Glyurenorm

 Glyurenorm
 Glyurenorm - mutisks Hipoglikemizējošus medikaments pusmūža un vecāka gadu vecumam, 2. tipa cukura diabēts.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela Glyurenorma iedarbojas hipoglikemizējošus rīcību, samazinot trombogēns īpašības asinīs un ir vnepankreaticheskim un aizkuņģa dziedzera efektus.

Pēc Glyurenorma viedokļus par hipoglikēmiskās efekts ir vidēji pusotru stundu un sasniedz maksimumu 2-3 stundas. Parastais ilgums zāļu darbības - 12 stundu laikā.

Produkta veids

Glyurenorm ražots formā apaļas tabletes ar iegravētu "57.c", kas satur 30 mg gliquidone, 10 tabletes blisterī.

Indikācijas Glyurenorma

Saskaņā ar instrukcijām Glyurenorm lieto 2. tipa diabētu, ja nepilnvērtīgs uzturs pusmūža un vecumdienās.

Kontrindikācijas

Glyurenorm kontrindicēta instrukcijas spēkā, ja:

  • 1. tipa diabētu;
  • Stāvoklis pēc rezekcijas aizkuņģa dziedzera;
  • Smagi aknu darbības traucējumi;
  • Zīdīšana;
  • Daži akūtiem stāvokļiem, tostarp infekcijas slimībām;
  • Paaugstināta jutība pret Glyurenorma vai sulfonilurīnvielas atvasinājumiem un sulfonamīdiem;
  • Akūta aknu porfīrija;
  • Diabētiskā ketoacidoze koma un precoma,
  • Grūtniecība.

Glyurenorm jālieto piesardzīgi febrilas sindroms, vairogdziedzera slimības un alkoholismu.

Instrukcijas Glyurenorma: metodes izmantošanu

Saskaņā ar instrukcijām Glyurenorm parasti ievada ar sākotnējo devu 15 mg, piebalsot brokastu laikā. Ja nepieciešams, jūs varat pakāpeniski palielināt devu līdz maksimumam - 4 Glyurenorma tabletes dienā, kas parasti tiek veikti divos posmos.

Gadījumos, kad monoterapija nedod vēlamo efektu, kā likums iecelt vairāk biguanīds.

Glyurenorm jāņem sākumā miltu. Ja terapija ir nepieciešams stingri ievērot režīmu narkotiku. Nepārtrauciet ārstēšanu pēc savas Glyurenormom neinformējot savu ārstu. Cukura diabēta narkotiku neatbrīvo terapeitisko diētu, kas ļauj kontrolēt ķermeņa svaru. Gadījumos, izsitumi, drudzis vai slikta dūša uztveršanai Glyurenorma ieteicams pārtraukt un meklēt medicīnisko palīdzību.

Kad terapija jāapsver, ka, ņemot Glyurenorma ar sulfonamīdiem, AKE inhibitori, salicilāti, anti-TB narkotikas, guanetidīns MAO inhibitoriem, derivatīvu fenilbutazons, hloramfenikols, kumarīna atvasinājumi, tetraciklīni, ciklofosfamīds, klofibrāta, beta blokatori, rezerpīns, simpatolītiskas un citas hipoglikemizējošus līdzekļus var palielināt hipoglikemizējošus efektu. Perorālie kontracepcijas līdzekļi, simpatomimētiskie līdzekļi, glikagons, vairogdziedzera hormoni, Tiazīdu diurētisko līdzekļu gipolemicheskoe rīcība Glyurenorma instrukcijas ir samazināts.  Tabletes Glyurenorm

Blakusparādības

Pēc atsauksmēm Glyurenorm bieži izraisa gremošanas traucējumus, kas izpaužas kā vemšana vai slikta dūša, aizcietējumi, caureja, intrahepatiskā holestāze, apetītes zudums. Arī tad, ja lietojat zāles, var rasties dermatoloģiskas reakcijas, piemēram, ekzēma, nātrene un nieze, un traucējumu centrālo nervu sistēmu, kas izteikta kā galvassāpes, dezorientāciju un reiboni. Retos gadījumos Glyurenorm no atsauksmju trombocitopēnija, leikopēnija, un agranulocitoze.

Uzglabāšanas nosacījumi

Glyurenorm atsaucas uz vairākiem narkotiku, receptes. Uzglabāšanas laiks - 5 gadi.

Яндекс.Метрика