Haloperidolu

 Haloperidola Tabletes

Haloperidol - ir medikaments, kas iedarbojas uz centrālo nervu sistēmu un tiek izmantots apstākļos, kas saistīti ar psihomotorām maisīšanu.

Zāļu forma

Halogēnperidola tabletes - katrs par 1, 5 mg.

Haloperidol Drops saņemšanai iekšpusē-2 mg in 1ml flakonos pa 10 ml.

Haloperidol Tabletes Forte - katra 5 mg, y. 50 un 250 gab.

Haloperidola 5 mg šķīdums 1 ml-1 ml ampulas iepakojumā - 50 gab

Aktīvā viela: Haloperidol

Farmaceitiskā darbība

Instrukcijas uz narkotiku haloperidola ir minēta kā neiroleptisko (darbojas kā inhibitoru aģents CNS un mērenos devās nav nomierinoša iedarbība).

Zāles ir izteikta antiemētiskiem un antipsihotiskie efektus.

Zāles ir efektīvs līdzeklis, lai novērstu uzbrukumus psihomotorās uzbudinājums dažādas izcelsmes (psihopātijas, šizofrēniju, garīga atpalicība, demences, mānijas), murgiem un halucinācijām, kā arī Hantingtona horeju un Tureta sindroma.

Spriežot pēc atsauksmēm haloperidols ir efektīvs pacientiem, kuri ir rezistenti pret citiem neiroleptiskiem līdzekļiem. Zāles ir arī antihistamīna līdzekļus, spazmolītiskais, pretdrudža un pretsāpju iedarbība.

Lietošanas indikācijas haloperidola

Haloperidol lieto uzbudinājums gadījumos psihopātijas, šizofrēnijas, garīga atpalicība, demence, mānija.

Zāles ordinē pacientiem ar halucinācijām. Un, kad murgu valstis akūtu un hronisku psihoze dažādas izcelsmes.

Ir pozitīvas atsauksmes no haloperidola ārstēšanā tiku, horeja Gettingtona, Tureta sindroma.

Pēc stingrus norādījumus Haloperidol, zāles var tikt noteikts stenokardijas ārstēšanā un akūtas sirds mazspējas kuģiem.

Haloperidol lieto kombinācijā ar pretsāpju un miega in premedikāciju pirms operācijas.

Lietošanas instrukcija haloperidola

Haloperidol ceļvedis iesaka sākotnējo devu 1, 5-5mg dienasnauda, ​​sadalot to divās trīs posmos. Tam seko pakāpeniski palielinot devu līdz 1, 5-3, 0 mg (līdz 5 mg), lai sasniegtu terapeitisku efektu. Maksimālā deva dienā ir 100 mg.

Būtībā, ieteicamā vidējais terapeitisko devu 10-15 mg dienā, ja hroniskas šizofrēnijas ieteicams ņemot 20-40 mg dienā, ar vāju terapeitiskā efekta 50-60mg dienā.

Haloperidol Terapeitiskās kurss ilgst līdz 3 mēnešiem. Devas samazināšana uzturēšanu (0, 5-0, 75 mg dienā), ko ražo pakāpeniski.

Halogēnperidola Tabletes lieto iekšķīgi pusstundu pirms ēšanas.

 Haloperidol injekcijas
 Haloperidol injekciju šķīdums tika izmantota attiecībā uz banku likšana satraukums par 2 5-5mg / m trīs reizes dienā, vai intravenozi 2 5-5mg 10-15 ml fizioloģiskā šķīduma. Pēc sasniedzot stabilu efektu pacients tiek pārcelts uz uzņemšanai narkotiku iekšpusē.

Bērniem no 3 gadu vecumam var piešķirt haloperidola samazinās līdz 0, 025-0, 05 mg uz 1 kg dienā, sadalot devu divās devās. Maksimālo dienas devu haloperidola pilieni no 0, 15 mg uz 1 kg.

Gados vecāki pacienti ir ieteicams ņemt 0, 5-1, 5 mg (līdz 0, 3 ml). Maksimālā dienas deva ir 5 mg (1 ml šķīdums).

Lai apturētu sliktu dūšu un vemšanu stenokardicheskie teikts haloperidols 05-02 janvāris 5 mg.

Blakus efekti

Zāles var izraisīt šādas blakusparādības: galaktoreja (atbrīvot pienu no krūts), satriecoša, kad pastaigas, trīce no ekstremitāšu, līdz parkinsonismu.

Ir miega traucējumi, muskuļu hipertoniskums vai atony, sirds ritma traucējumi, arteriālā hiper- vai hipotensija. Grozījumi asinīs, gremošanas traucējumi, zhёltuhu.

Sievietēm, menstruālā cikla var būt un seksuālo funkciju vīriešiem - impotence.

Kā uzskata haloperidola dažreiz var notikt matu izkrišana, urīna aizture, neskaidra redze.

Pārdozēt

Pārdozēšanas gadījumā haloperidola var palielināties temperatūras, krampji, koma.

Tas ir steidzami pārtraukt izmantot produktu un izsaukt ātro palīdzību. Ārsts diazepāma nootropin, vitamīnu B un C vitamīnu, glikoze, turiet citu simptomātiska terapija.

Sadarbība

Nelietojiet haloperidolu ar opioīdu pretsāpju līdzekļiem, miega, antidepresantiem, aģenti vispārējo anestēziju, alkohola, pretparkinsonisma līdzekļiem, adrenalīns, litija un vairākām citām zālēm.

Brīdinājumi

Ārstējot narkotiku vajadzīgs, lai regulāri uzraudzītu EKG un asins statusu aknu paraugos. Aizsargājiet ādu no saules: var attīstīties fotosensitivitātes. Aizliegts vadīt transportlīdzekļus pakalpojumu mehānismiem un veikt citas darbības, kas prasa uzmanību.

Kontrindikācijas haloperidola

Zāles ir kontrindicēta cilvēkiem ar individuālo nepanesamību butyrophenone atvasinājumiem, bērniem līdz triju gadu vecumam, grūtniecēm un ar krūti barojošām mātēm, pacienti ar ekstrapiramidāliem un piramīdveida traucējumiem (piemēram, Parkinsona slimība, uc), tādā stāvoklī apspiešanu no CNS ksenobiotiku saindēšanās, nieru mazspēju un traucēta sirds vadīšanas.

Uzglabāšanas nosacījumi

Haloperidol tiek uzglabāta sausā vietā temperatūrā, kas nav augstāka par 25 grādiem, ir līdz trim gadiem.

Pārdots ar recepti.

Яндекс.Метрика