Gļotādas compositum

 Gļotādas compositum injekcijas
 Gļotādas compositum - homeopātiskā plaša spektra.

Farmakoloģiskā darbība

Gļotādas compositum jāmaksā sastāvdaļa augu un dzīvnieku izcelsmes ir spazmolītiskais, dzīšana, imūnmodulējošu, protivogemorragicheskim, detoksikācija, mucolytic, sekretomotornym efektu, labvēlīga ietekme uz gļotādas dzīšanas visa organisma.

Produkta veids

Izgatavošanas gļotādas compositum kā šķīdums injekcijām un iekšējai lietošanai.

Indikācijas gļotādas compositum

Labas atsauksmes par gļotādas compositum izmanto infekcijas slimību, iekaisuma slimības gļotādām, čūlas, erozijas, un citas slimības, kuņģa-zarnu trakta (duodenīts, kolīts, gastrīts, enterīts), iekaisums žultspūšļa, aizkuņģa dziedzera, uzlabot garīgo, fizisko vingrinājumu, hypovitaminosis.

Izmanto arī sagatavošanas gardnelleze, zarnu dysbiosis, Uroģenitālās sistēmas (uretrīts, cistīts, pyelitis), elpošanas traktu (silikozes, bronhīts, bronhektāzes, bronhiālā astma), locītavu iekaisumu slimības, konjunktivīts iekaisuma un infekcijas raksturs.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām gļotādas compositum nav kontrindikāciju.

Nav tiešas kontrindikācijas, lai izmantotu šīs zāles, grūtniecēm, barojošām sievietēm, bet katrā gadījumā, jautājums par ārstniecības līdzekļiem atrisināt skatīties ginekologu vai pediatrs.

Gļotādas compositum ir saderīga ar citām zālēm, ko izmanto tām pašām indikācijām.

Lietošanas instrukcijas gļotādas compositum

Gļotādas compositum bērni 6 gadi un vecāki, paredzēti, lai ņemtu 2, 2 ml (1 ampula) pieaugušie, bērni 3-6l. - 1, 1 ml (0, 5 ampulas), bērni 1-3l. - 0, 55ml (0 25ampuly)

Tas ir arī atļauts veikt gļotādas compositum bērni jaunāki par vienu gadu. Viņiem ir dota 0, 36ml (1/6 ampulu).

Saskaņā ar instrukcijām gļotādas compositum 1-3r veikt nedēļā. Ievadiet narkotiku zemādā, intramuskulāri, un retos gadījumos - intravenozi.

Ja slimība ir akūtā stadijā, ir iespējams veikt zāles ar ieteicamo vienas devas katru dienu 2-3dn.

 Gļotāda compositum Tabletes
 Labas atsauksmes par gļotādas compositum, iekšķīgi. Lai to izdarītu, jums ir nepieciešams, lai saņemtu summu šķīduma, 10-30ml ūdens un veikt visu dienu.

Narkomānijas ārstēšana parasti ilgst 14-35dn.

Atkarībā no slimības, pacienta stāvoklis ārsts var mainīt veidu, narkotiku un ilgumu protams.

Blakus efekti

Tas ir ievērojuši, ka gļotādā compositum dažos gadījumos izraisīt alerģisku ādas izsitumi. Šādā gadījumā ieteicams pārtraukt ārstēšanu.

Piemērojot šo narkotiku agrīnā terapijas kursa var pasliktināt simptomus. Tad arī jums ir nepieciešams pārtraukt terapiju un meklēt medicīnisko palīdzību.

Dati par pārdozēšanas fondi netiek reģistrēti.

Яндекс.Метрика