Hiberiks

Sastāvs Hiberiks

1 deva Hiberiks  Deva Hiberiks
   satur 10 mikrogramus kapsulāra polisaharīdu izolēts no Hib celma 20 752, kurā ir apmēram 30 ug stingumkrampju toksoīdu. Kā palīgvielas, ko izmanto, ir: laktoze - 10, 08 mg 1. dozu.Rastvoritel: nātrija hlorīds 0, 9% - 0, 5 ml uz 1 deva.

Apraksts

Hiberiks vakcīna pret Haemophilus influenzae, (B), tiek ražots no pulvera formā vai no baltā vai pelēkā baltā krāsa.

Indikācijas Hiberiksa

Hiberiks izmanto, lai novērstu b tipa Haemophilus influenzae bērniem, sākot no 6 nedēļu vecuma un 5 gadiem. Hiberiks nav preventīva ietekme uz citu tipu Haemophilus influenzae bakteriālo meningītu un citas etioloģijas.

Kontrindikācijas

Paaugstināta jutība no vakcīnas komponentiem, ieskaitot stingumkrampju toksoīda. Alerģiska reakcija uz iepriekš vakcīnas Haemophilus influenzae (B).

In akūtu slimību - infekcijas un neinfekcijas un hronisko slimību akūtā stadijā vakcinācijas ir pieņemama vismaz mēnesi pēc atveseļošanās. Ārstēšanai elpceļu, zarnu un citām infekcijām, kas rodas vieglā formā vakcinācijas ir pieņemams, ievērojot normalizētu ķermeņa temperatūru.

Pacientiem ar HIV infekciju ir atļauts izmantot Hiberiks.

Hiberiks Devas un lietošanas instrukcijas

Vecums no 6 nedēļām līdz 6 mēnešiem: vakcīna sastāv no trim atkārtojumiem ik pēc 1 vai 1, 5 vai 2 mēnešiem. Dažādas valstis ir pieņēmušas dažādas vakcinācijas grafikus. Revakcinācija tiek veikta reizi otrajā gadā zhizni.Rekomenduetsya Hiberiks apvienot vakcināciju ar vakcināciju pret garo klepu, poliomielītu, stingumkrampjiem un difteriju.

Vecums no 6 mēnešiem līdz gadam: vakcīna sastāv no diviem atkārtojumiem ik pēc 1 mēneša. Revakcinācija tiek veikta vienu reizi otrajā dzīves gadā. Pieņemams kombinācija Hiberiksom vakcinācija ar vakcināciju pret garo klepu, poliomielītu, stingumkrampjiem, masaliņām, difteriju, epidēmisko parotītu un masalām.

Vecums no 1 gada līdz 5 gadiem: ir vakcinācija vienreizējs, vakcīna tiek veikts intramuskulāri. Pacientiem ar anomālijas asins koagulācijas ievada zemādā.

Pirms izmantot Hiberiksa būtu rūpīgi jāpārbauda pievienoto šķīdinātāju par ārvalstu daļiņu klātbūtnes, vai izmaiņas izskatā. Identificējot fizisko daļiņas vai krāsas šķīduma nevar izmantot.

Pirms izmantojot Hiberiksa ir pilnīgs šķīdumu pievienoja flakona ar vakcīnu, kas balstās 0, 5 ml uz 1 deva. Narkotiku sajauc sakratot. Parasti, lai pilnībā izšķīdinātu liofilizatu pietiekami mazāk par vienu minūti. Pēc sabrukuma narkotiku izskatās caurspīdīgu bezkrāsainu šķidrumu. Ja pēc samaisīšanas no preparāta atklāja neizšķīdušas daļiņas vai krāsa neatbilst ka aprakstīts, piemēram, zāles var lietot. Pēc pudeles atvēršanas zāles jāizlieto vienas darba dienas laikā. Atliekas jāiznīcina.

Blakusparādības Hiberiksa

Pēc ieviešanas  Iepakošanas Hiberiks
 Vakcīna Hiberiksa atsauksmes no ārstiem liecina iespēju nelielas apsārtums injekcijas vietā, pietūkums un sāpes, parasti ne vairāk kā 48 stundas.

Tāpat ir iespējams izpausme nākamo 48 stundu laikā: drudzis, apetītes zudums, nemiers, vemšana, caureja. Līdzīgas reakcijas arī tika reģistrēti, kamēr vakcināciju ar citām vakcīnām.

Pēc atsauksmēm Hiberiks var izraisīt citas reakciju uz vakcīnu, piemēram:

• alerģiskas reakcijas (anafilakse un anafilaktoīdas), angioedēma;

• hipotonijas-hiporeaktivitātes epizode, ģībonis, krampji (ar vai bez drudža), miegainība;

• apnoja;

• pietūkums ekstremitāšu injekcijas vietā, vietējās sacietējums;

• nātrene, izsitumi.

Mijiedarbība ar citām zālēm Hiberiksa

Pieņemams Hiberiksa vienlaikus ar citām vakcīnām. Pacientiem, kuri saņem imūnsupresīvu terapiju nevar iegūt vēlamo imūno reakciju.

Brīdinājumi

Sakarā ar notikumu varbūtību tajos retajos gadījumos, anafilaktisku reakciju pēc vakcinācijas pacientam jāpaliek ārsta uzraudzība vismaz 30 minūtes. Tas ir stingri aizliegts intravenozas administrēšanas Hiberiksa!

Pēc priekšlaicīgi dzimušiem zīdaiņiem vakcinēti Hiberiksom norādījums ieteicams kontrolēt savas elpošanas funkcijas 48-62 stundu laikā.

Uzglabāšanas nosacījumi

Uzglabāšanas laiks viela vakcīna Hiberiks - 3 gadi. Narkotiku beidzies pārstrādājams. Vakcīna uzglabā 2 - 8 ° C tumšā vietā. Zāles nedrīkst sasaldēt. Uzglabāt vakcīnu jābūt nepieejamā bērniem.

Яндекс.Метрика