Groprinosin

Groprinosin, aktīvā sastāvdaļa inozīns pranobex (inozīns pranobex) - pretvīrusu, imūnsistēmas veicinošā narkotikas. Pretvīrusu zāļu Groprinosin

Groprinosin ieteicams lietot, ja ir maz dabisko imūnsistēmas aizsargspējas pacientiem.

Farmakoloģiskās iedarbības Groprinosin

Groprinosin ir pretvīrusu un imūnstimulējošā ietekmi uz ķermeni sakarā ar inozīna kombinācijas un sāls 4-atsetamidobenzoynoy skābes ar N, N-dimetilamino-2-propanola, molārā attiecība ir 1: 3.

Inozīn ir sastopams formulējums nosaka efektivitāti kompleksa un uzlabo pieejamību limfocītu otrā komponenta Groprinosin. Bioķīmiskos procesus makrofāgos sagatavošanā stimulējot veicina ražošanas apjoma pieaugums interleikīnu, palielinātu antivielu ražošanu un stimulē ražošanas citokīnu rezultātā no limfocītu izplatīšanu.

Pieteikums Groprinosin samazina klīniskās izpausmes vīrusu slimības, paātrināt atveseļošanos, uzlabo izturību organisma.

Kā papildu zāļu gadījumā infekcijas ādas un gļotādas vīrusu Herpes simplex, Groprinosin veicina ātrāku sadzīšanu bojāto virsmu. Tas samazina izskatu jaunu burbuļi, tūsku, erozija, recidīva slimības.

Sakarā ar tās zemo toksicitāti Groprinosin labi panes gados vecākiem pacientiem un pacientiem ar hronisku sirds mazspēju un stenokardijas.

Savlaicīga pieteikšanās Groprinosin samazina saslimstību ar vīrusu infekcijām un mazinātu smagumu un ilgumu slimības.

Form atbrīvot Groprinosin

Groprinosin - baltas tabletes, lēcveidīgs. No vienas puses riska dalīšanu. Virsmas tabletes vienoti, gluda, bez bojājumiem un plankumiem.

Viena tablete satur Groprinosin galveno aktīvo vielu, - inozīna pranobex (500 mg) Palīgvielas: kartupeļu cieti (85 mg), polivinilpirolidons K25 (45 mg), magnija stearātu (10 mg).

Packing 10 gab. plāksnītēs pa, kartona kastes 2 un 5 blisteriem.

Analogus Groprinosin

Analogs Groprinosina par aktīvās vielas - tabletes Isoprinosine.

Analogus Groprinosina close mehānismu un sekas, kas pieder pie tās pašas farmakoloģisko apakšgrupā:

 • Tabletes - Alpizarin, Amiksin, Arbidol, Amizon, Viracept, Giporamin, Isentress, Jodantipyrin, Kagocel, Lavomax, Nikavir, Ergoferon, Poliferon-CD4, Tselzentri, Tilaksin, tilorona;
 • Kapsulas - Arbidol, Ingavirin, tilorona, ORVItol NP;
 • Maksts svecītes - Giporamin, Panavir;
 • Taisnās zarnas svecītes - Giporamin, Panavir;
 • Pulveris iekšķīgi - Viracept, Lirasept;
 • Deguna ziede - oxoline;
 • Gel vietējai un ārīgai lietošanai - Panavir;
 • Gatavošanās šķīduma pagatavošanai, infūzijas, ieelpojot - Allokin alpha Liofilizāts Armenikum, Giporamin, Panavir, Fuzeon;
 • Šķidrums ekstrakts uzklāšanai uz ādas un mutes - Proteflazid;
 • Intramuskulārai injekcijai risinājums - Ferrovir.

Indikācijas Groprinosin

Saskaņā ar instrukcijām, Groprinosin ieteicams pieņemšanas gadījumā imūndeficīta stāvoklī ķermeņa, ko izraisa vīrusu infekcijas, normāls vai novājinātu imunitāti.

Groprinosin, saskaņā ar instrukcijām, ieceļ, ja:

 • Slimības, ko izraisa vīrusi Herpes simplex I un II dažādu lokalizāciju;
 • Citomegalovīrusa;
 • Subakūts sklerozējošais panencefalīts.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām, Groprinosin neattiecas uz:

 • Podagra;
 • Urolitiāze;
 • Hroniska nieru mazspēja;
 • Aritmijas;
 • Grūtniecība;
 • Periodā laktācijas;
 • Paaugstināta jutība pret zālēm.

Nav piešķirts Groprinosin bērniem līdz 3 gadu vecumam vai vieglākiem par 15-20 kg.

Zāles jāordinē piesardzīgi, kad kopā ar diurētisko līdzekļu, zidovudīnu, Ksantīnoksidāze inhibitori, kā arī gadījumā, akūtu nieru mazspēju.

Dozēšanas Groprinosin

Dozēšanas Groprinosin, saskaņā ar instrukcijām - iekšā pēc ēšanas 3-4 reizes dienā ar regulāriem intervāliem 6 vai 8 stundas ar nelielu ūdens daudzumu.

Pieaugušajiem - 3-4 grami (6-8 tabletes) dienā, bērniem - likme 50 mg uz 1 kg bērna svara dienā.

Piesakoties Groprinosin bērniem un pieaugušajiem, ja smagu infekcijas slimību atļauts palielināt devu līdz 100 mg / kg ķermeņa svara dienā, bet tikai individuāli un kontrolē ārstējošais ārsts. Groprinosina zāļu forma - tablete

Piesakies Groprinosin parasti 5 dienas, ar komplikācijām gaitā slimības var pagarināt saņemšanu. Ārstēšana ir jāatkārto, ja nepieciešams, pēc intervālu 8 dienām.

Kā imunostimulators zāles ir parakstītas uzņemšanas laikā 3-9 nedēļu laikā katru dienu vai 3 reizes nedēļā, deva ir 50 mg / kg ķermeņa masas dienā.

Narkotiku mijiedarbība Groprinosin

Pieteikumā ar imūnsupresijas Groprinosina novājināts Imūnstimulējoša efektivitāti narkotiku.

Groprinosin, saskaņā ar instrukcijām, jālieto ar piesardzību, lietojot kopā ar:

 • Ksantīnoksidāze inhibitors (allopurinolu), cilpas diurētiskie līdzekļi (torasemide, furosemīds, ethacrynic acid). Tie palielina koncentrāciju urīnskābes līmenis serumā;
 • Zidovudīns. Groprinosin zidovudīnu paaugstina koncentrāciju plazmā un tās pussabrukšanas periodu.

Blakusparādības Groprinosin

Pieteikums Groprinosin, atsauksmes, izraisa negatīvu reakciju galvenokārt ārstēšanas sākumā.

Visbiežāk novērotās notikumi pieteikuma Groprinosin, atsauksmes - samazināta apetīte, vemšana, slikta dūša, caureja. Citas reakcijas - neliela alerģija, nenozīmīgs pieaugums koncentrācijas urīnskābes līmenis asinīs un urīnā.

Pētījumi par ietekmi uz psihomotorās Groprinosin pieteikumā netika veikta, tāpēc ir nepieciešams būt uzmanīgiem par braukšanu un citiem mehānismiem ārstēšanas laikā, kā izmantot Groprinosina, atsauksmes var radīt miegainību un reiboni.

Uzglabāšanas nosacījumi

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā, sargājot no gaismas, sausā vietā. Temperatūra nav virs 25 ° C. Uzglabāšanas laiks - 3 gadi no ražošanas datuma.

Яндекс.Метрика