Glyukovans

 Glyukovans
 Glyukovans - kombinētā Hipoglikemizējošus (pazemina glikozes līmeni asinīs) formulēšanā paredzēts iekšķīgai lietošanai.

Farmakoloģiskā darbība

Struktūra ietver divus Glyukovansa hipoglikemizējošus līdzekļus, kas pieder pie dažādām farmakoloģisko grupās - glibenklamīdu metformīnu.

Glibenklamīdu ir zāļu viela, kas pieder grupai, sulfonilurīnvielas. Glibenklamīdu samazina glikozes, iedarbojoties uz beta šūnas aizkuņģa dziedzeris, kas stimulē sekrēciju insulīna.

Šīs īpašības metformīna dēļ šādos mehānismos rīcības Glyukovansa kā samazināta glikozes veidošanos aknās; uzlabojot insulīna jutību perifērijas receptoriem; palielinot patēriņu un glikozes muskuļu šūnās izmantošanu; kavēšanās glikozes uzsūkšanos gremošanas traktā. Metformīnu, atšķirībā glibenklamīdu, nestimulē ražošanu insulīna, kā rezultātā neizraisa hipoglikēmiju.

Glyukovans labvēlīga ietekme uz lipīdu sastāvu asinīs, samazinot ZBL holesterīna, kopējā holesterīna un triglicerīdu līmenis.

Pateicoties glibenklamīda un metaforina kombinācija, kas papildina viens otru, ir Glyukovans summējot spēkā pazemina glikozes līmeni asinīs.

Indikācijas

Par narkotiku lietotāju Glyukovans ieteikti II tipa diabēta ārstēšanai pieaugušajiem šādos gadījumos:

 • ja diēta terapija, izmantot, vai iepriekšējā terapija ar metformīnu vai sulfonilurīnvielas izrādījušies neefektīvi;
 • pacientiem ar labi kontrolētu un stabilu glikozes līmeni (asins glikozes), lai aizstātu iepriekšējo terapijas sulfonilurīnvielas un metformīnu (divas narkotikām).

Narkotiku ar insulīna atkarīgo diabētu efektivitāte apstiprinātu pozitīvas atsauksmes par Glyukovanse.

Lietošanas instrukcijas Glyukovansa

Glyukovans ražoti tablešu formā, plēves pārklājumu, kas satur 2, 5 mg glibenklamīda un 500 mg metformīna un 5 mg glibenklamīda un 500 mg metformīna.

Glyukovansa Devu nosaka ar glikozes līmeni ārstam individuāli katram pacientam.

Saskaņā ar instrukcijām Glyukovansu, sākuma deva atbilst 1 tabletei katru devas, kas būtu jāveic vienu reizi dienā. Devu palielināšana nevar būt agrāk kā divas nedēļas vēlāk, 1 tablete (5 mg / 500 mg) dienā. Lai panāktu kontroli pār asins glikozes līmeņa pieaugumu Glyukovansa ieteicamā deva ik pēc 14 dienām vai ilgāk.

Aizstājot iepriekšējo ārstēšanu ar divām narkotikām Glyukovansa sākumdeva pārvaldīta summa nepārsniedz dienas devu iepriekš saņemto glibenklamīdu un metformīnu. Ik pēc 14 dienām vai vairāk korekcija dozēšanas režīms tiek veikta, pamatojoties uz līmeni glikēmiju.

 Glyukovans tabletes
 Pieņemt Lietotāju Glyukovans ieteikti atbilstoši ieteikumiem ārsta, nepārsniedzot maksimālo dienas devu, kas atbilst 4 tabletes (5 mg / 500 mg) vai 6 tabletes (divas 5 mg / 500 mg).

Kad jūs piešķirat viena tablete Glyukovansa ņemot šo narkotiku jābūt no rīta maltītes laikā. Ar dienas devu, kas atbilst 2 vai 4 tabletes, zāles tiek izgatavotas no rīta un vakarā - divas reizes dienā. Daudzveidība no uzņemšanas Glyukovansa palielināt līdz pat trīs reizēm gadījumā iecelšanu 3, 5 vai 6 tabletes. Zāles jālieto kopā ar ēdienu, kas bagāts ar ogļhidrātiem, lai samazinātu risku, ka hipoglikēmiju.

