Glemaz

 Glemaz 4 mg
 Glemaz - sintētisko Hipoglikemizējošus narkotikas lieto 2. tipa diabētu.

Farmakoloģiskās iedarbības Glemaza

Aktīvā viela Glemaza stimulē sekrēciju un atbrīvošanu insulīna jutību un uzlabo muskuļu un taukaudus perifēro uz rīcību savas insulīna. Narkotiku lietošana samazina smagumu arvien klāt oksidatīvo stresu organismā 2. tipa diabētu.

Turklāt saskaņā ar instrukcijām, Glemaz antitrombocītiski, anti-aterogēnajām un antioksidants efekts un palīdz samazināt insulīna rezistenci, kas lielākā mērā nekā līdzīgiem narkotikas šajā grupā.

Produkta veids

Glemaz ražots veidā plakanu taisnstūra gaiši zaļā tabletes, kas satur 4 mg glimepirīda. No 5 līdz 10 gabaliem blistera.

Indikācijas Glemaza

Saskaņā ar instrukcijām Glemaz izmantotajiem 2. tipa cukura diabētu, kā monoterapiju un kombinācijā ar insulīnu vai metformīnu.

Kontrindikācijas

Narkotiku, piemēram, kolēģiem Glemaza kontrindicēta jāveic, ja:

 • 1. tipa diabētu;
 • Valsts kopā ar pārtikas malabsorbciju un attīstību hipoglikēmiju, tostarp infekcijas slimībām;
 • Nopietni aknas un nieres;
 • Diabētiskā ketoacidoze diabētiskā precoma un koma;
 • Paaugstināta jutība pret Glemaza;
 • Zīdīšana;
 • Leikopēnija;
 • Grūtniecība.

Glemaz neattiecas pediatrijā.

Piesardzības pasākumi būtu noteikts Glemaz ar plašām apdegumiem, smagas traumas vairākkārtējas, sarežģītas operācijas, kā arī zarnu nosprostojums un gastroparēzi.

Instrukcijas Glemaza: metodes izmantošanu

Ārstēšanas sākumā parasti ievada 1 mg Glemaza vienu reizi dienā. Šī deva ieteicama, jo atbalsta kad optimālo terapeitisko efektu. Ja nepieciešams, dienas devu var pakāpeniski palielināt līdz maksimāli 8 mg, ar pakāpenisku pieaugumu ieteicamo devu 1 mg ne vairāk kā reizi divās nedēļās.

Dienas deva ir piešķirts tieši pirms vai sātīgām brokastīm ar lielu šķidruma laikā.

Ārstēšana Glemazom saskaņā ar instrukcijām, garš, ar pastāvīgu uzraudzību glikozes līmeni asinīs. Laiks un biežums uzņemšanas Glemaza dienas devu nosaka ārsts, un ņemt vērā dzīvesveidu pacientam.

Kad terapija Glemaz ieteicams lietot noteiktajā laikā, un to nedrīkst palaist garām uzņemšanas kompensēt, palielinot devu. Dažos gadījumos tas atļauts vienlaicīgu pieteikumu Glemaza ar metformīnu un insulīnu.

In pārdozēšanas Glemazom atbilstoši instrukcijām trīs dienas var attīstīties hipoglikēmija, kas sevi izpauž trauksme, svīšana, tahikardija, paaugstināts asinsspiediens, aritmija, agresijas vai apātiju, sirdsklauves, trauksme, galvassāpes, sāpes sirdī, reibonis, straujš palielināta apetīte, vemšana, miegainība, traucēt koncentrēšanās, slikta dūša, apjukums, depresija un trīce. Dažos gadījumos pārdozēšanas simptomi Glemazom līdzināties insults.

Vienlaicīga lietošana Glemaza ar dažiem medikamentiem var izraisīt kā pavājināšanos un nostiprināšanu hipoglikēmiskās iedarbības narkotikām, tāpēc pirms to piemērošanas konsultēties ar ārstu.

Ja nepieciešams, pēc konsultēšanās ar ārstu zāles var aizstāt ar vienu no kolēģiem Glemaza - Amaryl, Gliamal PLIVA, Glyumedeks, Meglimid, glimepirīdu. Glemaz tabletes

Blakus efekti

Saskaņā ar instrukcijām, ņemot Glemaza var attīstīties dažādas slimības, kas izpaužas kā:

 • Hipoglikemizējošus reakcijas;
 • Nātrene, izsitumi uz ādas un nieze;
 • Pārejoši redzes traucējumus, it īpaši ārstēšanas sākumā;
 • Leikopēnija, trombocitopēnija (vidēji smagas), hemolītisko vai aplastisko anēmiju, granulocitopēnija, erythropenia, agranulocitoze un pancitopēnija;
 • Slikta dūša, sāpes vēderā, smaguma sajūta vai diskomforts gremošanu, vemšana, caureja, dzelte, holestāzi un hepatītu laikā.

Retos gadījumos, narkotiku, kā arī analogi Glemaza var izraisīt hiponatriēmija, galvassāpes, fotosensitivitāte, nogurums un vēlu lietošanai uz ādas porfīrija.

Uzglabāšanas nosacījumi

Glemaz atsaucas uz vairākiem narkotiku, receptes, ar derīguma termiņu uz 24 mēnešiem.

Яндекс.Метрика