Glycine

 Glicīns tabletes
 Glicīns - narkotiku ārstēšanai alkoholisma.

Farmakoloģiskā darbība

Glycine no grupas aminoskābju, darbojas kā centrālo neiromediatoru kavējošo veida, ir nomierinoša iedarbība, pozitīvu efektu attīstībā muskuļu distrofijas, uzlabo vielmaiņas procesus audos smadzenēs.

Produkta veids

Glycine tabletes.

Indikācijas Glycine

Gadījumos, kad tas ir nepieciešams, lai vājinātu tieksmi pēc alkohola, lai mazinātu abstinences simptomus, ieteicams izmantot glicīns

Labas atsauksmes par glicīnu, tās ietekmi depresīvi traucējumi, uzbudināmība, miega traucējumi pacientiem ar alkoholismu.

Medicīniskajā praksē, daudzi gadījumi izrakstot Glycine bērnus - lai novērstu nervozitāti, uzlabo miega, mācīšanos un uzmanību, samazinās kustību aktivitāte pieauga.

Lietošanas instrukcijas glicīns

Glycine atbilstoši norādījumiem sublingually (tablete līdz rezorbcijas tur zem mēles).

Hronisku alkoholisma izņemt pacientam no iedzeršana dot vienu tableti glicīnu pa 20min. citu, stunda - trešajā. Reiz laikā atlikušajām dienām - trīs vai četras reizes. Maksimālā pieļaujamā deva 0, 6-0, 7gr. / Dienā.

Lai noņemtu simptomus paģiru dzērienu Glycine 5-7dn. viena tablete 2 p / dienā. Pēc pacients tiek pakļauts  Glycine
 uzturošā terapija - viena tablete no rīta 6-15dn.

Remisijas laikā, ja to atstāj depresīvi traucējumi, nemiers, aizkaitināmība, glicīnu veikt 1st tableti 2-4 p / dienā. Ja Jums rodas miega traucējumi, dzert vienu tableti 20 minūtes pirms gulētiešanas.

Akūtas alkohola reibumā laikā, ja pacients tiek vērsta uz alkohola un viņš overexcited, viņam tiek dota viena tablete glicīnu. Pēc 15-20min. ja nepieciešams, lai dotu vēl vienu tableti.

Glycine jaundzimušajiem doti tikai kā ūdens šķīdumā (tablete ir sasmalcināt un atšķaida ar ūdeni).

Instrukcijas ir uzskaitīti Glicīns devu bērniem: līdz 3 litriem. - 0, 5tabl. 2-3r / dienā 1-2ned.; pēc tam, kad 3 gadus ir viens, divi vai trīs tablete R / dienā 1-2ned.

Pirms dot Glycine bērniem jums nepieciešams konsultēties ar ārstējošā pediatrs un saņemt personalizētus ieteikumus par zāļu lietošanas, kā narkotiku ietekmē darbību, smadzeņu, nervu sistēmu.

Blakus efekti

Atsauksmes par glicīna pēc pieteikuma pozitīva, ja nosliece iespējama tikai gadījuma alerģisku reakciju.

Kontrindikācijas Glycine

Piemērošana glicīns nav ieteicama, ja konstatēta paaugstināta jutība pret to.

Яндекс.Метрика