Hilak forte

Hilak forte - prebiotic  Iepakošanas Hilak Forte
 līdzekļus, kas regulē baktēriju līdzsvaru zarnās.

Farmakoloģiskā darbība

Preparāts satur tā sastāvā vielām, kas veidojas laikā vitāli normālas zarnu baktērijām.

Atbalstot komponentus transportlīdzeklī satur pienskābi un sāli. Izmantojot šo komponentu Hilak forte normalizēt un uzturēt līdzsvaru zarnu mikrofloras sastāvu, un regulē skābumu caur gremošanas traktu.

Prebiotic kompozīcija papildus satur īsu ķēžu taukskābes, kas stimulē gļotādas gadījumā bojājuma tās infekcijas izraisītājiem atgūšanu. Šīs skābes arī atgriezties normālā traucējumiem ūdens un elektrolītu līdzsvaru zarnu lūmenā. Tādējādi zāles, sekmē funkciju zarnu gļotādas.

Šis rīks rada optimālus apstākļus zarnu vairoties acidophilic floru. En mikroflora nonāk antagonismu ar patogēnajām baktērijām, ņemot dabas nišu zarnās un konkurē ar patogēniem par vietu uz receptoriem un šūnām. Pozitīvas atsauksmes par Fort Hilak iegūst, ja izmanto atveseļošanās periodā pēc ciešanas zarnu salmonelozes, īpaši zīdaiņiem.

Narkotiku stimulē veidošanos mikroorganismu pašu K vitamīna un grupa B.

Atšķirībā no analogās Hilak forte efektīvu pat ārstēšanas ar antibiotikām laikā, jo tā satur ne gatavs laktozi vai bifidobaktēriju un tikai uzturvielas augšanu un vairošanos savā mikrofloru.

Produkta veids

Hilak forte tiek ražots veidā mutvārdu pilieni pudelēs pa 30 un 100 ml.

Indikācijas Hilak forte

Saskaņā ar instrukcijām Hilak fort izmanto kā izārstēt dysbiosis, kas radās pēc antibiotiku kursu, hormonu, staru terapiju, vai kā rezultātā notiek zarnu infekciju.

Zāles tiek izmantots atrofiska gastroenterīta, hronisks kolīts. Sarežģītajā ārstēšanā tā tiek izmantota aknu un žults ceļu, zarnu disfunkciju dažādas izcelsmes, dispepsija slimībām.

Kā uzskata Hilak forte ir efektīvs un alerģiskas slimības.

Kontrindikācijas

Neizmantojiet narkotiku indivīdam viņa neiecietību.

Lietošanas instrukcijas Hilak forte

Narkotiku lieto iekšķīgi,  Drops Hilak Forte
 pirms vai ēšanas laikā. Pirms lietošanas flakons jāsakrata no instrumenta, kas uzglabāšanas laikā var veidot nogulsnes. Tas ir iespējams pievienot iepriekš aktīvu prebiotiskām sulas, ūdens, tēja. Kursa vidējie aptuveni 30 dienas, bet atkarībā no pacienta veselības stāvokļa, var saīsināt vai pagarināt.

Deva ir atkarīga no vecuma: bērniem, jo ​​jaundzimušo periodu līdz 2 gadiem, mēs iesakām lietot 5-10 pilienus / kg 2-3 reizes dienā, sākot no 2 līdz 12 gadiem 20-40 pilieni par uzņemšanu 3 reizes dienā bērniem 12 gadi un pieaugušie viena deva 40-60 pilieni, tas tiek pieņemts 3 reizes dienā.

In jūtamu uzlabojumu dienas devas var samazināt līdz 2 reizes.

Ar paaugstinātu skābumu kuņģī un saistīto grēmas dienas devu Hilak Fort sadalīta 5-6 pieņemšanām. Vienlaicīga ārstēšana ar antacīdiem neitralizē pienskābi kā daļa Hilak forte, tāpēc efektivitāte narkotikas ir nedaudz samazināts. Lai nepieļautu, ka, ņemot starp narkotiku un antacīdu būtu izvietotas ne mazāk kā 2 stundas.

Strukturālās analogs Hilak forte ir laktuloze.

Blakusparādības Hilak forte

Kā uzskata Hilak forte parasti ir labi panesams. Ļoti retos gadījumos pacientiem, kuri saņem attīstīt alerģiskas ādas reakcijas, piemēram, izsitumi, nātrene vai nieze.

Яндекс.Метрика