Goldline

Goldline - ir viens no narkotiku aptaukošanās ārstēšanai, kas reģistrēta Krievijas kopš 2009. Šīs zāles ražo Ranbaxy Laboratories Ltd. (Bulgārija). Aktīvā viela GOLDLINE ir sibutramīnu, kā arī vairākās citās zālēm - Reduxine, Lindakse, Merida. Narkotiku pārdod aptiekās ar recepti. Pat ja jums ir iespēja iegādāties zāles bez receptes (piemēram, interneta aptiekas) ir stingri nav ieteicams sākt ārstēšanu ar šo nopietno narkotiku nekonsultējoties ar speciālistu.  Narkotikas svara zudums GOLDLINE

Sastāvs GOLDLINE tabletes un forma narkotiku

Zāles ir pieejams kā kapsulas 15 mg sibutramīna hidrohlorīda monohidrāts. Pārējās sastāvdaļas: laktoze, mikrokristāliskā celuloze, koloidālais silīcija dioksīds, magnija stearāts. Komplektā var būt 10 vai 30 kapsulas.

Farmakoloģiskā darbība

GOLDLINE tabletes ir centrālas darbības līdzekļiem. Sibutramīns ir iekļauts to sastāvu, kavē atpakaļsaistes neirotransmiteru serotonīna un norepinefrīna smadzenēs. Šīs vielas - tā saukto "happy hormoni". Viņu augstākas koncentrācijas samazina apetīti, vajadzību pēc pārtikas un veicināt ātrāku piesātinājumu. Sibutramīns arī palielina termoproduktsiyu, kas palielina kaloriju patēriņu organismā.

Farmakokinētika Goldline

Kad iekšā GOLDLINE labi uzsūcas no kuņģa-zarnu trakta .  Līmenis asinīs ir vismaz 77% no aktīvās vielas .  Blakus Goldline biopārveidošanās aknās, kur iegūst aktīvajā formā metabolītu veidā .  Maksimālā zāļu koncentrācija asinīs ir 1, 2 stundas, un tā aktīvā metabolīta - 3-4 stundu laikā .  Vienlaicīga ārstēšana ar zālēm un pārtiku samazina maksimālo koncentrāciju 30% un palēnina tās sākums laiks ir 3 stundas .  Goldline strauji izplatās uz visām ķermeņa audiem .  Tas ir labi savienota ar plazmas olbaltumvielām (94-97%) .  Pēc 4 dienu regulāras lietošanas tablešu koncentrācijas plazmā nagi un augstākas nekā to pašu vērtību pēc vienas devas GOLDLINE divreiz .  Tādējādi maksimālais efekts narkotiku sākas tikai pēc dažu dienu ārstēšanas .  Aktīvās sastāvdaļas tabletes GOLDLINE parādīti nierēs .  Pēc 14-16 stundu laikā no saņemšanas brīža koncentrācijas aktīvā metabolīta ar asins plazmu samazinās divas reizes .  Šādas zāles ir atklātas organismā vairākas dienas pēc pārtraukšanas izmantošanas tablešu .

Indikācijas

Ārsti izrakstīt GOLDLINE novājēt. Pamatots pieteikums preparāta klātbūtnē liekā svara vai aptaukošanās. Ķermeņa masas indekss (Quetelet indekss) vajadzētu būt vairāk nekā 27 kg / m². Palielināts ķermeņa svars, tajā pašā laikā ir saistīta ar gremošanas-konstitucionālo iemeslu dēļ, tas ir, iedzimtība, dzīvesveids, uzturs. Citi iemesli aptaukošanās (ģenētiskie sindromi, endokrinoloģiskās slimības, patoloģijas centrālās nervu sistēmas) Goldline to neārstē.

