Girel

 GIREL tabletes
 Girel - homeopātiskās zāles, kas tiek plaši izmantots gripas un SARS.

Farmakoloģiskās iedarbības Girel

Zāles ir imūnstimulējošā un pretiekaisuma iedarbība, tā, ko parasti izmanto gripas ārstēšanai un akūtu elpošanas vīrusu infekcijām.

Produkta veids

Girel izsniegts veidā homeopātiskā tablete dzeltenīgi balts vai balts, reti tie var būt melnas vai dzeltenas pūtītes. Tabletes Valium, apaļas, slīpi. No tiem smarža ir praktiski nenotiek.

Struktūra Girel, lietotājs apstiprina, ietver tādas sastāvdaļas: okonitum, Brion, Lachesis mutus, fosfora un Eupatorium perfoliatum. Palīgi ir laktoze un magnija stearāts.

50 tabletes ievietoti īpašos polipropilēna granātas, kas atrodas kartona iepakojumā.

Indikācijas Girel

 Girel - zāles, ko lieto, lai ārstētu gripas
 Saskaņā ar instrukciju GIREL parādīts kā zāles simptomātiskai ārstēšanai gripas apstākļos raksturīgs galvassāpes, apetītes zudums, drudzis, uc

Kontrindikācijas

Pieteikums Girel kontrindicēts cilvēkiem ar paaugstinātu jutību, lai vismaz viena komponenta zāļu, kā arī cieš no slimības vai neiecietību pret laktozi un glikozes-galaktozes malabsorbciju.

Nelietojiet GIREL bērniem līdz 6 gadiem.

Instrukcijas GIREL: metodes izmantošanu

Piesakies tabletes GIREL, pacientu atsauksmes apstiprināt, lai atvieglotu gripas simptomu, kad apstākļi, piemēram, apetītes zudums, galvassāpes, vājums, drudzis, ķermeņa sāpes, utt zaudējumiem

Devas un ārstēšanas vajadzētu noteikt ārstu. Kā parasti, piemēro trīs reizes dienā, 1 tablete, izšķīdinot to zem mēles. Īpaši smagos gadījumos var būt ieteicams lietot tableti ik pēc 15 minūtēm uz stundu. Ja šāda uzņemšana pēc 6 stundām nav uzlabojumu notiek, tad pārliecinieties, konsultēties ar ārstu.

Tabletes GIREL bērni 6-12 gadiem ieceļ par summu 1 gab. 2 reizes / dienā.

Dažos smagos gadījumos Girel var kombinēt ar TRAUMEEL S un Engystol.

Blakus efekti

Pieteikums Girel, pacientu atsauksmes apstiprināt var papildināt ar dažāda veida alerģijas, kad tie parādās, nekavējoties jāpārtrauc zāles un zvaniet savam ārstam.

Noteikumi un nosacījumi uzglabāšanas

Uzglabāt zāles būtu jāaizsargā no gaismas, no bērniem nepieejamā vietā temperatūrā 15-25 par C ir ne vairāk kā 5 gadus.

Яндекс.Метрика