Gliklazīds

 Gliklazīds formula
 Gliklazīdu - hipoglikemizējošus līdzekļus.

Farmakoloģiskā darbība

Gliklazīdu ir otrās paaudzes sulfonilurīnvielas.

Narkotiku ietekmē ogļhidrātu vielmaiņu, mikrocirkulāciju, stimulē insulīna, palielina jutību perifērajos audos, samazina intervālu starp uzņemšanas un sākuma insulīna.

Gliklazīdu atjauno caurlaidību asinsvadus, novērš attīstību mikrotromboza, aterosklerozes, tromboze aizkavē izskatu sienas.

Ir atsauksmes par gliklazīds, ka tas neizraisa svara pieaugumu, pat veicina to samazināt, ievērojot noteiktu diētu.

Produkta veids

Tabletes gliklazīds parasto un ilgstošās darbības.

Indikācijas

Gliklazīdu paredzēts pieaugušajiem, ārstējot cukura diabētu ar otrā tipa gadījumos, kad vingrinājums, īpašu diētu un svara zudums nebija vēlamo efektu.

Lietošanas instrukcija gliklazīda

Gliklazīdu lieto iekšķīgi ar ēdienu, sākot ar devu 80 mg. Pieļaujamo dienas devu, ko gliklazīds norādīts - 160-320mg (uzņemt divas, parasti no rīta, vakarā).

Precīzāka deva nosaka ārsts atkarībā no stāvokļa pacienta vecumu, koncentrācijas asinīs glikozes.

 Gliklazīds Tabletes
 Par gliklazīds modificētu atbrīvošanas (parasti 30 mg), lietojot vienu reizi p / dienā, no rīta maltītes laikā tabletes. Ja zāles tika nokavēts, nākamajā dienā nav palielināt devu.

Sākotnējā deva gliklazīds - 30mg. Devu mainīt nevar būt ne agrāk kā divas nedēļas. Pieļaujamā dienas deva - 120mg.

Blakus efekti

Kad gliklazīds pārdozēšana var izraisīt hipoglikēmiju. Dažos gadījumos, lietošana narkotikas izraisa anēmiju, trombocitopēniju, leikopēniju, agranulocitozi.

Ir atsauksmes par gliklazīds, ka pēc viņa atzīšanās novērota slikta dūša, caureja, sāpes pakrūtē reģionā, anoreksija, vemšana, nieze, ādas izsitumi.

Kontrindikācijas

Kā norādīts instrukcijā gliklazīds neņem zāles, ja Jums ir paaugstināta jutība, diabētiska diabēts pirmā tipa, diabētiskā ketoacidoze, koma, diabētiska precoma, smagu nieru, aknu mazspēju, laktācijas laikā, grūtniecību.

Ir neiespējami noteikt zāles bērniem līdz 18L.

Esiet piesardzīgs iecelt vecāka gadagājuma gliklazīds, alkoholisms, ar klīniskiem apstākļiem, kas bieži prasa administrēšanu insulīna - liela trauma un apdegumiem, liela operācija, infekcija, kam pievienots drudža sindromu.

Яндекс.Метрика