Kontrindikācijas tabletes GOLDLINE

Šīs zāles ir daudz kontrindikācijas, tāpēc tas ir jāpiešķir ar ārstu, un tikai pēc rūpīgas .  Tātad Goldline diēta nedrīkst lietot, ja pacientam ir organiskas cēloņus aptaukošanās (hipotireoze, prolaktinomu), bulīmija nervosa, garīga slimība, alkoholisms, narkomānija, insults, sirds slimības un asinsvadus, aritmija, nekontrolēta hipertensija, feohromocitoma, tireotoksikoze, BPH, slēgta kakta glaukoma, smagas nieru vai aknu slimība .  Nelietojiet tabletes GOLDLINE bērni vecumā līdz 18 gadiem un vecāka gadagājuma pacientiem, kas vecāki par 65 gadiem, kā arī grūtniecēm un ar krūti barojošām mātēm .  Jūs nevarat gan dzert GOLDLINE un citas narkotikas, lai svara zudums centrālajai darbības, kā arī medikamentus, kas darbojas uz centrālo nervu sistēmu (antidepresanti, pretkrampju), monoamīnoksidāzes inhibitori, triptofāns .  Ja jums ir instalēta alerģija uz sibutramīnu un palīgvielas no narkotikām, tas nav noteikts GOLDLINE .

Lietošanas shēma tabletes Goldline

Goldline iecelts interjera 1 reizi dienā. Zāles jālieto no rīta, neatkarīgi no varas, ar glāzi ūdens. Maksimālā deva 15 mg dienā. Terapijas ilgums nedrīkst būt vairāk kā 2 gadus. Ja pēc 3 mēnešu ārstēšanas efekta nav apmierinoša, narkotiku atcelts. Izmantojot GOLDLINE diēta jābūt tikai kopā ar diētu un fiziskiem vingrinājumiem. Ārstēšanu vajadzētu uzraudzīt pieredzējušu ārstu (endokrinologs).  Devas forma Goldline - kapsulas

Blakusparādības Goldline

Pirmajā mēnesī GOLDLINE visticamāk, lai attīstītu blakusparādības laikā. Laika gaitā, smagumu šīm parādībām ir novājināta. Par daļu no centrālās nervu sistēmas var bezmiegs, galvassāpes, reibonis, trauksme. Sirds-asinsvadu sistēma dažreiz novēro sirdsklauves, paaugstināts asinsspiediens, ādas apsārtums. Par daļu no kuņģa-zarnu trakta, var būt sausa mute, ēstgribas, aizcietējums, nelabums zudums, garšas sajūtas pārmaiņas. Dažreiz tur ir pastiprināta svīšana, nieze. Reti pēc ārstēšanas beigām, attīsta reakciju uz atcelšanu GOLDLINE - palielināta apetīte, galvassāpes. Atsevišķos gadījumos, fiksēto un citas blakusparādības.

Uzglabāšanas nosacījumi Goldline

Zāles jāuzglabā nepieejamā bērniem. Temperatūrā 25 grādi medikamentu iziet divu gadu laikā no dienas, kad produkcijas.

Brīdinājumi

Sievietēm reproduktīvā vecumā lieto Goldline ir vienlaicīgi sniegt izsmeļošu kontracepciju.

Katrs pacients saņem GOLDLINE, vismaz reizi divās nedēļās, būtu jāmēra asinsspiediens. Par vērtībām virs 145/90 mmHg Goldline apgāzta. Arī rēķināties savu sirdsdarbība. Miera, tas būtu līdz 90 sitieniem minūtē.

Goldline var ietekmēt spēju vadīt transportlīdzekļus un mehānismus.

Atsauksmes Goldline

Atsauksmes GOLDLINE ārstiem (endokrinologi un terapeiti) kopumā pozitīvi. Tā atzīmēja savu augsto efektivitāti. Raksturīgi, narkotiku ordinēts pacientiem ar aptaukošanos, tieksme pie pārēšanās ogļhidrātu, bulīmija. Zāles jālieto piesardzīgi, cenšoties tikai jauniešiem bez smagām hroniskām slimībām. Šāda piesardzība izraisa fakts, ka daudzās valstīs sibutramīna aizliegta sakarā ar nāves risks pacientiem ar miokarda infarkta vai insulta, kā arī pašnāvību. Šādi riski ir identificēti, veicot salīdzinoši ilgi kontrolētos pētījumos. Krievijā 2008. gadā, viela iekļauta apstiprinātajā sarakstā spēcīgu narkotiku.

Pārskatot GOLDLINE pacientiem ir augsts efektivitāti narkotiku. Pacienti, piemēram, pēkšņa apetītes zudums, pastiprināta garastāvoklis, veiktspēju, modrību, kuru tie saista ar narkotikām. Negatīvās atsauksmes teikt par blakusparādībām: hipertensija un bezmiegs.

Яндекс.Метрика