Glutargin

 Glutargin
 Glutargin - sāls aminoskābju arginīna un glutamīnskābes, ir nozīme, procesiem neitralizācijas un amonjaka izdalīšanos no organisma.

Farmakoloģiskā darbība

Glutargin ir gipoammoniemicheskoe darbības, kas tiek izteikts aktivizēšanas procesā neitralizācijas amonjaka, tas ir saistīts ar nontoxic glutamīns un turpmākai likvidēšanai no centrālās nervu sistēmas un ķermeni kopumā. Tādējādi Glutargin samazina vispārējās toksiskās un neirotoksiska ietekme amonjaka.

Antioksidants, membrānas un antihypoxic īpašības Glutargin izraisīt gepaprotektornoe (attīra un atjauno aknas) ietekmi narkotiku.

Glutargin efektīvs alkohola reibumā, kā varētu stimulēt depozītu alkohola aknās, lai novērstu nomāktu alkohola dehidrogenāzes (enzīmu galveno etanola izmantošanu), paātrina inaktivāciju un izdalīšanos, ko veido metabolismu etanola toksisko produktu un samazinātu inhibitora efekts alkohola uz centrālo nervu sistēmu. Šīs īpašības nosaka anti-toksisko un sobering efektu Glutargin.

Zāles nav gonadotoxic (menstruālā disfunkcija, neauglība, vājināšanos potences), embriotoksisks (toksisks auglim), teratogēna (attīstību iedzimtas anomālijas auglim) un mutagēna, un neizraisa alerģiskas reakcijas un imūntoksiska.

Indikācijas

Veikt Glutargin rokasgrāmatu iesaka:

  • akūts un hronisks hepatīts dažādu etioloģiju;
  • aknu ciroze;
  • saindēšanās hepatotropic indes, tostarp sēnēm, zāļu un ķīmisko vielu;
  • leptospiroze (infekcijas slimība, ko raksturo drudzis, aknas, nieres, nervu sistēmas, vispārējās intoksikācijas);
  • precoma un koma, pievieno Hiperamoniēmijas;
  • aknu encefalopātiju (garīgās un neiromuskulārām saslimšanām, ko izraisa aknu mazspēju);
  • paģiras;
  • Alkohols saindēšanās vieglas vai vidēji smagas;
  • postintoksikatsionnyh traucējumi, kas bija, ko izraisa alkohols.

Lietošanas instrukcijas Glutargin

Glutargin tabletes paredzētas iekšķīgai lietošanai.

 Glutargin tabletes
 Kad hepatīts un Hiperamoniēmijas ieteicams lietot 0, 75 gramus narkotiku trīs reizes dienā, neatkarīgi no ēdienreizēm. Šī terapija ir parasti notiek 15 dienu laikā. Ja nepieciešams, viena deva var tikt palielināta līdz 2 g, un ārstēšanas ilgumu līdz 20 dienām.

Kad alkohola saindēšanās Glutargin tabletes ievada vienu devu vienā no daudzajiem uzņemšanas - 4 reizes dienā ik pēc 1-2, 5:00. Turpmākie 2- 3 dienas ieteicams lietot uz 0, 5 g 3 reizes dienā.

Pēc ārstējot smagas saindēšanās spirta injicējamo narkotiku parakstītas Glutargin tablešu lietošanas, kas parasti paredzēta 20 dienu kurss. Dozēšanas shēma šajā gadījumā ir šāds: divas reizes dienā 0, 75 g narkotiku vai 1 reizes dienā 1, 5 g

Lai novērstu alkohola reibumu ieteicams lietot 2 gramus Glutargin 1-2 stundas pirms alkohola lietošanas.

Iespējams, narkotiku lietošana intravenozas pilienu pēc iepriekšējas atšķaidījumā 150-250 ml izotoniska nātrija hlorīda šķīdumu. Saskaņā ar instrukcijām, Glutargin jāievieš 5 ml divreiz dienā ar ātrumu 60 pilieni sekundē. Heavy valstij iesaka celt dienas devu 15-20 ml. Ārstēšanas kurss - 5-10 dienas. Ja nepieciešams, turpiniet terapiju Glutargin tabletes.

Blakus efekti

Glutargin, instrukcijas apstiprina, labi panes, tikai retos gadījumos pēc pieteikšanās zāles var sliktu dūšu un sajūtu vieglu diskomfortu gremošanas traktā. Raksturīgi, ka šie nevēlamās blakusparādības ir viņu pašu un nav jāpārtrauc terapija.

Kontrindikācijas

Absolūtās kontrindikācijas Glutargin nav.

Piesardzība ir nepieciešama paaugstināta uzbudināmība, drudzis, smagiem pārkāpumiem nieru filtrēšanai.

Efektivitāte un drošība Glutargin grūsnības, laktācijas, un bērniem un pusaudžiem nav pētīta.

Papildus Informācija

Saskaņā ar instrukcijām, Glutargin jāuzglabā istabas temperatūrā prom no mitruma un saules gaismas.

Noderīga zāles tiek uzskatīta par 2 gadu laikā no dienas, kad produkcijas.

Яндекс.Метрика