Hlorheksidīna

Hlorheksidīna - ir antiseptisks līdzeklis paredzēts uzklāšanai uz ādas.

Mode Darbības hlorheksidīnu

Hlorheksidīna ir  Plastmasas pudeles Chlorhexidine
 baktericīda (nogalina baktērijas) un antiseptiskas (dezinfekcijas) ietekme. Zāles ir baktericīdas īpašības. Viņam ir ļoti daudz gram-pozitīviem un gram-negatīvo mikroorganismi. Kā uzskata hlorheksidīna ir laba iespēja apturēt izaugsmi un sadalījumu sēnītes. Fungistatiskos aktivitāte narkotikas ir pret trihofītiju (ēdes patogēnu), dermatofīti (ādas slimība, kas izraisa) un sēnītes Candida ģints.

Indikācijas Chlorhexidine

Šīs zāles tiek plaši izmantota, lai ārstētu rokās ķirurgu un ķirurģisko jomā, kā arī, lai aukstās sterilizācijas ķirurģisko instrumentu.

Justified hlorheksidīna ārstēšana iekaisumu urīnpūšļa - cistīts. Šajā gadījumā preparāts tiek lietots skalošanai urīnpūsli un tiek ievadīta ar to caur urīna katetru.

Saskaņā ar instrukcijām Hlorheksidīnu to var lietot vagīnas praksē. Tas tiek izmantots šādos gadījumos:

• Lai novērstu infekcijas slimību, seksuāli transmisīvo slimību (sifilisu, dzimumorgānu herpes, hlamīdijas, gonoreju, trichomoniasis, ureaplazmozi uc);

• Ārstēšana colpitis Dažādas etioloģijas un baktēriju vaginosis;

• Lai novērstu attīstību dažādām infekcijas un iekaisuma komplikācijām (pirms operācijas, aborti, dzimšanas, intrauterīno pētniecības, IUS, diathermocoagulation dzemdes kakla erozija).

Dozēšanas Chlorhexidine

Saskaņā ar norādījumiem hlorheksidīna lieto, lai ārstētu rokas ķirurgu, ķirurģijas jomā un auksto sterilizāciju ķirurģiskie instrumenti. Šajā gadījumā, gatavo 20% hlorheksidīna atšķaida 1 līdz 40 ar etanolu (70%). Rokas mazgā šajā šķīdumā trīs minūtes, un darbības lauks paberzē divreiz ik pēc divām minūtēm. Sterilizēt instrumenti ir pilnībā iemērkts šķīdumā divas minūtes. Saskaņā ar norādījumiem hlorheksidīna sterilizāciju instrumentu un var veikt 0, 02% ūdens šķīdumu. Šajā gadījumā, ekspozīcija tiek palielināts līdz stundai.

Ārstēšanai cistītu Hlorheksidīnu izmanto tikai sterilu ūdens šķīdumi. Vienā procedūrā patērē 300 0-400 0 0 ml, 2% šķīdumu. Mazgāšana tiek veikta vienu reizi dienā. Parasti tiek piešķirts no 5 līdz 12 ārstēšanu.

Lai maksts bacteriosis ārstēšanas un colpitis narkotikas lieto vagināli. Stāvoklī pacients guļ uz muguras, tiek ievadīts makstī viena svecīte divreiz dienā. Ārstēšana jāturpina hlorheksidīna 5-20 dienas.

Piemērošana hlorheksidīna iespējams novērst infekciju, seksuāli transmisīvām slimībām. Jums ir jānoslēdz maksts svecīte 1. ne vēlāk kā divas stundas pēc sluchaynogopolovogo aktu.

Blakus efekti

Kā uzskata hlorheksidīnu  Svecītes Chlorhexidine
   var novest pie šādām blakusparādībām: sausumu un niezi pagarināt ādu, ādas iekaisumu (dermatīts).

Kontrindikācijas

• Individuālais neiecietība;

• dermatīts.

Saskaņā ar instrukcijām hlorheksidīna jālieto piesardzīgi bērniem, grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā.

Form release Chlorhexidine

Hlorheksidīna ir pieejams kā 20% ūdens šķīdumu plastmasas flakoni ar tilpumu 500 ml. Zāles ir pieejams formā vaginālo supozitoriju, kas satur 0, 04 g 20% ​​šķīdumu hlorheksidīna bigluconate arī.

Uzglabāšanas nosacījumi

Hlorheksidīna tiek uzglabāts istabas temperatūrā tumšā vietā, prom no bērniem.

Яндекс.Метрика