Velnarutks

Hemlock - zālaugu divgadīgs augs ģints Hemlock kas saistīti ar ģimenes jumta.  Hemlock augs - augs ģimenes Umbelliferae
 Izaugsmes joma ir ļoti plašs - no Ziemeļāfrikas uz Ķīnu un Turciju. Šis augs ir izplatīta visā Eiropā. Tā sasniedz garums 60-180 cm atstāj līdzināties lapām burkāni, pētersīļi ziedi atgādina ziedus. Grass Hemlock aug pļavās, meža malās, izgāztuvēm, uz nogāzes aizas, netālu no dzelzceļa sliedēm, to var atrast kā nezāles dārzā. Tautas medicīnā lieto Hemlock plankumaina vai arī to sauc velnarutks.

Properties Hemlock

Hemlock pieder indīgiem augiem. Tās bīstamās īpašības ir pazīstams jau kopš seniem laikiem. Piemēram, Senajā Grieķijā Hemlock herb izmanto, lai sagatavotu indi, kas tika izmantota, izpildot. Saskaņā ar dažiem avotiem, ar palīdzību indes auga tika nogalināts filozofs Socrates. Hemlock inde līdzīgi slavenā indes "Kurāre" - tas izraisa paralīzi elpošanas muskuļus. Indīgas īpašības šo augu tiek saglabāti pat sausā veidā.

Visās daļās zāli Hemlock satur toksiskas alkaloīdus, kas rada šādas bīstamās īpašības. Slavenākais no tiem - konium (lat Killing.). Tā alkaloīdi (konium, psevdokoniin, propil) ir narkotiska iedarbība, un kas sākotnēji velnarutks tinktūra izmanto kā spēcīgu pretsāpju, nomierinošs un pretkrampju. Arī šī auga sastāvdaļas ir spazmolītiskais efektu.

Pašlaik izmantošana Hemlock medicīnas retāk dēļ draud nāves briesmas, kad pārdozējis. Alkaloīds konium daļa dažu homeopātisko aizsardzības līdzekļiem.

Pieteikums Hemlock medicīna

Grass Hemlock bieži kredītā brīnišķīgu pretvēža īpašības. Ir zināms, ka šis augs alkaloīdi var nomākt šūnu dalīšanos in audzēju, bet tie arī lēns un dalīšana normālas šūnas. Tradicionālās zāles, Hemlock par vēža ārstēšanai, nav piemērots. Tomēr ir daudzi tradicionālie dziednieki, kas izmanto šo indīgs augs ir procesā audzēja.

Jāatceras, ka ārstēšana nedrīkst aizstāt velnarutks galvenie veidi ārstēšanu (operācija, ķīmijterapija, staru terapija). Izmantojiet šo augu ir iespējams tikai ārkārtas gadījumos, kad tradicionālās metodes neattiecas vai nebija efektīva. Atsauksmes no Hemlock palīdz novērst daudz sāpēm vēža pacientiem, taču patiesu informāciju par ārstēšanu ar šo augu tur.

 Hemlock tinktūra
 Jo īpaši tādēļ, jūs nevarat izmantot velnarutks par vēža profilaksi, jo tas negatīvi ietekmē aknas. Hemlock tinktūra tiek izmantots kā pretsāpju progresējoša vēža procesa (piemēram, prostatas vēzis), gremošanas sistēmas slimības, Uroģenitālās sistēmas slimības. Kā uzskata Hemlock ir labāk izmantot 10% tinktūra, un tas nozīmē, ka nav iespējams piešķirt sev.

Šis augs ir imūnmodulējošu iedarbība, stimulē asinis, un tiek izmantots, lai ārstētu varikozas vēnas.

Turklāt, ārstēšana var velnarutks anēmija, menstruālā cikla traucējumi, hroniskas sāpīgs klepus, reimatisma, podagras. Šī ārstniecības augi, ko izmanto, lai ārstētu, nervu sistēmas slimību (piemēram, neiralģijas, kas sejas nerva). Ārstēšanas sākumā no velnarutks tika izmantots epilepsiju.

Saindēšanās simptomi Hemlock

Jāatceras, ka visi Hemlock ļoti indīgs. Saindēšanās var notikt pat tad, ja ievieto mutē kātiem (bērni var izmantot šo garšaugu par angelica un padarīt to cauruli). Pēc saskares ar ādu augiem var rasties kontakta ādas bojājumus ar ķīmisko apdegumu veidam.

Ja saindēšanās var rasties šādi simptomi: dedzināšanas sajūta mutē, siekalošanās, reibonis, slikta dūša, vemšana, caureja. Smagos gadījumos, ir elpas trūkums, paplašinātas zīlītes, paralīze elpošanas muskuļus.

Яндекс.Метрика