Gistan

Farmakoloģiskās iedarbības Gistana

 Gistan kapsulas
 Gistan - para-farmaceitiskais līdzeklis, kas tiek izmantots dažādu veidu alerģiskas izsitumi uz ādas no ķermeņa, rokām un sejas. To lieto nātreni, ādas nieze, burbulis (vezikulārās) alerģiskām izsitumiem.

Krēms ir izgatavots, pievienojot dabisko antihistamīnu viela, ko iegūst no mizas bērzu bāzes hipoalerģiska bāzes, galvenā sastāvdaļa ir dimetikons (silikona poliglyuzid, veidojot filmu par skarto ādu, kas brīvi iet skābekli, bet neļauj mitruma iekļūšanu un alergēniem).

Gistan, izskata narkotiku pētnieki apstiprina, tas nesatur tās sastāvā hormoniem.

Narkotika ir arī ēteriskās eļļas maijpuķītes un augu ekstraktiem, kas ir anti-alerģiskas īpašības. Pateicoties ēteriskajām eļļām, precīzāk, tās gaismas molekulārā struktūra, krēms viegli iesūcas ādā, uzlabo un stimulē asinsriti un vielmaiņas procesus. Ekstrakti garšaugu un sviesta maijpuķītes pateicoties tās antiseptiskas īpašības ir iesaistīti novēršanā infekcijas komplikācijas, kas var rasties, ja dažāda veida alerģiskas ādas bojājumiem.

Kapsulas Gistan - uztura bagātinātājs, kas ir labs avots Arbutin, glicirizīnskābi un flavonoīdus, kuru darbība ir vērsta uz organisma sistēmu normalizēšanu un funkcionālā stāvokļa orgānu, it īpaši, ja persona ir nosliece uz visa veida alerģisku reakciju. Ar šiem kapsulas var ievērojami samazināt risku slimību, kam ir alerģiska rakstura.

Produkta veids

Ražots Gistan krēma veidā (kas tiek realizēts caurules ar 30 ml), un kapsulu veidā pa 200 mg (kas ir var sastāvēt no 36 gabaliem).

Indikācijas Gistana

 Kosmētikas krēms Gistan
 Instrukcija Gistanu punkti Šādus pierādījumus par izmantošanu krēmu:

  • atopiskais dermatīts;
  • ekzēma;
  • nieze;
  • kukaiņu kodumi;
  • ādas alerģija narkotiku veids;
  • photodermatosis;
  • nātrene;
  • Brīdinājums rašanos un attīstību dažādu infekcijas komplikācijām.

Kapsulas ir parādīti šādos gadījumos:

  • kad nosliece uz alerģiskām reakcijām;
  • Lai samazinātu iespēju slimību alerģiskām slimībām.

Kontrindikācijas

Galvenais kontrindikācija Gistanu uzskatīts jutīgumu pret vismaz vienu sastāvdaļu narkotiku. Arī zāles ir kontrindicēta grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā.

Instrukcijas Gistana: metodes izmantošanu

Saskaņā ar instrukcijām, Gistan Krēms jāuzklāj plānā kārtiņā uz bojātās ādas, tad berzēt ar gaismas masējošām kustībām. Veicam Līdzīga procedūra būtu 2-4 reizes dienā.

Sagatavošanās kapsula attiecināt pieaugušo mutvārdu maltītes laikā ar kapsulu divreiz dienā. Jūs varat dzert zāles ar nelielu ūdens daudzumu.

Atsauksmes Gistane apgalvo, ka visefektīvākā ārstēšana būs 4-8 nedēļas.

Blakus efekti

Lai gan zāles ir iespējams, alerģiskas reakcijas.

Nosacījumi un noteikumi

Uzglabāt ne ilgāk par 2 gadiem tumšā un sausā vietā, temperatūrā, kas nepārsniedz 20 par NO.

Яндекс.Метрика