Gematogen

 Gematogen
 Hematogen - līdzeklis, lai atjaunotu vielmaiņas procesus.

Farmakoloģiskā darbība

Gematogen - dzelzs ir stimulants, avots tauku, ogļhidrātu, olbaltumvielu, minerālvielu. Par hematogenic visas šīs vielas ir ietvertas pašās proporcijās kā cilvēka asinīs.

Izmantot hematogen ka tas stimulē asinsradi un palīdz uzsūkšanās dzelzs zarnās, palielina hemoglobīna, feritīna palielina asins daudzumu.

No pārtikas produkta sastāvs ietver melnā Gematogen albumīns, kas ir aktīvā viela, kas izgatavoti no apstrādātās pārtikas un asinīm, kas ir plazmas proteīns.

Kondensētais piens, vaniļas cukurs, melase Gematogen veikt kā daļu lomu palīgvielām, dodot narkotika patīkamu garšu.

Šīs zāles darbojas kā sava veida asins pārliešanas, ir uzskatāma efektīvs līdzeklis, pretējās anēmija.

Produkta veids

Hematogen release košļājamās sūkājamās tabletes bāri.

Indikācijas Gematogen

Izmantojiet Gematogen ir aizpildīt deficītu vitālo elementiem, tāpēc tas tiek noteikts kā uztura bagātinātājs ar nepietiekamu uzturu, dzelzs deficīta anēmiju atveseļošanās periodā pēc  Gematogen bērni
 infekcijas slimības.

Efektīva Gematogen un hroniskas slimības kopā ar biežu un neuzkrītošs asiņošana, piemēram, no peptiskas čūlas kuņģa-zarnu traktā.

Kontrindikācijas

Neiecelt Gematogen bērniem un pieaugušajiem, kuri ir atrasti jutību pret vismaz vienu no tās sastāvdaļām, vai anēmija, kuras cēlonis nav dzelzs deficīts.

Jūs arī nevar veikt atrisinātu ar ogļhidrātu vielmaiņas, diabēta, aptaukošanās pārkāpumiem, kā daļu no Gematogen satur viegli sagremojami ogļhidrāti.

Gematogen grūtniecība ordinēt tikai īpašu iemeslu dēļ, parasti, lai palielinātu hemoglobīna. Uzmanību, kas nodarbojas ar Gematogen lietošanu grūtniecības laikā izraisa paaugstinātu risku alerģijas, svara pieaugums sakarā ar cukura saturošu sastāvdaļu, palielinot viskozitāti asinīs, kas var izraisīt trombu veidošanos.

Lietošanas instrukcijas Gematogen

Gematogen bērniem 4-6 gadi ir no 30g / dienā; Bērniem, kas vecāki par 7 gadiem - 40g / dienā.

Pieļaujamā pieaugušo devas - 50g / dienā.

Blakus efekti

Ir gadījumi, kad pēc pieteikšanās Gematogen parādījās caureja, slikta dūša.

Яндекс.Метрика