Gioksizon

 Gioksizon
 Gioksizon - antibiotiku tetraciklīna grupas.

Farmakoloģiskā darbība

Gioksizon - visaptverošu narkotiku sastāvdaļas, kas nomāc iekaisuma reakciju uz ādas, īpaši alerģiskas izcelsmes, sarežģī bakteriālu infekciju.

Sagatavošana ietver gioksizon antibiotiku oksitetraciklīna, ir bakteriostatisku iedarbību, uzrādot darbību pret Mycoplasma sugu, Treponema sugu, riketsija spp; Hidrokortizona - glikokortikosteroīdu, ir anti-alerģiskas, pretiekaisuma, antipruritic, antiexudative rīcība.

Produkta veids

Izgatavošanas gioksizon ziede ārīgai lietošanai.

Indikācijas gioksizon

Pieteikums gioksizon indicēts ārstēšanai autiņbiksīšu izsitumi inficēti, folikulīts, carbuncles, impetigo, vārās, roze, eroziju, inficētas brūces un ekzēmu, atopiskais dermatīts un vienkārši, seboreja, alerģijas, septisko slimību auss kanālā.

Efektīva ziede gioksizon ar apsaldējumus, apdegumus, varikozas čūlas apakšstilba.

Ir pozitīvas atsauksmes no gioksizon, tās piemērošana saules eritēma (ādas apsārtums dēļ spēcīgas saules gaismas), nātrene jaundzimušo kukaiņu kodumiem.

Lietošanas instrukcijas gioksizon

 Gioksizon ziede
 Gioksizon ziede ir paredzēts tikai ārīgai lietošanai.

Piesakies 0, 5 - 1 g. ziedes uz skartajiem apgabaliem vienu vai trīs rindas / dienā. Ja nepieciešams, apstrādā platība var pārklāt ar sterilu marles saiti.

Kā norādīts instrukcijā gioksizon, pirms piemērot to pārbaudīt jutību mikrofloras ar narkotikām, kas izraisīja slimību.

Blakus efekti

Atsauksmes gioksizon galvenokārt pozitīvi, bet reti kad tās piemērošanu var izraisīt alerģisku reakciju: izsitumi, kairinājums, nieze.

Ja piemēro ziedes uz ādas, var parādīties zirnekļa vēnām, atrofija zemādas audu mutē.

Kontrindikācijas

Instrukcijas gioksizon valstis, ka tās mērķis nav iespējams ādas tuberkulozes, mikozes, alerģiskas un vīrusu ādas slimības.

Pieteikums gioksizon neiespējami kā ādas audzēji, pirmsvēža apstākļos pacients ir paaugstināta jutība uz no ziedes sastāvdaļu.

Neiecelt gioksizon grūtniecēm un laktācijas laikā (ja vien pārsteidza un prasa apstrādāt lielu platību ādas).

Яндекс.Метрика