Herb ekstrakts

 Beladonna
 Herb ekstrakts - līdzeklis pret hemoroīdi.

Farmakoloģiskā darbība

Ekstrakts augs - narkotiku lokālai pretiekaisuma, spazmolītisku, pretsāpju iedarbību.

Nozīmē arī samazina augstu muskuļu tonusu visā vēdera dobumā.

Produkta veids

Izgatavošanas sveces ar ekstraktu Belladonna taisnās zarnas.

Indikācijas

Herb ekstrakts saskaņā ar instrukcijām, kas norādītas par dziedināšanu anālās plaisas, hemoroīdi ārstēšana.

Efektīva ārstniecības augu ekstrakts grūtniecības laikā, sagatavošanās dzemdībām - lai novērstu hemoroīdi, atpūsties dzemdes kakla, lai veicinātu vispārējo procesu.

Norādījumi par lietošanu no ekstrakta Belladonna

 Herb ekstrakts sveces
 Sveces ar zāļu ekstraktu izmanto tikai rektāli. Ievadiet svece ieteiktu taisnās zarnas, cik vien iespējams pēc zarnu kustības dabiski vai klizmu - lai sasniegtu maksimālu efektu.

Zāles lieto 5-7dn viena svece vairākas reizes / dienā. Pieļaujamā dienas deva - 10 sveces (150 mg). Pacients, ja nepieciešams, var iziet otro ēdienu.

No ekstrakta Belladonna grūtniecības devas ir tīri individuāla rakstura, tas bieži vien noteikts kopā ar Ho-shpoy.

Blakus efekti

Ja to lieto lielās devās zāļu, kā arī individuālā nepanesība nozīmē, ka jūs varat saņemt sajūta slāpes, sausa mute, strauja sirdsdarbība, sāpes un diskomforts vēderā, galvassāpes, miegainība, reibonis, garšas zudums, aizcietējums, nervozitāte, var paplašināt skolēnus, parādās Alerģiskas reakcijas (nieze, tūska, nātrene), krampji, urīna aizture, fotofobija, var sadalīt krēsls, vīzija, sapnis, runu, apetīti, koncentrēšanās, var palielināt acs iekšējo spiedienu.

Ja grūtniecei līdzekļu izmantošanu ir novedusi pie blakusparādības, to var aizstāt sveces ar papaverīns (tikai pēc apspriešanās ar ginekologa).

Kontrindikācijas ekstrakta ar Belladonna

Herb ekstrakts norādījumiem nevar izmantot, ja prostatas dziedzeri adenoma, glaukoma.

Ārstēšanas laikā, jāatzīmē, ka iekārta ir ietekme uz mehānisko un garīgās reakcijas. Jums vajadzētu arī zināt, ka morfīns un kofeīns samazina ietekmi ekstrakta Belladonna, un vienlaicīga lietošana narkotikas ar glikozīdiem var izraisīt aritmiju.

Zīdīšanas laikā, narkotiku lietošana ir kontrindicēta.

Яндекс.Метрика