Giporamin

 Pretvīrusu zāļu Giporamin
 Giporamin - pretvīrusu līdzeklis, galvenā aktīvā viela ir ekstrakts no lapām smiltsērkšķu krushiovidnoy.

Farmakoloģiskās iedarbības Giporamin

Galvenā farmakoloģiskā iedarbība Giporamin - pretvīrusu. Narkotika ir efektīvs pret visa veida gripas vīrusu A un B, paramiksovīrusa, adenovīrusa, herpes simplex vīruss, citomegalovīrusu, herpes zoster, imūndeficīta vīrusu, respiratori sincitiālais vīruss. In sākumposmos vīrusa replikācijas tiek parādīts inhibitora iedarbības narkotikas savā reproducēšanu. Darbības mehānisms ir hiporamin inhibējošā iedarbība, kas iedarbojas uz vīrusa neiraminidāzes. Turklāt Giporamin viedokļi ekspertu apstiprinātu šis fakts palielina līmeni interferonu asinīs.

Tāpat, saskaņā ar eksperimentiem, ko veic, narkotiku spēj nodrošināt nelielu pretmikrobu iedarbība pret gram-negatīvo un gram-pozitīvo baktēriju, daži sēņu un mitsealialnym tuberkulozes mikobaktēriju.

Atlaidiet forma un sastāvs

Pieejams narkotiku zemmēles tablešu. Saskaņā ar instrukcijām Giporamin, 1 tablete sver 0, 6 gramus, satur attīrītu sausu ekstraktu smiltsērkšķu smiltsērkšķi, kas ir galvenā prasība no elementiem, un dažas palīgvielas: kalcija stearāts, nātrija karboksimetilcelulozes, kakao pulveris, rafinētā cukura, vaniļas .

Tabletes pārdod kannas tumšā krāsā vai bullas 10, 20, 30 gab.

Arī Giporamin iesniegts šķīduma formā, svecītes taisnās zarnas / maksts ziedi un 0, 5%.

Indikācijas Giporamin

 Giporamin tabletes
 Instrukcija Giporamin norāda, ka zāles ir paredzēts pieaugušajiem un bērniem, kā terapeitisko un profilaktisko aģents:

  • Gripa un B;
  • paragripas;
  • jostas roze;
  • adenovīrusa, respiratori sincitiālais vīruss un cita veida ODS infekcijas;
  • rinīts un stenokardija;
  • infekcijas, ko izraisa vīrusi, kas ir jutīgi pret narkotikām;
  • vējbakas.

Giporamin iespējams izmantot grūsnības, laktācijas laikā. Tas arī ļāva bērniem pieņemot sākot 2 mēnešu vecumā, bet tikai ar ārsta recepti.

Kontrindikācijas

Tikai kontrindikācijas izmantošanai par Giporamin idiosinkrāzija.

Instrukcijas Giporamin: metodes izmantošanu

Noteiktā zāles ārstēšanai slimību agrīnā stadijā. Jebkurā vīrusu augšējo elpceļu infekcija parasti ir parakstītas tabletes lietošanai zem mēles Giporamin (pacientu atsauksmes liecina, ka šī ārstēšana patiešām efektīvs). Tabletes lietošanai zem mēles var izmantot zobu veselību, lai tas jums ir nepieciešams, lai saglabātu tos, līdz tie pilnībā izšķīst. Raksturīgi, pieaugušo PRESCRIBE veikt 4-6 reizes dienā 1 tableti zem mēles un samazināt devu līdz bērnu tabletei 3-4 reizes dienā, bet bērniem no 3 līdz 12 gadiem deva ir samazinājies - līdz 0, 5-1 tabletes divreiz dienā. Bērni, kas jaunāki par 3 gadiem, maksts tabletes nav noteikts.

Ārstēšana Giporamin var piešķirt, un kā profilakse noteiktajām pieaugušajiem šo 2-4 reizes dienā lietot 1 tableti; bērniem, kuri sasnieguši 12 gadu vecumu - 1 tablete, bet 2-3 reizes dienā; Bērni līdz 12 gadu vecumam (bet ne jaunāki par 3 gadiem) - tikai poltabletki 1-2 reizes dienā.

Ārstēšanas kurss gripu nedrīkst būt īsāks par trim dienām. Vismaz piecas dienas pavadīt attieksmi pret SARS, mikst- un citām infekcijām.

Blakus efekti

Iespējamās blakusparādības kā alerģiskas reakcijas.

Uzglabāšanas laiks

Uzglabāt zāles būtu jāaizsargā no gaismas, sausā vietā ne ilgāk kā 2 gadus.

Яндекс.Метрика