Groprinozin

 Groprinozin formula
 Groprinozin - pretvīrusu zāles.

Farmakoloģiskā darbība

Groprinozin kavē to augšanu vīrusu, ir imūnstimulējošā iedarbība.

Pieteikums Groprinozina ir labs imūnsistēmu, samazina vīrusu slodzi, palielina organisma izturību pret vīrusiem.

Ir atsauksmes par Groprinozine, tās pozitīvo ietekmi herpes - sekmē paātrināto antivielu rašanos, samazināt negatīvo izpausmes infekcijas ietekmē ilgumu atlaišanu.

Maksimālā koncentrācija narkotiku sasniegta vienu stundu pēc iekšējai lietošanai.

Produkta veids

Groprinozin tabletes.

Indikācijas Groprinozina

Groprinozin atbilstoši instrukcijām indicēts vīrusu infekciju: akūtas elpceļu vīrusu bronhīts, masalu, cūciņu epidēmija, slimības izraisīto herpes, citomegalovīruss, Epšteina-Barra vīruss, papilomas vīrusu, lai ārstētu akūtu, hronisku B hepatīta vīrusa dabu.

Ir labas atsauksmes par Groprinozine, tās piemērošanu, ārstējot infekcijas elpošanas un uroģenitālās sistēmas izraisa intracelulāro patogēniem.

Lietošanas instrukcijas Groprinozina

Groprinozin paredzēta tikai iekšējai lietošanai (vēlams pēc ēšanas). Groprinozina tabletes bērniem, par ērtībām reģistratūrā var slīpēti.

Ārstēšanai SARS iecelt pieaugušo līdz divām tabletēm no narkotiku 3-4 p / dienā. Zīdaiņiem dienas deva, kas aprēķināts uz ķermeņa svara (50 mg / kg) un sadalīts trīs vai četras porcijās. Lai sasniegtu maksimālu efektu, jums jāsāk veikt Groprinozin jau pie pirmajiem slimības simptomus un nav pārtraukt terapiju ir 1-2dn. kad tie pazūd.

Ārstēšanai parotīta devas aprēķina, pamatojoties uz pacienta ķermeņa masas - 70mk / kg. Terapija ilgst 7-10dn. Zāles tiek sadalīta 3-4r.

Vīrusu bronhīta izmantošana Groprinozina tērēt par šādu shēmu: pieaugušie dot 2tabl. Trīs p / dienā bērniem - 50 mg / kg (trīs vai četrām devām).

Ārstēšana masalu sagatavošanas tiek veikta no šā aprēķina: 100 mg / kg ķermeņa svara pacienta - dienas deva, kas ir sadalīts 3-4r.

 Groprinozin
 Kad stomatīts aftozs Groprinozina norādījumus par ieteicamo pieaugušo devu - 2tabl. 4 p / dienā.

Ja mononukleoze, citomegalovīrusa Groprinozin noteikts, pamatojoties uz ķermeņa svaru: 50 mg / kg (dienas deva).

Lai ārstētu herpes simplex 1. tipa Groprinozin bērniem paredzētajām likme 50 mg / kg pieaugušajiem - 2tabl. 4 p / dienā.

Lai ārstētu herpes 2. tipa saasināšanās (p 3 / dienā), lai 5-6dn pēc pārslēgšanās uz balstterapijas laikā noteiktajā divas tabletes - 1tabl. p / dienā 6 mēnešus.

B hepatīts tiek veikta Groprinozina izmantot šo aprēķinu: pieaugušajiem - 2tabl. 3-4 p / 2-4ned dienu., Tad ļāva vienu rindu divām tabletēm / dienā (6 mēnešu laikā).

Ārstēšanai infekciju elpošanas, uroģenitālās sistēmas izraisa intracelulāro patogēniem instrukcijas Groprinozina satur erotiska deva: 2 tabletes. 3-4 p / dienā 2-12ned. Groprinozin parakstītas bērniem, pamatojoties uz svaru: 50 mg / kg. Ārstēšanas kurss ilgst vidēji 3ned.

Lai atjaunotu pozitīvu imūno statusu parādīja imunomodulējošu īpašības narkotikām, jāņem 3-9ned.

Blakus efekti

Atsauksmes Groprinozine labi, tas parasti panes pat ilgstošas ​​terapijas laikā. Reti, bet var būt slikta dūša, sāpes pakrūtē, aizcietējumi, caureja, apetītes zudums, reibonis, ādas izsitumi, artralģija, paaugstināts transamināžu līmenis, galvassāpes, miega traucējumi zudums.

Kontrindikācijas

Groprinozin nav norādīta, ja pacients ir atrasts nepanesamība narkotikām, ar hronisku nieru mazspēju termināla stāvokli grūtniecības, laktācijas, urolitiāzi laikā.

Яндекс.Метрика