Hepa-Merz

 Hepa-Merz - koncentrāts infūziju šķīduma pagatavošanai

Hepa-Merz - ārstēšanai aknu slimībām, žults ceļu.

Farmakoloģiskā darbība

Hepa-Merz ir aknas, detoksikācijas īpašības, optimizējot olbaltumvielu vielmaiņu, ir iesaistīta attīstībā insulīna, augšanas hormona, pazemina amonjaka.

Produkta veids

Hepa-Merz ražots pulvera pagatavošanai šķīduma granulu veidā.

Tuvākās analogi mehānisma darbība Hepa-Merz akts kapsulu Gepatosana risinājums Geptronga risinājumu, tabletes, koncentrāts Glutargin, Deepa, kālija orotāts, Kars un Kars forts Legalon, Liv.52, Maksar, metionīns, Peponen, Progepar, Remaksor, Ropren, Rosilimarin, Silibinin, Silibor, Silimar, Thiotriazoline, Tykveol, Phosphogliv, Holenol.

Indikācijas Hepa-Merz

Application Hepa-Merz iecelts stadijā aknu encefalopātija koma precoma, ar detoksikācijas hepatītu, cirozi, aknu citām patoloģijām, to skaitā izraisījusi alkohola lietošana.

Lēmums izmantot analogo HEPA Merz tām pašām indikācijām var veikt tikai ārsts.

Lietošanas instrukcija HEPA-Merz

 Hepa-Merz - granulas iekšķīgi lietojama šķīduma
 Hepa-Merz Instrukcijas norādīja, ka iekšējai lietošanai granulas jāizšķīdina ūdenī - 3-6gr uz 200ml. iegūtais šķīdums tika ņemti trīs r / dienā pēc ēšanas.

Intravenozai pilienu infūzijas 20g no narkotiku izšķīdina 500ml fizioloģisko šķīdumu, 5% glikozes šķīdumu, Ringera šķīdums. Ja lieta ir smags, tas ir atļauts izmantot paaugstinātu devu - 40g / dienā.

Ātrums intravenozas ievadīšanas nedrīkst pārsniegt 5g / stundā.

Ilgums HEPA-Merz parasti nosaka individuāli.

Pieteikumu analogi Hepa-Merz jābūt saskaņā ar to norādījumiem, vai, kā norādījis ārsts.

Blakus efekti

Spriežot pēc pozitīvajām atsauksmēm par HEPA-Merz, zāļu reti izraisa blakusparādības. Komplikācijas, kas var rasties, - tā ir alerģija, dispepsijas simptomi (slikta dūša, vemšana).

Kontrindikācijas Hepa-Merz

Hepa-Merz uz norādījumiem nav parakstītas paaugstināta jutība pret tā sastāvdaļām, un, ja pacients ir atrasts beigu stadijas nieru mazspēja.

Spriežot pēc atsauksmēm Hepa-Merz neizraisa negatīvas sekas grūtniecēm, bet tas ir jāizmanto saskaņā ar ārstējošā ārsta uzraudzībā. Tas pats attiecas uz to, kā piemērot Hepa-Merz sievietēm zīdīšanas laikā.

Jūs nevarat ievadīt HEPA Merz kopā ar K vitamīnu, diazepāma, vinkamīns, nātrija tiopentāla, dažām antibiotikām.

Яндекс.Метрика