Himcolin

Himcolin pieder pie grupas  Iepakošanas Himcolin
 regulatoriem potenci, kas normalizē seksuālo funkciju vīriešiem. Narkotiku uzlabo asinsriti, stimulē nervu galiem un palielina ilgumu dzimumakta.

Struktūra un sastāvs

Galvenās aktīvās sastāvdaļas: drevogubtsa eļļa (20%), aknu Squalus carchorius (10%), Ķīnas K. prostrata eļļa (10%), pistācijas rieksti eļļa (5%), eļļa no Indijas kokvilnas (5%), muskatnika aromātisks eļļa (3%) , smaržīgos piparus eļļa (3%), Cinnamomum aromātisks eļļa (3%).

Papildu sastāvdaļas: bišu vasks, parafīna, Stearilspirts metilestera paraoxybenzoic skābes, smaržu (rozes un muskatrieksta).

Himcolin ir pieejams kā krēmu ārējai lietošanai, ievieto caurules no 10-30 g

Farmakoloģiskās iedarbības Himcolin

Himcolin ir asinsvadus paplašinoša, pretiekaisuma un stimulējot efektus. Narkotiku uzlabo erektilo funkciju vīriešiem, jo ​​ir palielinājusies asiņu piegādi kavernozajos dzimumlocekļa.

Labas atsauksmes Himcolin ir efektīvs zāles, pamatojoties uz augu sastāvdaļas, kas ir aprīkoti ar integrētu ātru terapeitisko efektu. Himcolin mazina seksuālo spriedzi, ir nomierinoša iedarbība un palielina apmierinātības līmeni no dzimumsakariem.

Himcolin uzlabo jutību audos, stimulē hipotalāmu un palielināt libido. Nonhormonal narkotiku uzlabo tās darbību, reproduktīvo sistēmu un novērš erektilo disfunkciju.

Vienlaicīga uzņemšana un Himcolin Tentex uzlabo terapeitisko efektu, kā Tentex papildu pārbaudes seksuālo funkciju un darbību dzimumorgānu.

Himcolin efektīvs monoterapijā un kombinācijā, kura mērķis ir, lai ārstētu seksuālo disfunkciju.

Indikācijas

Himcolin parakstītas ārstēšanai seksuālo traucējumu vīriešiem un funkcionālo traucējumu reproduktīvo orgānu, tostarp erektilās disfunkcijas, samazināts libido, impotence, samazināja ilgumu dzimumakta.

Pozitīvas atsauksmes Himcolin ir efektīvs zāles, kuras mērķis ir ārstēt erekcijas traucējumu vecākiem vīriešiem, kā arī vadošo pārāk seksuāli aktīvi.

Analogus Himcolin

Cream Hercules, Eros, Shah of Persia, Tauriks ir analogi Himcolin. Šīs zāles ir līdzīgas farmakoloģiskās darbības, kā arī stimulē seksuālo funkciju vīriešiem un tiek izmantoti, lai ārstētu impotenci.

Lietošanas instrukcijas Himcolin

Saskaņā ar instrukcijām Himcolin  Himcolin Gel
   jāpiemēro dzimumorgāniem un kaunuma zonā ar kārtiņu 2-3 reizes dienā. Krēms būtu paberzējot viegli uz dažām minūtēm, līdz pilnībā uzsūcas. Ārstēšanas kurss ilgst 30-40 dienas.

Pēc krēma jums ir mazgāt rokas un izvairīties no saskares ar narkotiku uz gļotādām. Himcolin nevajadzētu piemērot maisiņā un dzimumlocekļa galviņas, ja krēms ir par tiem, jums vajadzētu nekavējoties nomazgājiet to ar ūdeni un, ja nepieciešams, ieeļļot ar vazelīnu.

Stundu pirms dzimumakta tiek piemērota nelielu daudzumu krēma uz seksuālo orgānu. Pārsnieguma summa no krēma var noņemt ar mitru drānu.

Kopējā deva Himcolin visa ārstēšanas kursa nevajadzētu pārsniegt 20-28 g, un par virkni pieteikumu, izmantojot ne vairāk kā 10 devas precīzi narkotiku nosaka, ārstējošais ārsts pēc pacienta norādēm.

Kontrindikācijas

Kontrindikācija Himcolin ir paaugstināta jutība un neiecietība uz narkotiku, nobrāzumi, smagas slimības sastāvdaļu un alerģiskas reakcijas uz ādas, dzimumorgānu slimības smagas stadijas plūsmas, vaļējām brūcēm un bojātas ādas dziļi.

Uzmanīgi Himcolin krēms paredzēts gados vecākiem pacientiem.

Blakusparādības Himcolin

Himcolin var izraisīt alerģiskas reakcijas - ādas kairinājumu un apsārtumu, nātreni, nieze un dedzināšana, dermatīts, ekzēma, izsitumi uz ādas.

Gadījumā, ja nopietnām ādas reakcijām zāļu lietošana jāpārtrauc, lai novērstu ādas nekrozi.

Яндекс.Метрика