Gripas Heel

 Papēža Gripa - zāles, kas aktivizē organisma aizsargspējas
 Papēža Gripa - komplekss homeopātiskās zāles.

Sastāvu, atbrīvošanas forma

Zāles ir pieejams tablešu formā, kas plastmasas traukā 50 gabaliem.

Sastāvs vienā tabletē:

 • Wrestler napiform (Aconitum D4) - 120 mg;
 • Bryonia Alba (Bryonia D4) - 60 mg;
 • Yad surukuku čūska (Lachesis D12) - 60 mg;
 • Stevia perfoliate (Eupatorium perfoliatum D3) - 30 mg;
 • Baltā fosfora (fosfors D5) - 30 mg;
 • Aksesuāri: laktoze, magnija stearāts.

Farmakoloģiskā darbība

Heel Gripa narkotiku atbilstoši paredzētajiem immunnokorrektiruyuschee, pretiekaisuma, detoksikācijas efektu norādījumiem, aktivizē organisma aizsargspējas un normalizē traucējumu dēļ satura sastāvdaļu dzīvnieku, minerālu un augu izcelsmes, kas iekļauti tās sastāvā.

Raksturojums aktīvo sastāvdaļu

 • Aconitum (konusveida gumi un svaigi paceļamās daļas augu cīnītājs napiform) - lieto, lai ārstētu drudzi, jo īpaši, ja intoksikācijas pazīmes. Tas ir indicēts klepu ar durošas sāpes krūtīs un akūta iekaisuma slimības;
 • Bryonia (svaigi saknes perestupnya balts) - lieto iekaisuma slimības vēderplēves, aknu, elpošanas, akūtu vai hronisku reimatisko slimību. Ārstē akūtu galvassāpes. To lieto drudzis ar komplikāciju sajūtas, tai skaitā meningītu;
 • Eupatorium perfoliatum (stevia augu perfoliate) - lieto gripas un gripai līdzīgu drudzi, kopā ar drebuļiem un sāpes locekļos;
 • Fosfors (balts fosfors) - izmanto smagu infekcijas slimību, iekaisuma slimību elpošanas sistēmas. Tas ir indicēts kardiovaskulāras slimības (miokarda vājumu, sirds sāpes, utt ..), reimatismu, jo štatos izsīkums, asiņošana, cephalgia un neiralģija, kā arī garastāvokļa traucējumi un uzvedības;
 • Lachesis (čūsku inde surukuku) - redzams no iekaisuma un infekcijas rakstura, īpaši laringīts, traheīts, galvassāpes un sāpes kaklā, kā arī neiralģijas slimībām. To lieto, lai ārstētu sirds un asinsvadu slimībām, slimībām, kas saistītas ar gļotādas asiņošanu un ādu, patoloģiskām izmaiņām uzvedībā un garastāvokli.

Lietošanas indikācijas par narkotiku Flu Heel

 Gripas Heel tabletes
 Gripas Heel atbilstoši paredzētajiem norādījumiem:

 • SARS, kopā ar smagas intoksikācijas, augsta temperatūra;
 • gripa un paragripas;
 • Profilakse SARS un gripas;
 • no infekcijas rakstura slimības ar smagu intoksikāciju un drudzis.

Devas un zāļu administrācija metode

Pieaugušo vienreizēja deva viena tablete vienu soli, bērniem no dzimšanas līdz vienam gadam - 1/4 tabletes; no viena līdz trīs gadiem - 1/2 tabletes; no trim līdz sešām gadiem - 3/4 tabletes; pēc sešiem gadiem - viena tablete vienu soli.

Profilaktiskā deva saskaņā ar norādījumiem par gripas Heel ir viena tablete reizi dienā (vēlams no rīta) rudens-ziemas periodā. Epidēmijas laikā, narkotiku vienai tabletei divreiz dienā (no rīta un vakarā).

In klātbūtni akūtu saslimšanu būtu jāveic saskaņā ar instrukcijām Heel gripas vienu tableti zem mēles (līdz rezorbcijas) katru stundas ceturksni pirmajās divās stundās pēc pārejas uz saņemšanas vienai tabletei trīs reizes dienā uz stundas ceturksni pirms ēšanas.

Brīdinājumi

Atsauksmes par gripas Heel parādīja, ka agrāk mēs sākam ņemot to, atveseļošanās periods ir īsāks, ārstēšanas efekts ir ātrāks. Pēc pilnīgas normalizēšanai klīnisko viedokļus par gripas Heel liecina, ka ir lietderīgi turpināt veikt to pat uz dažām dienām pilnu ķermeņa detoksikāciju.

Cilvēki ar laktozes nepanesības Jāatzīmē, ka zāles ir klāt laktozes sastāvu.

Kontrindikācijas

Kontrindikācijas narkotiku pieejami.

Blakus efekti

Daudzie pozitīvie komentāri par gripas Heel neuzrādīja blakusparādības.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Nav atsauksmes Heel Gripa un tās mijiedarbība ar citām zālēm ir ziņots.

Izmantošana narkotiku Heel gripas grūtniecības un zīdīšanas laikā

Nav datu par briesmām narkotiku Heel gripu grūtniecības un zīdīšanas laikā, ne.

Яндекс.Метрика