Hesperidīna

 Hesperidīna
 Hesperidīna - vēnu narkotikas lieto hroniskas vēnu nepietiekamības un hemoroīdi.

Farmakoloģiskie efekti Hesperidīna

Hesperidīna - augu flavonoīdus, atrasti citrusaugļu mizām, palīdz stiprināt asinsvadu sieniņas un to caurlaidību, uzlabo kapilāru asinsvadus, uzlabo asins plūsmu koronāro asinsvadu, pazemina asinsspiedienu un novērstu asiņošanu. Arī hesperidīns, hesperidīna pazeminot gludās muskulatūras asinsvadu un žultsvadu, tā palīdz sēnīšu infekciju ārstēšanai, aterosklerozes, čūlas, alerģijas un vēzi. Turklāt, tas samazina alerģiskas reakcijas, astmas simptomus, un ir antioksidantu, pretvēža un pretiekaisuma īpašības.

Kombinācijā ar diosmin Hesperidīna ir angioproteguoe un venotonic rīcība samazina paplašināšanas vēnās un kapilāru caurlaidību un palielina savu toni. Apvienotais efekts, ko aktīvās sastāvdaļas mazina venozo stāzi un uzlabo mikrocirkulāciju un limfas plūsmu.

Produkta veids

Hesperidīna tiek ražots pulvera veidā vielas. Lai ārstētu vēnu mazspējas atbrīvošanas saspēles preparātiem Venarus Detraleks un kas satur 50 mg un 450 mg Hesperidīna, diosmin.

Indikācijas hesperidīns, hesperidīna

Hesperidīna ir paredzēts, lai ārstētu no:

  • Hroniska venoza nepietiekamība apakšējo ekstremitāšu, kurus pavada nakts krampji, smaguma sajūta kājās, trofiskām traucējumiem un sāpes;
  • Hroniskas hemoroīdi un akūta hemorrhoidal uzbrukumiem.

Kontrindikācijas

Hesperidīna lietošanas instrukcijas ir kontrindicēta zīdīšanas, kā arī paaugstinātas jutības bioflavonoīdiem laikā.

Instrukcijas hesperidīna: metodes izmantošanu

Saskaņā ar instrukcijām Hesperidīna kombinācijā preparātos ar diosmin, ārstējot hroniskas vēnu nepietiekamības apakšējo ekstremitāšu tiek izmantoti: 1 tablete 1-2 reizes dienā ēšanas pēcpusdienā un vakarā.

Akūtos hemorrhoid pirmajās četrās dienās parasti ievada 6 tabletes dienā, un pēc tam trīs dienas pēc 4 tabletēm dienā. Ja īsteno terapija ir neefektīva, zāļu lietošana jāpārtrauc un veikt papildu pētījumus proktoloģija. Lietot produktus, kas satur hesperidīna, paasinājums hemoroīdi neaizstāj specifiska ārstēšana citus anālo traucējumi.  Venarus - kombinēts preparāts, kas satur 50 mg Hesperidīna

Ārstējot citu slimību kombinētas terapijas dozēšanas shēmu Hesperidīna atkarīgs no indikācijām un izvēlēti individuāli ārsts.

Blakus efekti

Hesperidīna saskaņā ar norādījumiem, var izraisīt gremošanas traucējumus, kas izpaužas kā atraugas, grēmas, un sajūta spiedienu vēdera, kā arī simptomi neurovegetative traucējumiem.

Uzglabāšanas nosacījumi

Preparāti, kas satur hesperidīna receptes.

Ieteicamā glabāšanas laiks - 24 mēneši.

Яндекс.Метрика