Glyukofazh

 Glyukofazh
 Glucophage - hipoglikemizējošus līdzekļus no biguanīdiem grupu, ko izmanto iekšķīgi, lai ārstētu 2. tipa diabētu.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela Glucophage - metformīnu.

Saskaņā ar instrukcijām Glyukofazh samazina glikozes veidošanos aknās, tā koncentrācija asinīs, bet arī samazina uzsūkšanos glikozes no kuņģa-zarnu traktā.

Tas palīdz samazināt un stabilizēt ķermeņa svaru.

Produkta veids

Zāles tiek izlaists tablešu formā, 30 vai 60 gabaliem iepakojumā. Tie ir divu veidu:

 • Apaļas, abpusēji izliektas tabletes 500 mg, 850 mg un 1000 mg.
 • Kapsulovidnye abpusēji izliektas tabletes Glyukofazh sauc Long, 500 mg un 750 mg. Atšķirībā no parastajām tabletēm pēc ieņemšanas narkotiku notiek uzņemšana aizkavē absorbciju metroformina. Šī īpašība ilgu Glyukofazh lieto, lai mazinātu iespējamās blakusparādības.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Glyukofazh izmanto diabēta ārstēšanā ar otrā tipa pieaugušajiem ar vienlaikus vai aptaukošanās. Nereti apstrāde tiek veikta kombinācijā ar insulīnu.

Arī Glyukofazh var arī tikt izmantots par cukura diabēta ārstēšanai ar otrā veida, un bērniem no 10 gadiem.

Glyukofazh ir diezgan lielu sarakstu kontrindikācijas:

 • Nieru disfunkcija un akūtas slimības, kas var izraisīt līdzīgus traucējumi: smagas infekcijas, dehidratācija, sepse, šoks, Bronhopulmonārās slimības, drudzis;
 • Aknu darbības;
 • Jutība pret aktīvo sastāvdaļu - metformīnu, kā arī jebkuru no palīgvielām;
 • Precoma, diabētiskā koma;
 • Sirds vai elpošanas mazspēja, miokarda infarkta un citas izpausmes akūtu un hronisku slimību;
 • Akūta saindēšanās, ieskaitot alkohols, alkoholisms;
 • Pazeminātu kaloriju diētu.

Gados vecāki cilvēki vairāk nekā 60 gadus nodarbojas ar smagu fizisku darbu, nav ieteicams izmantot šīs narkotikas.

Blakus efekti

Visbiežāk traucējumi nervu sistēmā, kas rodas kā pārkāpumu garšu (izskats "metāliska" garša).

Apetītes trūkums, sāpes vēderā, vemšana, slikta dūša, caureja un parasti rodas sākuma periodā ārstēšanas un, saskaņā ar daudziem pārskatiem Glucophage parasti iet prom.

Ja Jums rodas alerģiskas reakcijas, piemēram, izsitumi uz ādas vai nieze, deva jāsamazina vai uz laiku apturēt šīs narkotikas lietošanu.

Tas ir ļoti reti vielmaiņas traucējumi un aknu disfunkcija.

Lietošanas instrukcijas Glucophage

Monoterapija un kombinētā terapija (kombinācijā ar citām narkotikām, bieži ar insulīnu) Adult:

 • Sākuma deva ir 500 mg 2-3 reizes dienā. Glucophage jāņem laikā vai pēc maltītes;
 • Uzturošā deva parasti ir augstāka 1500-2000 mg dienā. Lai izvairītos no iespējamām blakusparādībām, devu parasti tiek sadalīta 2-3 devām;
 • Maksimālā deva dienā ir 3000 mg.

Kombinētajā administrācijas insulīna izvēlēti individuāli, pamatojoties uz mērījumiem glikozes līmeni asinīs rezultātu. Lēna devas palielināšana uzlabo kuņģa un zarnu trakta panesamību.

Sākumdeva Glucophage bērniem un pusaudžiem ir 500 mg 2-3 reizes dienā. Pēc 10 dienām, ir jāizmēra glikozes līmeni asinīs un, pamatojoties uz pareizu devu. Tomēr ikdienas devu nevar būt vairāk nekā 2000 mg. Pati shēma tiek izmantota un kombinētās terapijas laikā ar insulīnu.

 Long Glyukofazh
 Vecākiem cilvēkiem, deva tiek aprēķināta individuāli, jo iespējamā samazināšanās nieru funkciju.

Kad akūta bronhu infekciju šīs narkotikas lietošanu laikā būtu nekavējoties dodas pie ārsta, jo pastāv risks laktātacidozes. Grūtniecības laikā, zāles būtu jāaizstāj ar insulīnu. Tāpat, saskaņā ar pārskatiem Glucophage nedrīkst lietot medikamentus zīdīšanas laikā.

Glucophage rūpīgi kopā ar citām zālēm. Vienlaicīgai lietošanai ar instrumentiem, kas kaut kādā veidā ietekmē ražošanu insulīnu, var būt nepieciešama biežāka uzraudzība glikozes līmeni asinīs, un deva Glucophage var regulēt.

Dažreiz dietitians Glyukafazh parakstītas svara zudums. Vislabākie rezultāti samazināt lieko svaru paredz vispusīgu pieeju. Getting atbrīvoties no kaitīgiem ieradumiem, racionālu mazkaloriju diētu un regulāras fiziskās aktivitātes var ātri un vienmērīgi zaudēt svaru. Tomēr jāapzinās, ka zāles ir paredzēts diabēta ārstēšanai, un izmantojiet Glyukofazh novājēšanu var būt tikai pēc ārsta norādījuma, un saskaņā ar ārsta uzraudzībā.

Яндекс.Метрика