Glivenol

 Glivenol
 Glivenol - tas nozīmē venozo, galvenā aktīvā sastāvdaļa, kas ir tribenozoid.

Farmakoloģiskās iedarbības Glivenola

Narkotika ir angiprotektornym instruments, kas spēj nodrošināt venotonic un pretiekaisuma iedarbība. Ar Glivenola, atbildes pacientiem un ārstiem ir apstiprināts, tas ir iespējams samazināt caurlaidību kapilāru, kas atrodas paravenoznoy audos vai vēnās. Ir arī pretsāpju un anti-narkotiku aktivitāte.

Pētījumi liecina, ka Glivenol mazina vēnu sastrēgumus, uzlabo tonusu vēnu, bloķēšana diapedesis plazmas un veidojas elementu ārpusšūnu telpā, uzlabo caurlaidību slimiem kuģu un mikrocirkulācijas. Šis efekts ir saistīts ar antagonismu daudzu biogēno amīnu (histamīna, bradikinīna un histamīna), kas ir iesaistītas izstrādē un veidošanā dažu patoloģisko procesu (alerģiskas reakcijas, tūska, sāpes, kaitējumu endotēlija). Tomēr tribenozid neuzrāda antagonismu pret vazokonstriktors (bioloģiski aktīvas vielas).

Atlaidiet forma un sastāvs

Glivenol Pieejams kapsulas, kas tiek īstenoti plāksnītēs pa 10 gab., Ievieto sevi blisteri kartona kastītēs pa 2, vai 10 gab. (T.i., iepakojumā var būt 20 vai 100 kapsulas). In 1 kapsula satur 400 tribenozoida.

Indikācijas Glivenola

Instrukcija Glivenolu definē šādas norādes, par narkotiku lietošanu:

  • pārkāpums venozās apgrozībā, kas izpaužas sajūta, smaguma sajūta, spriedze, pārmērīgu nogurumu kājās, sāpīgas parādības un tūskas;
  • vēnu vēnu apakšējo ekstremitāšu, kas izpaužas trofisko ādas bojājumu, tūska, un statisko flebalgii;
  • hemoroīdi.

Ar Glivenola ja tas ir daļa no kombinēto terapiju, ir iespējams ārstēt flebīts, sastrēguma dermatozes, vēnu kāju čūlas, periflebita, varikozas vēnas, post-trombozes sindroms.

Kontrindikācijas

Kontrindikācijas ņemot narkotiku Glivenol ir:

  • grūtniecība (jo īpaši pirmajā trimestrī);
  • paaugstināta jutība.

Piesardzīgi jāieceļ Glivenol, atsauksmes par ārstiem apstiprināt, grūtniecēm otrajā vai trešajā trimestrī un sievietēm zīdīšanas periodā.

Instrukcijas Glivenol: metodes izmantošanu

Veikt tableti jums ir nepieciešams iekšā. Devas var būt atšķirīga, un nosaka, ārstam, bet biežāk tā - viena kapsula divas reizes dienā vai 3-4 reizes dienā. Ieteicams lietot narkotikas laikā vai pēc ēšanas.

Atkārtota ārstēšana Glivenolom var veikt ar nosacījumu, hroniska stresa uz kājām, kas ir saistīti ar profesionālo darbību, jo īpaši siltāks mēnešiem.

 Kapsulas Glivenol
 Jāatzīmē, ka tribenozoid no kuriem sastāv Glivenol visefektīvākais, ja piemēro sākotnējā stadijā, taču, ārstējot sarežģītas formas slimībām, tam ir mazāka ietekme.

Blakus efekti

Kā norādīts Instrukciju Glivenolu, pacientu atsauksmes apstiprināt, zāles var būt šādas blakusparādības:

  • alerģiskas reakcijas, piemēram, nātrene, nieze vai izsitumi;
  • reakcija gremošanas sistēmu, kas izpaužas grēmas, vemšana, slikta dūša, caureja, aizcietējums un gastralgia.

Nosacījumi un noteikumi

Uzglabāt zāles jums ir nepieciešams slēgtā traukā sausā un bērniem nepieejamā vietā ne ilgāk par 60 mēnešiem.

Яндекс.Метрика