Glibomet

 Glibomet
 Glibomet - antihormones.

Farmakoloģiskā darbība

Glibomet - komplekss sagatavošana pazemināt cukura līmeni asinīs, tas ietekmē aizkuņģa dziedzeris, insulīna sekrēcija pieaugumu un palielina jutību uz to.

Aktīvās sastāvdaļas ir Glibometa glibenklamīdu (sulfonilurīnvielas 2 paaudzes) un metformīnu (biguanīds attiecas).

Glibometu mēdz ietekmēt arī summu, lipīdu līmeni asinīs un samazina iespēju, ka asins recekļi.

Produkta veids

Glibomet tabletes. Ražoti un analogi Glibometa: Glyukovans, Bagomet Plus, glibenklamīdu + metformīna, Glyukofast.

Indikācijas

Instrukcija Glibometa sniedza šādus pierādījumus, lai tās lietošana: cukura diabētu, insulīna atkarīgā veidā, pamatskolas, vidusskolas izturība pret sulfonilurīnvielas narkotikām, samazinātu jutību pret sulfonilurīnvielas preparātiem to ilgstošas ​​lietošanas.

Ir pārskatus par Glibomete, efektīvu izmantošanu ārstēšanā cukura diabētu ar otrā tipa gadījumos, kad izmantot, uzturs, un zāles glibenklamīds ar metformīnu nav.

Lietošanas instrukcijas Glibometa

Parasti deva lietošanai Glibometa noteikts katrā gadījumā individuāli.

Optimāli Vidējā deva - 2 tabletes p / diennaktī. Nelietojiet vairāk nekā 2G. narkotiku dienā (izteiksmē metformīna).

 Glyukovans - līdzīgi Glibometa
 Veikt Glibomet maltītes.

Blakus efekti

Glibomet var izraisīt zemu cukura līmeni asinīs zem pieņemamā līmeņa slimīgi, vecāka gadagājuma pacientiem, kuri lieto alkoholu un cieš no nieru, aknu funkciju.

Ir atsauksmes par Glibomete, ka pēc pieteikšanās pamanītos galvassāpes, sāpes pakrūtē, vājums, caureja, vemšana, apetītes zudums, slikta dūša, sāpes locītavās, nātrene, drudzis.

Blakusparādības pēc pieteikšanās Glibometa analogiem var atšķirties, jums vajadzētu iepazīties ar to instrukciju.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Glibomet kontrindicēta klātbūtnē paaugstināta jutība pret to, ja slēptās formas insulīna atkarīgo diabētu un diabētu, ar ketoacidozi, koma, un, kad cukura diabēta precoma, pauda patoloģija nieru un aknu funkcijas, smagām slimībām, sirds un asinsvadu sistēmu, ar elpošanas mazspēju, alkoholisms ir hroniska posmā virsnieru mazspēja, badošanās, distrofija, gangrēna, jo šoka stāvoklī, zīdīšanas laikā, grūtniecība.

Яндекс.Метрика