Hilo-Chest

Hilo-Chest - zāles, ko lieto, lai aizsargātu un mitrina radzeni. Mitrinošs oftalmoloģijas šķīdumu, kas satur aktīvo  Iepakošanas Hilo-lāde
 viela - nātrija hialuronāts un palīgvielas (nātrija citrāts, bezūdens citronskābe, sorbitols, ūdens).

Farmakoloģiskā darbība

Daļa no Hilo-Komodgialuronovaya skābes ir polisaharīdu savienojums - dabisks elements, kura atrodas audos acīm un citiem orgāniem. Galvenais īpašība hialuronskābes ir tās izteikta spēja saistīt ūdens molekulas kopā. Pilieni Hilo-Chest piemīt līmējošās īpašības un nepieciešamo viskozitāti, spēj veidot uz virsmas radzenes prerogovichnuyu vienotu asaru filmu turpinājās ilgu laiku un nav nomazgāt kad mirgo. Tādējādi radzene ir aizsargāta no kairinātājiem un sausuma raksturīgo valkājot kontaktlēcas. Application drop-Hilo Komodpri Tas padara valkājot kontaktlēcas ērtāku. Saskaņā ar pārskatiem Hilo, krūškurvja, kas satur konservantus zāles ir labi panesams, pat ilgstošas ​​lietošanas.

Indikācijas Hilo-Chest

Hilo-Chest ieteicams lietot, lai:

• Papildu mitruma konjunktīvas un radzenes, bet dedzināšana, sausums un svešķermeņa sajūta acīs;

• amortizācija priekšējo virsmu acs pēc operācijas, kā arī par traumu un radzenes bojājumiem;

• likvidēšana nepatīkamas sajūtas, kamēr valkā mīkstās vai cietās kontaktlēcas.

Kontrindikācijas

Hilo-Chest un analogi narkotikas nav ieteicams lietot, ja konstatēta pastiprināta jutība pret narkotiku sastāvdaļu. Grūtniecības un zīdīšanas laikā ir nepieciešams lietot zāles ar piesardzību.

Blakusparādības Hilo-lāde

Pašlaik informācija par iespējams pārdozēšana Hilo-Komodne pieejami.

Brīdinājumi

Unikāls dizains vārsta konteinera ar šķīdumu, Hilo-lāde nodrošina pilnu hermētiskumu narkotiku, un pārklāti ar slāni sudraba, tās metāla daļas, kas saskaras ar šķīdumu, ļauj runāt ar pārliecību par sterilitāti naudas.

Devas Hilo-Chest un lietošanas veids

Hilo-Chest un analogi narkotiku ieteicams bakstīt konjunktīvas maisiņā 1 pilienu 3 reizes dienā. No iepilināšanas biežums tiek noteikts individuāli, pamatojoties uz oftalmologa iecelšanu un pacienta izjūtām. Attiecībā ilgums piemērošana risinājumu rekomendācijas, kas pastāv.

Pirms iepilināšanas  Acu pilieni Hilo-lāde
 sagatavošana krāsainu vāciņu aptver pilienu trauku jānoņem. Pirms uzsākšanas pilienus container-Hilo Chest jāatceļ, spiežot tās dibināšanas līdz beigām pilienu pa pilienam ar narkotiku neparādās. Ieteicams, lai izvairītos no saskares no pipetes ar ādu un acs virsmas.

Pie vienlaicīgai uzņemšanai Hilo-lāde ar citām acu līdzekļiem jānovēro vismaz pusstundas intervālu starp narkotiku lietošanu. Acu ziedes jāpiemēro pēc risinājums Hilo-Chest būs pilēt. Ja nēsājat kontaktlēcas, saskaņā ar atsauksmēm no Hilo-kumodes, iespējams rakt rīku konjunktīvas maisiņā, negaidot lēcas jāizņem.

Uzglabāšanas nosacījumi Hilo-lāde

Zāles jāuzglabā temperatūrā, kas nav augstāka par 25 grādiem pēc Celsija, nepieejamā bērniem. Pēc iepakojuma atvēršanas, jums ir izmantot Hilo-lāde 12 nedēļas. Uzglabāšanas laiks neatvērtā iepakojuma nozīmē - 3 gadi.

Zāles tiek pārdota pāri letei bez receptes.

Яндекс.Метрика