Glutoxim

Glutoxim (Glutoxim) - zāles no grupas imūnmodulatorus.

Struktūra un sastāvs

 Glutoxim 3%
 Saskaņā Glutoksim norādījumus izdotas formā injekciju šķīdums 0, 5%, 1% līdz 3%. Ampulas ir narkotiku gredzena vai punkts lūzumu, katrs flakons 1 vai 2 ml preparāta.

1 ml 0 5% šķīdums Glutoxim satur 5 mg aktīvā savienojuma, 1 ml 1% - 10 mg, un 1 ml 3% Glutoxim - 30 mg. Bez tam aktīvā viela šķīdums satur palīgvielas sastāvdaļas, etiķskābe, nātrija acetātu, sterilu ūdeni.

Šķīdums ir dzidrs, bez smaržas šķidrums (vai ar vāju aromātu etiķskābes).

Produkts ir iepakota kartona kastē, katrā kastē 5 vai 10 flakoniem.

Farmakoloģiskās iedarbības Glutoxim

Glutoxim nodrošina modulējot ietekmē starpšūnu procesus tiola metabolismu, kas spēlē galveno lomu regulēšanā ģenētisko un vielmaiņas procesus organismā. Zāles ir asinsrades (stimulē asins veidošanos), aknas (aizsargā aknu šūnas) un imūnmodulējošu iedarbību. Glutoxim ir augsta tropisms šūnām centrālās imūnās sistēmas un limfoīdo audu.

Šīs zāles pieder grupai dabas metabolītu un tas rada īpaši tā farmakoloģiskās īpašības. Pēc injekcijas (zemādas, intramuskulāra vai intravenozas) biopieejamība ir lielāka par 90%.

Maksimālā koncentrācija asinīs bija Glutoxim 2-5 minūtes pēc intravenozas injekcijas un 7-10 minūtes pēc intramuskulāras ievadīšanas.

Zāles izdalās galvenokārt caur nierēm.

Indikācijas

  • profilakse un ārstēšana sekundārais imūndeficīts (ko izraisa radiācija, ķīmisko, vai infekcijas faktoriem) par immunoreactivity un stimulācijas ķermeņa kaulu smadzeņu asinsradi atgūšanu;
  • zāles var izmantot, lai palielinātu organisma izturību pret nelabvēlīgu ietekmi (intoksikācija, radiācija, uc);
  • hronisks vīrusu hepatīts (B, C, D), kā aknas aģents;
  • hroniska obstruktīva plaušu slimība, lai uzlabotu terapeitisko iedarbību antibakteriāls un hormonu terapijai;
  • profilakse pēcoperācijas komplikāciju iekaisīga rakstura;
  • ārstēšanā tuberkulozes (izplatītās tuberkulozes visām atrašanās vietām, zāļu rezistenci Mycobacterium tuberculosis), kā arī, lai novērstu toksisku komplikācijas pēc tuberkulozes ārstēšanai;
  • visaptveroša ārstēšana psoriāzes vidēji smagiem un smagiem slimības formas (ar eritrodermu, artropātija).

Kontrindikācijas Glutoxim

Glutoxim kontrindicēta ja konstatēta pastiprināta jutība pret narkotiku.

Tā kā nav veikti klīniskie pētījumi par šīs narkotikas lietošanu grūtniecības un zīdīšanas laikā, šajos gadījumos tās piemērošana ir arī kontrindicēta.

Blakus efekti

Retos gadījumos ārstēšana ar zālēm var palielināt ķermeņa temperatūru subfebrile (37 1-37 5 ° C). Kā uzskata Glutoxim var izraisīt sāpes injekcijas vietā. Gadījumā, kad injekcija ir sāpīgi raksturs, var lietot kopā ar 1-2 ml 0 5% novokaīns risinājumu.

Kā uzskata Glutoxim reti izraisa blakusparādības, un ir labi panesama pacientiem.

Instrukcijas Glutoxim: Devas un administrēšana

Zāles ievada intramuskulāri, subkutāni vai intravenozi.  Glutoxim 1%

Saskaņā ar instrukcijām Glutoxim novērstu pēcoperācijas komplikāciju un novērstu ietekmi nelabvēlīgu faktoru ieteicams ikdienas intramuskulāras injekcijas devā 5-10 mg. Kursu ilgums 2-4 nedēļas.

Ārstē iekaisuma plaušu slimības, uroģenitālās sistēmas, alerģiskas slimības piešķirts 5-40 mg dienā (kopējo likmi no 50 līdz 300 mg zāļu). Ārstēšanas ilgums ir 2-3 nedēļas.

Ārstējot tuberkulozes Glutoksim piešķirto 60 mg dienā (30 mg, 2 reizes), ārstēšanas ilgumu 2 mēnešiem. Pēc īpaša (tuberkuloze) iekaisums ieiet produktīvu posms Glutoksim ieteicamā deva 10-20 mg divas reizes dienā, 3 reizes nedēļā. Atkārtošanās ātrums pēc ārstēšanas ar šo narkotiku spēku pēc 1-6 mēnešiem.

Ārstēšanai psoriāzes aktīvās narkotikas tiek dota katru dienu (i.m.) 10 mg kurss par 15 dienām, tad tikai 2 injekcijas tiek veiktas vienu reizi nedēļā (5 nedēļas). Ārstējot nekomplicētu psoriāze pietiekami Glutoxim dienas devas 10 mg dienā 10 dienas.

Glutoksim var ievadīt vienā šļircē ar citām ūdenī šķīstošu narkotikas.

Brīdinājumi

Saskaņā ar instrukcijām Glutoxim kā šķīdinātāju pie intravenozai lietošanai 0, 9% nātrija hlorīda (sāls), vai 5% glikozes šķīdumu.

Яндекс.Метрика