Grippostad

 Grippostad - narkotiku ar pretsāpju darbību
 Grippostad - apvienojumā aģents ar antihistamīna, pretdrudža un pretsāpju iedarbība.

Atlaidiet forma un sastāvs

Tas tiek ražots pulvera veidā, lai šķīduma 5 g partijām iekšķīgai lietošanai, kartona 5 vai 10 iepakojumiem.

Vienā maisā narkotiku satur aktīvo vielu - acetaminofēns 600 mg un palīgvielas sastāvdaļas: saharoze un askorbīnskābi.

Farmakoloģiskā darbība

Paracetamola attiecas uz grupu, nesteroīdos pretiekaisuma līdzekļiem. Tas nomāc aktivitāti fermentu ciklooksigenāzes, tādējādi palēninot prostaglandīnu veidošanos, prostaciklīnam un tromboksāna no arahidonskābes.

Sagatavošanās Grippostad iedarbojas galvenokārt uz nervu audu dēļ inaktivācijas paracetamola šūnu peroxidases, trūkst nervu šūnās.

Pretsāpju īpašības paracetamola ir inhibīcijas dēļ nervu impulsu ģenerēšanai un nervu struktūras. Sakarā ar tiešo iedarbību narkotiku par siltuma centrā atrodas hipotalāmu, tur pretiekaisuma iedarbība.

Indikācijas Grippostad

Grippostad saskaņā ar instrukcijām, kas norādītas simptomātiskai ārstēšanai pacientiem ar paaugstinātu ķermeņa temperatūru, tai skaitā akūtas elpceļu slimības.

Arī Grippostad Instrukciju var izmantot sāpju mērenas smaguma pacientiem ar zobu sāpes, galvassāpes un algomenorrhea.

Devas Grippostad

 Grippostad somas
 Zāles tiek ievadīts perorāli. Tieši pirms lietošanas saturs vienas paciņas izšķīdina glāzē karsta vārīta ūdens. Dzert gatavs dzert uzreiz pēc pagatavošanas. Lai samazinātu blakusparādību risku no gremošanas sistēmas, tas ir labāk izmantot dzērienu pēc ēšanas.

Devas un ārstēšanas ilgums tiek noteikts individuāli ārstējošais ārsts.

Kā likums, devām Grippostad tīņi un pieaugušajiem, kuru ķermeņa masa pārsniedz 50 kg, ir viena soma līdz četrām reizēm dienā.

Pusaudži un pieaugušie, kuru svars ir mazāks par 50 kg, būtu jāsaņem vienu pakešu trīs reizes dienā.

Maksimālie vienas devas Grippostad instrukcijas - 15 mg uz kg ķermeņa svara. Maksimālā dienas deva - 60 mg uz kg ķermeņa masas.

Ir vēlams ņemt dienu vairāk nekā četras paciņas narkotiku. Intervāls starp devām nedrīkst būt mazāks par 6-8 stundām.

Ārstēšanas ilgums ir piecas dienas.

Blakus efekti

Atsauksmes Grippostad pacienti parādīt savu labo panesamību. Dažos gadījumos ziņots par nelabvēlīgām sekām, ko rada rīcību paracetamolu, jo īpaši:

  • Sirds un asinsvadu sistēmas un asinsrades sistēmas. Tā var attīstīties hipotensija, pietvīkums ādas ķermeņa augšdaļas un sejas, leikopēnija, trombocitopēnija, pancitopēnija, agranulocitoze.
  • Žults izvades sistēmas un kuņģa-zarnu trakta. Nelabums, vemšana, paaugstināts aknu enzīmu, sāpes un diskomfortu pakrūtē notikums.
  • Alerģijas. Varbūt attīstība ekzēma, nātrene, nieze, angioneirotiska tūska, anafilakse.

Gadījumā, ja pēkšņi pārtraucot uzņemšanas Grippostad pēc ilgstošas ​​ārstēšanas var attīstīties trauksme, mialģija, galvassāpes, nogurumu. Dažu dienu laikā šie simptomi vajadzētu iet.

Kontrindikācijas Grippostad

Grippostad apmācības ir kontrindicēta:

  • iedzimtu deficīts glikozes-6-fosfāta dehidrogenāzes;
  • Smagi aknu darbības traucējumi;
  • fenilketonūriju;
  • No aldolāzes ar glikozes-galaktozes malabsorbciju deficīts;
  • paaugstināta jutība pret disaharīdi;
  • paaugstināta jutība pret paracetamolu vai papildu sastāvdaļas narkotiku;
  • bērni līdz desmit gadiem.

Atsauksmes Grippostad pacientiem parādīja, ka tai jādod piesardzīgi personām ar samazinātu nieru funkciju, hiperbilirubinēmiju, hronisks alkoholisms.

Pieteikums Grippostad grūtniecības un zīdīšanas laikā

Jūsu ārsts var izrakstīt Grippostad saņem norādījumus par grūtniecēm gadījumā, kad lietošana narkotiku pārsniedz kaitējumu nedzimušam bērnam. Tā grūtniecības ilgstoša ārstēšana ar paracetamolu laikā nav atļauta.

Laikā zīdīšanu iespējamo vienu devu paracetamola. Pēc zīdīšanu nav ieteicams trīs vai četras stundas.

Mijiedarbība ar narkotikām Grippostad

Kombinācija narkotiku karbamazepīns, fenobarbitāls un fenitoīns rimfapitsinom un ar etilspirtu, var radīt būtisku pieaugumu gepatoksicheskogo rīcību paracetamola.

Vienlaicīga ārstēšana ar paracetamolu ar hloramfenikolu palielina toksicitāti un lēni izdalās no organisma.

Atsauksmes Grippostad norāda, ka jāievēro piesardzība, ņemot to kopā ar perorālo antikoagulantu.

Sagatavošana Grippostad, izskata daudzus pacientus kombinācijā ar AZT, tas uzlabo attīstību neitropēnijas, un kombinācijā ar metolklopramidom palielinās zarnu absorbcijas paracetamolu.

Pārdozēt

Atsauksmes Grippostad pacientiem liecina, ka liekais deva var izraisīt vemšanu, sliktu dūšu, pārkāpumu nomodā un gulēt, galvassāpes, pastiprināta svīšana, sāpes un vājumu kuņģī, nogurums.

Ar spēcīgu pārdozēšana attīstās reibumu, kopā ar aknu darbības traucējumiem. Par sarežģītu saindēšanās var attīstīties aknu komu.

Яндекс.Метрика