Glitselaks

Glitselaks - caureju.  Glitselaks

Farmakoloģiskās iedarbības Glitselaksa

Aktīvā viela Glitselaksa - glicerīna.

Ar narkotiku var izdarīt uz gļotādas no taisnās plaušu kairinošu. Arī narkotiku stimulē zarnu peristaltiku reflekss. Papildināšana veicina efektīvu mīkstinoša izkārnījumos.

Atlaidiet forma un sastāvs

Glitselaks ražoti veidā, taisnās zarnas supozitoriju katrs satur 1 grams no glicerīna 5 - pieaugušo un 0 75 g glicerīns - bērniem.

Katrā iepakojumā ir 10 sveces.

Indikācijas Glitselaksa

Instrukcijas šīs narkotikas lietošanu Glitselaksu nodrošina:

  • ārstēšanai aizcietējums dažādas izcelsmes (tas var būt ar vecumu saistītas, un psihogēnisko, un funkcionālās izcelsmi), tai skaitā, ārstējot taisnās zarnas coprostasis, kas tika novērots veciem cilvēkiem;
  • ar ierobežotām pārvietošanās spējām, zīdīšanas un grūtniecības laikā;
  • lai novērstu aizcietējums pacientiem, kas cieš no sāpīgas zarnu kustības, kas nevar būt saspringtos (piemēram, hemoroīdi);
  • ārstēšanai gļotādu un ādas mīkstināšanai;
  • ārstēšanai hemoroīdi agrīnā stadijā, anorektālo stenozes un starpenes abscess.

Sveces indicēts lietošanai pieaugušajiem un bērniem. Jaundzimušajiem Glitselaks arī atļauta, bet tikai ar trīs mēnešu vecuma.

Kontrindikācijas

Starp kontrindicēta Glitselaksu, atsauksmes izpēte, lai apstiprinātu to, jūs varat zvanīt nieru mazspēja, paaugstināta jutība, apendicīts, caureja, asiņošana, plaisas stadijā akūtu hemoroīdi, audzēju un iekaisuma slimības taisnajā zarnā.

Instrukcijas Glitselaksa: metodes izmantošanu

Saskaņā ar instrukcijām Glitselaksu, tā ir jāizmanto vai nu lokāli vai rektāli.

Kā caureju tas tiek izmantots rektāli vienu reizi dienā, lai svecīte, likt svece ir ieteicama pēc 15-20 minūtēm pēc brokastīm. Ārstēšana jāpārtrauc tūlīt pēc atjaunošanas dabisko zarnu peristaltiku.  Glitselaks Zīdaiņu 3 mēneši

Ārēji Glitselaksom eļļot skartajās teritorijās (ja nepieciešams).

Blakus efekti

Ar ilgstošu lietošanu Glitselaksa var būt dažas blakusparādības, kas izpaužas kā diskomforts un kairinājumu taisnajā zarnā. Ļoti retos gadījumos var attīstīties infekciozā katarālā proktīta.

Uzglabāšanas nosacījumi un noteikumi

Keep Glitselaks var būt ne vairāk kā 5 gadus no datuma izgatavošanas bērniem nepieejamā vietā, sausā vietā, temperatūrā, kas nepārsniedz 25 par NO.

Яндекс.Метрика