot.

Яндекс.Метрика