Grandaxinum

 Grandaxinum
 Grandaxinum - sintētisko narkotiku, kas darbojas kā trankvilizators dienā ar vieglu stimulējot darbību.

Farmakoloģiskā darbība

Galvenā aktīvā sastāvdaļa Grandaxinum - Tofisopam. Tā ir nomierinoša aktivitāti, mazinot nemieru, spriedzi un bailes.

Tas ir nomierinošs efekts, bet uzrāda kādu stimulējošu ietekmi uz centrālo nervu sistēmu. Tas nerada miegainību, atkarību un izņemšanu.

Produkta veids

Apaļas, plakanas, bez smaržas, baltas tabletes. Tablete satur 50 mg aktīvās vielas - tofizopama un palīgierīces. Iepakojums satur 10 gabali kartona kastē - 2 vai 6 iepakojumos.

Indikācijas Grandaxinum

Grandaxinum indicēts lietošanai:

  • neirozes un neirozes līdzīgi apstākļi izraisa emocionālo stresu vai veģetatīvās traucējumiem;
  • traucējumi garīgās pielāgošanās;
  • reaktīvais depresija ar mērenu psihopatoloģisku simptomi;
  • miopātija, myasthenia gravis, neirogēnu muskuļu atrofija un citi patoloģiski stāvokļi, sekundāru neirotiskiem simptomiem;
  • premenstruālo spriedzi sindroms;
  • menopauzes sindroms (viens pats vai kombinācijā ar hormonu terapijai);
  • cardialgia;
  • alkohola abstinences sindroms.

Saskaņā ar pārskatiem Grandaxinum, alkohola abstinences sindroms ir vislabāk apstrādā kombinācijā ar absorbējošu narkotikām, samazinot tādas parādības kā nakts murgi, bailes un sarokojas.

Grandaxinum parādīti nevropodobnyh valstis pauda bažas, obsesīvi jūtas, apātija, samazināta aktivitāte, bet to nevar piemērot valstīs pauda agresīvu, spēcīga un dziļi satraukts depresiju. Arī traucējumi elpošanas funkcijas, piemēram, sindromu miega apnojas un elpošanas mazspēja (dekompensācijas) ir kontrindikācija izmantošanu Grandaxinum. Zāles nedrīkst lietot grūtniecības pirmajā trimestrī un laktācijas.

Piesardzības pasākumi jāizraksta zāles par slēgta kakta glaukomu, epilepsiju, aterosklerozes dekompensētu hronisku respiratorā distresa sindroms, akūta elpošanas mazspēja, un gadījumā, ja konstatēta pastiprināta jutība pret narkotiku.

Saskaņā ar instrukcijām Grandaxinum jālieto piesardzīgi ar citām zālēm. Tādējādi, to nevar izmantot vienlaicīgi ar sirolimus, takrolims, un ciklosporīna.

Lietojot kopā ar citām zālēm, kas nomāc centrālo nervu sistēmu (opiāti un pretsāpju) būtu jāpatur prātā, ka saskaņā ar instrukcijām Grandaxinum nostiprina savu rīcību.

Piesardzības pasākumi būtu jāapvieno ar pretsēnīšu un antihipertensīviem līdzekļiem.

Blakus efekti

Piemērojot Grandaxinum var izraisīt bezmiegu, apjukums, un galvassāpes. Dažos gadījumos var palielināt aizkaitināmība. Pacientiem ar epilepsiju krampjiem var rasties.

Tā kā ir iespējamas alerģiskas reakcijas nieze vai izsitumi.

No gremošanas sistēmā var sajust samazināta apetīte, slikta dūša, aizcietējums un sausa mute.

Kā uzskata Grandaxinum spriedzi vai sāpes muskuļos ir reti.

Lietošanas instrukcijas Grandaxinum

 Grandaxinum tabletes
 Ieceļot Grandaxinum deva tiek aprēķināta individuāli, pamatojoties uz to slimības formu, jutīgums pret narkotikām un pacienta stāvokļa.

Standarta deva pieaugušajiem - 1-2 tabletes 1 līdz 3 reizes dienā, maksimālais - 6 tabletes dienā. Ja nepieciešams, vienu reizi var ņemt 1-2 tabletes.

Piešķirot Grandaxinum gados vecākus pacientus, kā arī nieru mazspējas dienas deva jāsamazina par aptuveni 2 reizes.

Pārdozēt

Kad lielas devas narkotikas var rasties pārdozēšanas simptomi: vemšana, elpošanas depresija, apjukums. Šādos gadījumos, kuņģa skalošana, veikt aktīvo ogli un piemērot atbilstošu simptomātiski. Ja uzlabošanās nenotiek - meklēt medicīnisko palīdzību.

Grandaxinum pieejamas ar ārsta recepti, narkotiku glabāšanas laiks - 5 gadi.

Яндекс.Метрика