Glibenklamīdu

 Glibenklamīdu formula
 Glibenklamīdu - pretdiabēta zālēm.

Farmakoloģiskā darbība

Glibenklamīdu darbojas stimulators šūnas aizkuņģa dziedzeris, kas ražo insulīnu.

Glibenklamīdu pazemina cukura līmeni asinīs, holesterīna, asins recēšanu.

Salīdzinot ar vienaudžiem glibenklamīdu preparāti pirmās paaudzes līdzekļiem ir raksturīga augsta aktivitāte, labas absorbcijas un panesamību.

Ilgums glibenklamīdu - 8-12ch.

Glibenklamīdu mūsdienu partneri ir: Gilemal, Betanaz, Glibamid, Glidanil, Glitizol, Maniglid, Glimidstada Manin, Glyukobene, Euglyukon

Produkta veids

Glibenklamīdu tabletes.

Indikācijas

Instrukciju glibenklamīdu norādīja, ka tas tiek ievadīts ar insulīna atkarīgs cukura diabēts mēreni liek nekomplicētu mikrovaskulāro.

Lietošanas instrukcija glibenklamīda

 Glibenklamīdu tabletes
 Zāles lieto iekšķīgi viens vai divi p / dienā. Instrukciju glibenklamīdu norāda, ka vidējā deva ir robežās no 2 5-15mg dienā.

Pēc normalizētu glikozes daudzumu asinīs par uzturošo terapiju - 0, 005-0, 01gr dienā. Dažreiz izraudzīta 0, 0024-0, 0075gr.

Ja pēc 4-6 nedēļām, dienas deva narkotiku 0, 015-0, 02gr nekādas ietekmes, sāk sarežģīto terapiju, pievienojot glibenklamīdu biguanīdiem. Ja šāda kombinācija ir neefektīva, sāk lietot insulīnu.

Blakus efekti

Glibenklamīda lietošana nepareiza uztura un devu var izraisīt kritumu cukura līmeni asinīs.

Varbūt izskats alerģiskas izsitumi, nieze, slikta dūša, smaguma sajūta kuņģī, caureja. Reti ir pārkāpums narkotiku jutīgumu un asinīm, aknu funkciju, parēze, fotosensitivitāte, galvassāpes, reibonis, nogurums.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijas glibenklamīda ir kontrindicēta pacientiem prekomatosnoe un koma.

Nav zāļu parakstītājiem ar ketoacidozi, grūsnības, laktācijas, pārkāpjot funkcionalitāti nieres, aknas, akūtas infekcijas slimības, trombocitopēnija, leikopēnija, granulocitopēnija, kad alerģija pret sulfonamīdiem, cukura diabēts 1. tipa, plaši apdegumi, traumas, ķirurģija, zarnu nosprostošanās , gastroparēze.

Esiet piesardzīgs izraudzīt glibenklamīdu in alkoholismu, virsnieru mazspēja, drudžaina sindroms, vairogdziedzera slimības.

Nelietojiet glibenklamīdu kopā ar inhibitoriem enzīma monoamīnoksidāzes, kumarīna atvasinājumiem, butadionom.

Esiet piesardzīgs iecelt glibenklamīdu kopā ar anabolics, hloramfenikols, salicilātiem, beta blokatori, blokatori histamīna receptoriem NC.

Яндекс.Метрика