Grammidin

 Grammidin neo
 Grammidin - antibakteriālu medikamentu, lai ārstētu LOR slimību, lokāli. Plaši izmanto zobārstniecībā un ENT prakses stenokardijas ārstēšanā, faringītu, stomatīta un citu saistīto traumu.

Ražo vairāku veidu: Grammidin, Grammidin NSW, Grammidin anestēzijas.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela Grammidina - antibiotika gramicidin (gramicidin C). Tā darbojas uz praktiski visu patogēni, kas izraisa infekcijas, iekaisuma slimības mutes dobumā.

Saskaņā ar instrukcijām Grammidin nav atkarību. Narkotiku izraisa pārmērīga siekalošanās palīdz tīrīt muti no vielmaiņas produktiem patogēniem.

Papildu aktīvā sastāvdaļa Grammidina NEO - Tsetilliridiniya hlorīds, palīdz mazināt diskomfortu kaklā.

Grammidin anestezējošu līdzekli, kā kombinēts antibakteriālu narkotiku, papildus antibiotiku satur lidokaīna hidrohlorīda. Sakarā ar to, tā darbojas arī kā pretsāpju līdzeklis.

Produkta veids

Pieejams rombs:

  • Grammidin. Tabletes balti, iespējams, ar dzeltenīgu nokrāsu, krāsu. Katra tablete satur 1, 5 mg Gramicidin S un palīgvielas (kalcija steart, piena cukurs, cukurs, metila celuloze). Iepakošanas 10 gab, kartona vienībai - 2 iepakojumi.
  • Grammidin NEO. Apaļas, abpusēji izliektas baltas tabletes ar uzrakstu "GR" vienā pusē. Katra tablete - 3 mg Gramicidin S un 1 mg cetilpiridīna hlorīda. Palīgvielas - magnija stearāts, koloidāls silīcija dioksīds, acesulfāma kālija, talks, piparmētru aromāts, sorbītu. 6 gab iepakojumā, kartona saišķis - 2-4 iepakojumi skaits iepakojumā 9 gab, kartona vienībai - 2 iepakojumi..;
  • Grammidin anestēzijas. Apaļas, abpusēji izliektas tabletes ar smaržu mentolu. Katra tablete satur 1, 5 mg gramicidin C, 10 mg lidokaīna hidrohlorīda un palīgvielas: citronskābe, eikalipta eļļa, aspartāms, mentola, mannīts, hidroksipropilceluloze Klutsel kalcija stearāts. Ar garšas (aveņu - baltas tabletes rozā un aveņu garšu, citrona - balta un dzelteniem ziediem un citronu vai upeņu - balta un pelēko krāsu un garšu upeņu) vai bez tiem - tablešu krēmveida balta ar šļakatām.

Indikācijas Grammidina

Visefektīvākais izmantošana Grammidina par dažādām infekcijas un iekaisuma slimības mutes un rīkles:

  • Tonsilīts;
  • Iekaisis kakls;
  • Gingivīts;
  • Iekaisis kakls;
  • Periodonta slimību;
  • Stomatīts.

Slimību, kas ir kopā ar sāpēm, tiek parādīts Grammidin anestēziju.

Kontrindikācijas Grammidina nav daudz. Sniedzot tikai vietējā ietekme, viņš reti izraisīt alerģiskas reakcijas pret to veidojošo sastāvdaļu.

Pēc atsauksmēm Grammidin jālieto piesardzīgi grūtniecības laikā.

Laikā laktācijas šīs narkotikas ir jāatsakās. Bērni līdz 4 gadu sagatavošanās nav iecelts.

 Grammidin anestēzijas
 Lietošanas instrukcijas Grammidina

Saskaņā ar instrukcijām, un Grammidin Grammidin anestēzijas ir parakstītas pieaugušajiem un bērniem (no 12 gadiem) uz divām tabletēm. Tie būtu sūkāt up vienu pēc otra uz 20-30 minūtēm pēc ēšanas. Pēc tam, kad zāles nav ieteicams ēst vai dzert 1-2 stundas. Veikt 4 reizes dienā. Bērni līdz 12 gadiem: 1-2 tabletes četras reizes dienā. Kursu ilgums - 5-6 dienas.

Grammidin NEO izraudzīties pieaugušajiem un bērniem (no 12 gadiem): 1 tablete 3-4 reizes dienā, un bērniem no 4 līdz 12 gadiem - 1 tablete 1-2 reizes dienā. Kursu ilgums - 7 dienas.

Bez īpašiem kontrindikācijas, zāles ir diezgan efektīvs, ārstējot sāpes kaklā. Pēc atsauksmēm Grimmidin ātri atvieglo norīšanu un mazina sāpes rīklē. Arī daudzi atzīmēja efektivitāti ārstēšanā bērniem. Narkotika ir pieejami pāri letei, bez receptes, glabāšanas laiks - 2 gadi.

Яндекс.Метрика