Vecāka gadagājuma pacientiem ārstēšana jāsāk ar vienu tableti (2, 5 mg / 500 mg) Glyukovansa, vēl vairāk pielāgojot devu, pamatojoties uz nieru funkcijas.

Blakus efekti

Izmantošana narkotiku Glyukovans, atsauksmes apstiprināt, var izraisīt šādas negatīvas sekas:

 • ādas un aknu porfīrija (pārkāpums pigmenta metabolisma ar paaugstināts porfirīniem asinīs), pienskābās acidozes (augstu pienskābes līmenis asinīs), pazemināts urīnviela, nātrija un kreatenina plazmas, hipoglikēmiju, traucēta uzsūkšanās Ciānkobalamīns (vitamīna B12), kā rezultātā , samazinot tās apjomu;
 • trombocitopēnija (palielināts asiņošanas dēļ zemu trombocītu skaits), agranulocitoze (samazinājums par neitrofilu līmenis asinīs), leikopēniju (mazs balto asinsķermenīšu skaits), megaloblastiskā un hemolītisko anēmiju (samazināšanās līmeni hemoglobīna līmenis asinīs), kaulu smadzeņu aplāzijas (pazemināšanās asinsrades audu), pancitopēnija (zems asins šūnu);
 • slikta dūša, vemšana, anoreksija, traucējumi krēsls, sāpes pakrūtē, hepatīts, aknu darbības traucējumi;
 • nātrene, izsitumi, nieze, alerģisks vaskulīts (iekaisums sienām sīko asinsvadu), fotosensitivitāte, Stīvensa-Džonsona sindroms (iestāšanās blisteros gļotādu dažu orgānu), anafilaktiskais šoks, eksfoliaktivny (viss segaudi) dermatīts.

Arī atsauksmes par Glyukovanse informē par iespējamu pārkāpumu raugoties, izmaiņas garšas, disulfiramopodobnyh reakcijas (ļoti negatīvas jūtas, ja lieto zāles, kas nav savietojamas ar alkoholu).

Laktacidoze lietojot Glyukovansa var izpausties kā dispepsija (sāpīgi un grūti gremošanu), krampji, hipoksija, aizdusa, samazināšana ķermeņa temperatūra, un koma. Šo simptomu attīstība prasa pārtraukt narkotiku. Atsauksmes Glyukovanse liecina, ka laktacidozi bieži attīstās pacientiem ar slikti kontrolētu diabētu, aknu, ketozes (paaugstināts ketonu), ilgi izsalkuši dzērāju.

Uzņemšana Glyukovansa vajadzētu apstāties, kad simptomi hipoglikēmijas: augsts asinsspiediens, tahikardija, iracionālas bailes, svīšana, galvassāpes, depresija, nespēks, krampji. Palielina risku hipoglikēmijas lietojot Glyukovansa palielināta fiziskā aktivitāte, badošanās, alkoholu, zems ogļhidrātu uzņemšanu, endokrīno sistēmu un cilvēka aknas un nieres.

Kontrindikācijas

Narkotiku Glyukovans instrukcija ir aizliegta:

 • diabētisko ketoacidozi, koma un precoma,
 • diabēts pirmā tipa;
 • aknu darbības traucējumi vai aknu mazspēja;
 • nieru darbības traucējumi vai nieru mazspēja;
 • akūtiem stāvokļiem, kas var izraisīt izmaiņas nieru funkcijas;
 • intravaskulāra jodu saturošas kontrastvielas;
 • elpošanas mazspēja;
 • sastrēguma sirds mazspēja;
 • šoks;
 • miokarda infarkts;
 • laktacidozi;
 • apstākļi, kuri insulīna terapiju;
 • hronisks alkoholisms, akūta alkohola intoksikācija;
 • Vienlaicīga mikonazols;
 • baro bērnu ar krūti;
 • grūtniecība;
 • Paaugstināta jutība pret Glyukovansa.

Papildus Informācija

Saskaņā ar instrukcijām, Glyukovans derīgi 3 gadus no ražošanas datuma, uzglabājot temperatūrā, kas nepārsniedz 30 0 NO.

Яндекс.Метрика